TVen Yürüyen Ölüler 18. Bölüm

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan mrt-06
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
İzlenme sayılarını kıskandın demi 100K'lar falan. :A
Hangi aklı başında insan Paint'te yapılmış o kapak fotosunu görüp de hala takip edebiliyor aklım kesmiyor :(
Fotoda neden kanalın linki var söyle bana :F:F:F

Ayy öyle hoş durdu linkli o yüzden. :F Bir tane kapak yapsana bana o zaman. :A

@S.G.A.T. bugün kesinlikle okumalısın Pazar günündeyiz. :A
Gerçekten çok farklı bir kafan var. Demek daha güzel duracağı için? Anladım :(
Dursun aklımın köşesinde, yapacağım tamam. İnsanları bu işkenceden kurtarmak için. :(

Ellerine sağlık, sonu güldürdü. :D Güzel tasarlanmış bir bölüm. :D @mrt-06
Güldürdün attım, sonra Harika yaptım. Kahrolsun reytingler. :A

Eline sağlık güzel olmuş bölüm. :Z @mrt-06
Rick nasıl ölür? 😱 Ayrıca şu yeni yerleşimde de yeni bir tür var sanırım her şeyi bilen. :D

dizikolik olanları anlayınca durumu çiğdem sokak sanatına anlattı.orada olanlar karşısında bakalım nasıl bir çözüm bulacaklar.öbür yandan Bullynin kendini vurmasıyla Dosi ile Xantier bakalım onu kurtarmayı başarabilirmi? destereyi sokak sanati kurtarabilirmi acaba?sokak sanati olanlar için bakalım nasıl bir çözüm bulacak? dizinin yeni oyuncularından Aserat Tolstoyevski MayısKralı bu bölümün dikkat çeken oyuncuları arasında olmuş emeğine sağlık @mrt-06 iyi bir bölüm olmuş:)

dizikolik olanları anlayınca durumu çiğdem sokak sanatına anlattı.orada olanlar karşısında bakalım nasıl bir çözüm bulacaklar.öbür yandan Bullynin kendini vurmasıyla Dosi ile Xantier bakalım onu kurtarmayı başarabilirmi? destereyi sokak sanati kurtarabilirmi acaba?sokak sanati olanlar için bakalım nasıl bir çözüm bulacak? dizinin yeni oyuncularından Aserat Tolstoyevski MayısKralı bu bölümün dikkat çeken oyuncuları arasında olmuş emeğine sağlık @mrt-06 iyi bir bölüm olmuş:)
Teşekkürler. :bhr:

Ev taşıma telaşı içindeyim, ancak okuyabildim :D
Genel olarak güzel bir bölüm olmuş özellikle Ozan ve tayfası Yen'i bir hava katmış hikayeye ama yatutarsa ve diğerleri yoktu bu bölüm o yüzden benim için durgun bir bölüm oldu. :A Ama her zamanki gibi kısa, öz ve tadında.
Fragmanda çok güzel olmuş, merakla bekliyoruz. Ellerine sağlık bebeğim :love1: @mrt-06

Ev taşıma telaşı içindeyim, ancak okuyabildim :D
Genel olarak güzel bir bölüm olmuş özellikle Ozan ve tayfası Yen'i bir hava katmış hikayeye ama yatutarsa ve diğerleri yoktu bu bölüm o yüzden benim için durgun bir bölüm oldu. :A Ama her zamanki gibi kısa, öz ve tadında.
Fragmanda çok güzel olmuş, merakla bekliyoruz. Ellerine sağlık bebeğim :love1: @mrt-06
Teşekkürler canım. :bhr: Sürekli görünüp çıkıyordun anlamadım demek ev taşıyordun durum güncellemen aklıma geldi şimdi. :D

yatutarsa ve diğer ekip gelecek bölüm varlar. :A

@Aserat :A

Teşekkürler canım. :bhr: Sürekli görünüp çıkıyordun anlamadım demek ev taşıyordun durum güncellemen aklıma geldi şimdi. :D

yatutarsa ve diğer ekip gelecek bölüm varlar. :A

@Aserat :A
Evet. Ara ara bakıp çıktım bildirmelere de okuyacak vakit bulamadım
Gün içinde okuyun dedin de galiba reytingler için umarım geç kalmamışımdır :bhr: