Zey TV Zey TV 🍒 FF Var Mısın Yok Musun- 3. Hafta Sona Erdi

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Gerek yok siz konuşun, biz görmemiş gibi yaparız. :A
Bayramdan sonra açıklanır yeni mini etkinlik büyük ihtimalle :A
------

Ya o değil de iyice alıştım sunuculuk yapmaya @Dosi :A
Belki de forumun en uğraştırıcı işlerinden biri 2-3 saat boyunca başından kalkamıyorsun ama insan sunuculuk yapmayı özlüyor...

Son düzenleme:
  • Harika
  • Güldürdün
Reactions: Cervantes and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,934
Puanı
1,060
Bayramdan sonra açıklanır yeni mini etkinlik büyük ihtimalle :A
------

Ya o değil de iyice alıştım sunuculuk yapmaya @Dosi :A
Belki de forumun en uğraştırıcı işlerinden biri 2-3 saat boyunca başından kalkamıyorsun ama insan sunuculuk yapmayı özlüyor...

Kesinlikle en uğraştırıcı işlerinden biri ama aşırı ilgi görende bir etkinlik oldu. O zaten daha çok motive ediyor insanı. Geçen sene Cevapsız Sorular, bu senede Var Mısın Yok Musun Zey TV'yi zirveden indirmedi :A
O diziyi burda yayınlamaman iyi oldu, yoksa bu programlar olmazdı belki :A

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Kesinlikle en uğraştırıcı işlerinden biri ama aşırı ilgi görende bir etkinlik oldu. O zaten daha çok motive ediyor insanı. Geçen sene Cevapsız Sorular, bu senede Var Mısın Yok Musun Zey TV'yi zirveden indirmedi :A
O diziyi burda yayınlamaman iyi oldu, yoksa bu programlar olmazdı belki :A
Aynen dizi macerası da olmuştu kısa bir süre :A

Merak edenler için...

• Güldürdün
Reactions: Cervantes and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,934
Puanı
1,060

Merak edenler için...

@Aserat 'ın kanal projesinin reklamı :A :A
------

Bu arada sadık izleyicin benmişim :A
IMG_20210718_003713.jpg
IMG_20210718_003734.jpg

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600

Merak edenler için...

2 bölümde yayından mı kalktı? :A Baya kısa olmuş. :D

• Güldürdün
Reactions: xdragxx and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,934
Puanı
1,060
2 bölümde yayından mı kalktı? :A Baya kısa olmuş. :D
Bu olayı sana kısaca anlatayım.
Ozamanlar ben yeni yeni kanalımı kurmakla meşguldüm ve @xdragxx bu diziyi kanalıma yapacaktı, sonra @Aserat her proje için atlayan biri, trip attı ortalığı ayağa kaldırdı ve xdragxx'in bu dizisini kanalına aldı. Kendini bu durum nedeni ile bana karşı mahçup hisseden xdragxx, senin kanala bir program bulurum yaparız demişti. Sonra fikirler sundu ve bende önerisini şekillendirdim ikimiz birlikte Cevapsız Sorular programının doğmasına vesile olduk ama program öyle bir tuttuki her bölüm enlerde ilk sırada yer aldı :A.
Kanalımızda hiç dizi yayınlanmadı ve yayınlanmayacak. Böyle eğlence programları bize yetiyor :bhr:
O dizi benim kanalda olsaydı bir finali olurdu ama @Aserat üvey evlat muamelesi yaptı :A kanal sahibi olarak arkasında bile durmadı.
Bu arada şu mesajı kayıt edeyimde sonra arada fırlatıp durum :A

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Ozamanlar ben yeni yeni kanalımı kurmakla meşguldüm ve @xdragxx bu diziyi kanalıma yapacaktı, sonra @Aserat her proje için atlayan biri, trip attı ortalığı ayağa kaldırdı ve xdragxx'in bu dizisini kanalına aldı. Kendini bu durum nedeni ile bana karşı mahçup hisseden xdragxx, senin kanala bir program bulurum yaparız demişti. Sonra fikirler sundu ve bende önerisini şekillendirdim ikimiz birlikte Cevapsız Sorular programının doğmasına vesile olduk ama program öyle bir tuttuki her bölüm enlerde ilk sırada yer aldı :A.
Kanalımızda hiç dizi yayınlanmadı ve yayınlanmayacak. Böyle eğlence programları bize yetiyor :bhr:
O dizi benim kanalda olsaydı bir finali olurdu ama @Aserat üvey evlat muamelesi yaptı :A kanal sahibi olarak arkasında bile durmadı.
Vay be. Meğerse zamanında Fox gibi 2-3 bölümde dizilerin fişini çekiyormuşsun. @Aserat :A

