Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
ZeynepTvLogo.png

2 Haziran 2020 tarihinden itibaren kanalımız sizlerle .
Müzik, TV dünyası, sinema ve spor programlarını barındıracağımız kanalımızda amacımız en çok izlenen değil en kaliteli, öğretici ve eğlendiren programlar sunmak olacaktır.
IMG_20210705_021503.jpg

Kanalımızın tanıtım videosu:

Kanalımızda şimdilik yer alacak programlar ise şöyle:
1
47-473159_download-spotlight-microphone.jpg

2019 yılından beri yayınlanan Kim Daha İyi Seslendiriyor? programında bilinen şarkıları farklı seslerden dinlemeye devam edeceğiz.

2
movies.jpg

1 sene önce yayınlamaya başladığımız Jeneriklerle Geçmişe Yolculuk programımız bu sene 2. sezonu ile sizlerle olacak. Bu sezonda da final yapmış olan diziler hakkında ufak bilgiler ve jenerikleri paylaşacağız.

3
dislike (1).jpg

Seneler önce eğlencesine başlayan sonra bir yarışma ve programa dönen, diss yemeyi seven ve diss kapmak için mücadele eden yarışmacıların yarıştığı Diss Savaşları çok yakında yine ekranlarda olacak.

4
@xdragxx ile yepyeni bir proje olan Cevapsız Sorular her hafta Zey TV'de olacak.
IMG_20200615_113714.png

5
@Tolstoyevski 'nin sunumu ile sevilen eserlerin hikayesinin ve anlamının anlatıldığı Hikayesi Sözlerde programı sizlerle olacak.

cMIRTW.jpg

6
Kim Daha Güzel Seslendiriyor programının spin offu , @Tolstoyevski 'nin sunumu ile Kim Daha İyi Seslendiriyor? Yabancı Şarkılar sizlerle olacak.

7
Takinti-ZeyTv.jpg

@Sherlock 'un sunumu ile gerçekleşen yeni
programında, forum üyelerimizin takıntılarına ortak olacağız. Bu takıntıları da fav10 üyelerimiz ile birlikte dile getireceğiz.

8

FAV10KEY.jpeg

@Tolstoyevski 'nin sunumu ile yeni eğlence yarışmamız Fav10 Okey Oyunu Turnuvası Zey TV 🍒 bünyesinde.

9
@xdragxx 'in yıllar önce foruma kazandırdığı FF Var Mısın Yok Musun yeni bölümler ile kanlımızda.
IMG_20210627_191400.jpg

10
Ve forum tarafından da en iyi yorumcu olarak seçilen isimlerle sürpriz programlar ilerde huzurlarınızda olcak.

Son düzenleme:

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,219
Puanı
1,060
Logon da (eski) Avatarın kadar tatlı olmuş Zeynepcim.

Hayılı olsun :ok: 👏👏👏👏

• Harika
Reactions: Dosi

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,597
Puanı
860
Hadi hayırlı olsun. Stopajını ve vergilerini eksiksiz yatırmayı unutma. :D

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Sen de mi kanal actın:eek: @Dosi neden @Aserat in kanalından ayrıldın:A Ben logonu beğenmedin :(
@Aserat 'ın kanalda pek bir şey yapmadım :A
En İyi Ben Seçerim vardı bitti sonra aldı ve yayınlamadı bir daha. Diss Svşları'nı aldı forum yenilendi yrışma zoraki son buldu :F
Daha fazla projelerim kaybolsun istemedim :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Sen de mi kanal actın:eek: @Dosi neden @Aserat in kanalından ayrıldın:A Ben logonu beğenmedin :(
@Aserat 'ın kanalda pek bir şey yapmadım :A
En İyi Ben Seçerim vardı bitti sonra aldı ve yayınlamadı bir daha. Diss Svşları'nı aldı forum yenilendi yrışma zoraki son buldu :F
Daha fazla projelerim kaybolsun istemedim :A
Yayınlamadı değil sen başlatmadın yoksa her şey hazırdı. :A Forumun yenilenmesi de benim suçum değil. :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash and Dosi

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Hayırlı, uğurlu ve tabii ki bol reytingli olsun Dosi hanım. :A Kırmızı etiket de ayrıca güzel durmuş bence, logo ile son derece uyumlu. Hoşuma gitti. :A

3373423_od29a.jpg

• Güldürdün
Reactions: Özgür and Dosi