eTV Zombi Ekspresi - 5. Bölüm | Final

çok çok güzel olmuş.
İnsan okurken hissediyor o sahneleri.
Meleğin şarkısı Buğra'nın Melekle vedalaşması flashback sahnesi çok güzeldi.
Harika bir final olmuş.
@denizz19 un kaderi belirsiz.
Stresli ve aksiyon dolu bu yolculuk onu taa anne karnında etkilemiştir ve herkes zombilerden kurtulduk zannederken mucize bebek diye nitelendirdikleri Deniz'in aslında yeni bir tehlikenin başlangıcındaki kilit isim olacağından habersizdir.
The End (maybe/perhaps) :A
ben devamını böyle hayal ediyorum

çok çok güzel olmuş.
İnsan okurken hissediyor o sahneleri.
Meleğin şarkısı Buğra'nın Melekle vedalaşması flashback sahnesi çok güzeldi.
Harika bir final olmuş.
@denizz19 un kaderi belirsiz.
Stresli ve aksiyon dolu bu yolculuk onu taa anne karnında etkilemiştir ve herkes zombilerden kurtulduk zannederken mucize bebek diye nitelendirdikleri Deniz'in aslında yeni bir tehlikenin başlangıcındaki kilit isim olacağından habersizdir.
The End (maybe/perhaps) :A
ben devamını böyle hayal ediyorum
Güzel düşünmüşsün ama devam etme gibi bir niyetim yok artık yorumlamak sana kalmış. :A 5 bölüm boyunca takip ettiğin için teşekkürler. :D

Seriye yakışır çok güzel bir final olmuş, özellikle Bana Bir Masal Anlat Baba kısmı çok duygusaldı. Emeklerine sağlık @Aserat
Teşekkürler beğenmene sevindim. O sahnelerde etkilenmemek imkansızdı izleyiciyi de etkileyebildiğime sevindim. :D

Güzel bitmiş sonu ama bence devam edebilirdi gibi hikayenin ucu açık kalmış emeğine sağlık iyi iş çıktı ortaya ama keşke doğsaydım da kurtulsaydım şunun göbek bağından :A

Güzel bitmiş sonu ama bence devam edebilirdi gibi hikayenin ucu açık kalmış emeğine sağlık iyi iş çıktı ortaya ama keşke doğsaydım da kurtulsaydım şunun göbek bağından :A
Teşekkürler ama doğmana niye bu kadar taktın ki doğacaksın elbet. :A

O sahneler güzel olmuş değil mi Total ve AB'ye aynı anda hitap ediyor. :A

Akşam okuyacağım. :)
giphy.gif

Yine çok güzel bölüm olmuş.Harika bir diziydi o yüzden ellerine sağlık @Aserat :)

Böyle mini dizilerin devamını bekliyorum. :)

İlk kez hem mutlu hem de mutsuz son oldu ama :X
Sen yine şanslıydın geç takip etmeye başladığın için tüm bölümleri peş peşe okuma imkanı buldun. O sahneler filmde de çok etkileyiciydi umarım güzel yansıtmışımdır sana da. :D

Takip ettiğin için teşekkürler yeni mini diziler de gelir illa. :D