eTV Zombi Ekspresi - 5. Bölüm | Final

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,235
Puanı
1,061
Ağlattı :ozur::ozur:

(Buğra kontrol amacıyla lokomotifi kimin sürdüğüne bakar, ancak karşısında zombiye dönüşmek üzere olan Serhan'ı fark eder.)

tumblr_olt9ey2K7Z1rtwmxqo9_400.gif
Serhan ne ara zombi oldu? Kim ne zaman ısırdı onu? :D
(Yaratıklar onları yakalayabilmek için aracın alt kısmına tutunurken sayıları artar. Uyguladıkları bu direnç lokomotifin yavaşlamasına neden olur.)

zombie-chain-just-like-world-war-z.gif
Yok artık, bu kadar kişi treni önemli ölçüde yavaşlatamaz yani :A:A Senaryoyu yazan arkadaşa selamlarımı iletiyorum :A

Sonu güzeldi. Güzel bağlanmış sonu ve duygusal olması hoşuma gitti. Ama filmi eleştirecek olursam film klişe bence :A Ama ZE çok güzel bir serüvendi ve benim en beğendiğim bölüm bu oldu, ellerine sağlık :bhr:

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,203
Puanı
860
Harika bir bölüm olmuş final bölümü afişler öbür bölümlerde olduğu şekilde oldukça başarılıydı Serhan ile bugranın kurtulamamasi üzdü ayrıca Buğra ile kızının diyalogu ağlattı tüm açıdan oldukça iyi bir bölüm oldu.5 bölümlük oldukça iyi oldukca başarılı dizi oldu emeğine sağlık @Aserat 5 bölümün hepside çok iyidi:)

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,193
Puanı
1,061
Ağlattı :ozur::ozur:

Serhan ne ara zombi oldu? Kim ne zaman ısırdı onu? :D

Yok artık, bu kadar kişi treni önemli ölçüde yavaşlatamaz yani :A:A Senaryoyu yazan arkadaşa selamlarımı iletiyorum :A

Sonu güzeldi. Güzel bağlanmış sonu ve duygusal olması hoşuma gitti. Ama filmi eleştirecek olursam film klişe bence :A Ama ZE çok güzel bir serüvendi ve benim en beğendiğim bölüm bu oldu, ellerine sağlık :bhr:
Teşekkürler yorumların ve desteğin için. :bhr:

Serhan'ı kimin ısırdığını bilmiyoruz ama geçen bölüm Harun'u ısıran zombi olabilir diye düşünüyorum. :A

Bir de koca tren değil de tek bir lokomotif olduğu için yavaşlatabilmeleri normal. :D

Harika bir bölüm olmuş final bölümü afişler öbür bölümlerde olduğu şekilde oldukça başarılıydı Serhan ile bugranın kurtulamamasi üzdü ayrıca Buğra ile kızının diyalogu ağlattı tüm açıdan oldukça iyi bir bölüm oldu.5 bölümlük oldukça iyi oldukca başarılı dizi oldu emeğine sağlık @Aserat 5 bölümün hepside çok iyidi:)
Teşekkürler. Ah bir de söyletmeden kalp atsan. :A

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,235
Puanı
1,061

Serhan'ı kimin ısırdığını bilmiyoruz ama geçen bölüm Harun'u ısıran zombi olabilir diye düşünüyorum. :A

Bir de koca tren değil de tek bir lokomotif olduğu için yavaşlatabilmeleri normal. :D

Sadece lokomotif 100 ton civarı oluyormuş, 100 tonu 10bin insan anca yavaşlatır :A:A:A

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,203
Puanı
860

Tamamdır:D

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,616
Puanı
1,060
çok etkileyici olmuş trenden sadece ben ile @vadikızı kurtulduk :F @xBUGRAx sağolsun vadikızının babası olarak kendini feda etti bizde kaçtık işte örnek baba ayoll :A

@denizz19 finalde doğabilirdi ama karnımda kaldı dizide bittiğine göre ömür boyu orda hapis kalacak :F :F :F

Emeğine sağlık çok güzel bir mini dizi oldu beğenerek okudum @Aserat :Z:Z:Z

:FÖyle oldu valla böyle babaya can kurban yahu:F @Aserat emeğine sağlık harika bir mini dizi oldu ilham aldığın filmide çok merak ettim ilk fırsatta izlicem inşallah