eTV Yedinci Hayat - 2. Bölüm | Yeni Bölüm

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Eline sağlık @Aserat
Baya uzun ve biraz kafa karıştırıcj olmuş.
Sonuda baya heyecanlı.
sonra bir ara detaylı yazarım :D

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Bölüm yorumu
Perşembe herkesi merakta bırakıp geç kalmıştır ama bu geç kalmak onun azarlanmasına yol açtı.
Bölümde fotoğraflar ayrıca çok uyumlu..
Yaşanılan zor bir hayat bulunuyor..hepsinin işi çok zor.hepsi haftada 1 defa çıkma hakkı bulunuyor..yapacakları hata onlara pahalıya patlayacak..bölüm sonunda yiğit in salıyı yakalamasıda iyi olmadı.başarılı bir bölüm emeğine sağlık @Aserat keyifli bir bölüm yazmışsın:)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Teşekkürler. Biliyorum uzunluk meselesini ama filmden olduğu gibi alınca da aşırı kuru ve hızlı oluyor o yüzden kendim de bir şeyler ekliyorum. :D

Senin rolün kardeşler için tehdit, detayları sonraki bölümde ortaya çıkacak. Bu arada filmdeki karşılığını beğendin mi adam bayağı taş çünkü. :A
Kaya olmalı benim için :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Bölüm yorumu
Perşembe herkesi merakta bırakıp geç kalmıştır ama bu geç kalmak onun azarlanmasına yol açtı.
Bölümde fotoğraflar ayrıca çok uyumlu..
Yaşanılan zor bir hayat bulunuyor..hepsinin işi çok zor.hepsi haftada 1 defa çıkma hakkı bulunuyor..yapacakları hata onlara pahalıya patlayacak..bölüm sonunda yiğit in salıyı yakalamasıda iyi olmadı.başarılı bir bölüm emeğine sağlık @Aserat keyifli bir bölüm yazmışsın:)
Teşekkürler. :D

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,722
Puanı
710
Eline sağlık @Aserat :D İlk bölümden daha iyi olmuş. Uzun olmasına rağmen akıcıydı.

Diğer bölümden farklı olarak gizem unsuru da hikayeye güzel bir hava katmış. Bekliyoruz yeni bölümü. :D

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
@Aserat emeklerine sağlık, uzun ama güzel bir bölüm olmuş. :D Perşembe'nin hatası yüzünden kardeşlerin de parmaklarının kesilmesi dramatikti. Atacan'dan ne gizemler çıkacak bakalım bekliyoruz. :D

Salı yakalandı. Bölüm sonu heyecanlı bitti, gelecek bölümü de bekliyoruz merakla :D

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
@Aserat emeklerine sağlık, uzun ama güzel bir bölüm olmuş. :D Perşembe'nin hatası yüzünden kardeşlerin de parmaklarının kesilmesi dramatikti. Atacan'dan ne gizemler çıkacak bakalım bekliyoruz. :D

Salı yakalandı. Bölüm sonu heyecanlı bitti, gelecek bölümü de bekliyoruz merakla :D
Teşekkürler beğenmene sevindim. :D Bir tek bana uzun gelmiyor herhalde. :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060