• İlginç
  • Güldürdün
Reactions: Aserat and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,934
Puanı
1,060
Vay be. Meğerse zamanında Fox gibi 2-3 bölümde dizilerin fişini çekiyormuşsun. @Aserat :A
Bizde az ve öz programlar olur. Çalışanlarımız istediği zaman programlarını yapıyorlar. İyi bir patronum :A
Bu arada hediyeni ekledim kanal tanıtım konuma :bhr:

• Harika
Reactions: Cervantes

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Bizde az ve öz programlar olur. Çalışanlarımız istediği zaman programlarını yapıyorlar. İyi bir patronum :A
Bu arada hediyeni ekledim kanal tanıtım konuma :bhr:
Aa evet söylemiştin ekleyeceğim diye aklımdan çıkmış. :A Yakışmış. :D
Ben nadir dizi izleyen biri olduğum için ZeyTV'nin programları daha çok ilgimi çekiyor. :A Hele bir tane format var ki daha duyurulmadı ama kulağıma gelen bilgilere göre bomba bir iş olacak gibi duruyor. :Z

• İlginç
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,934
Puanı
1,060
Aa evet söylemiştin ekleyeceğim diye aklımdan çıkmış. :A Yakışmış. :D
Ben nadir dizi izleyen biri olduğum için ZeyTV'nin programları daha çok ilgimi çekiyor. :A Hele bir tane format var ki daha duyurulmadı ama kulağıma gelen bilgilere göre bomba bir iş olacak gibi duruyor. :Z
Acaba hangisi :eek: @Tolstoyevski birşeyler kurcalıyordu, @xdragxx 'te öyle. Kanalımda proje yapanları okadar özgür bırakıyorum ki bende sizlerle öğreniyorum program duyurulunca :F
Ya Diss Savaşları yılda 1 kere yayınlanıyor, nadiren 2 ve onunda diss kapma kısımları heyecanlı oluyor ama bu ara VMYM okadar vakit alıyor ki erteledim. Bu sene onun bir ayağı olacak ve keyif alınacak birşey düşünüyorum ama daha sıra gelmedi :A Bir sürpriz program daha var ama bu gidişle ertelemeye devam edeceğim :A

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Acaba hangisi :eek: @Tolstoyevski birşeyler kurcalıyordu, @xdragxx 'te öyle. Kanalımda proje yapanları okadar özgür bırakıyorum ki bende sizlerle öğreniyorum program duyurulunca :F
Ya Diss Savaşları yılda 1 kere yayınlanıyor, nadiren 2 ve onunda diss kapma kısımları heyecanlı oluyor ama bu ara VMYM okadar vakit alıyor ki erteledim. Bu sene onun bir ayağı olacak ve keyif alınacak birşey düşünüyorum ama daha sıra gelmedi :A Bir sürpriz program daha var ama bu gidişle ertelemeye devam edeceğim :A
Kanal sahibi de olsan sana söyleyemem hangisi olduğunu. :A Duyduk bir şekilde diyeyim.Haber kaynağımı ifşa edemem. :A
Foruma ilk üye olduğumda Diss Savaşlarına denk geldim galiba. Formatı ilk anlamadım ve neden herkes bana olmamış atıyor diye düşünmüştüm. :FSonra konuyu biraz okuyunca kavramıştım. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,948
Puanı
1,061
Bu nasıl bir iftira. :eek: Final bölümü yaz diye defalarca söyledim ama az mesaj geliyor diye yanaşmadı finalsiz bittiyse @xdragxx'in suçu yani. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,934
Puanı
1,060
Şimdi VMYM Bayram boyunca olmayacak mı? @Dosi @xdragxx :( 2 günde 1 olmasına alışmıştık.
Yok yok olacak :A yarın yeni konu gelir :A sizi mahrum bırakmayız :Z
Ben yarışacağım gibi görünüyor ve gece part part yarışırım gibi :A ben @xdragxx 'e sen, o da bana sen yarış diyor. Anlaşamadık daha :F
------

@ozmoturk bizimde bu programımız var :A

• Harika
Reactions: Cervantes

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Yok yok olacak :A yarın yeni konu gelir :A sizi mahrum bırakmayın :Z
Ben yarışacağım gibi görünüyor ve gece part part yarışırım gibi :A ben @xdragxx 'e sen, o da bana sen yarış diyor. Anlaşamadık daha :F
Bayram Özel 2 bölüm olsun. 1 bölümünde sen, 1 bölümünde de @xdragxx yarışsın. İkinizi de yarışmacı koltuğunda görmek isteriz. :A

• Güldürdün
Reactions: xdragxx and Dosi