'Yasak Elma'da Başroller Diziden mi Ayrılıyor? | FOX

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Talat Bulut çıkıyorsa çıksın ama Gökhan kalsın. :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,766
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Mert'in de bir olayı yok :A Caner ve Emir'i hariç tutuyorum tabii, her ne kadar rolleri küçük olsa da dizinin olmazsa olmazlarından :bhr:
Mert'in kendisi yeter, olayı olması da olmasın... :A

Caner neyse de Emir'i ben pek sevmiyorum başladığından beri hep itici geliyor. :F

• Güldürdün
Reactions: phoebebuffay

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,587
Puanı
1,060
Gayet planlı bir şekilde yapacağız, 4 sezon oldu yeter artık, Kadın gibi sezon ortası final yapmıyoruz. :Z
Ha sezon ortası ha sezon sonu ne fark eder ki. :A

Kadın zaten Şubat'ta final yaptı, Mart ayında da tüm diziler sezon finali yaptığı için sezon ortasında bittiği söylenemez. :A

• Güldürdün
Reactions: serhatt

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,774
Puanı
559
Erkekler safı oynuyorlar sanki, kadınlar ise onları baştan çıkartıp birbirlerini yiyorlardır? :A
Barış Kılıç'ın karakteri hem safı oynuyor, hem de Ender'in (Şevval Sam) entrika yapmasını engelleyip pasifleştiriyordu. Safi zarar yani. Neyse ki ayrıldılar :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,766
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Niye böyle bir şeyi TT yaparsınız ki, anlamıyorum. :A @phoebebuffay @Angelica

Ekjn76BXIAAULNM

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,774
Puanı
559
Niye böyle bir şeyi TT yaparsınız ki, anlamıyorum. :A @phoebebuffay @Angelica

Ekjn76BXIAAULNM
Senarist twitterdaki ergen tayfayı çok takmıyor bence. Yasak Elma'da da mutlu çift istemezsin ya aşk dizisi mi bu :A Genel izleyici Kerim'i sevmedi, şu an yine o kadar göze batmıyor ama özellikle sezon başında Yıldızla olan yaz dizisi başrol çifti kıvamındaki sahneleriyle dizinin tadını kaçırmıştı :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,766
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Allah Allah sevenleri var işte bende istemiyom çıkmasını :A
Bilmiyorum abla, normalde severim kendisini ama dizide karakteri diziyi farklı bir yöne çekti bence. O yüzden pek sevemedim. Talat ile ikisi çıksın, yerine Mehmet Aslantuğ yada Fikret Kuşkan gelsin. :bhr:

• Beğendim
Reactions: Angelica

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,766
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Senarist twitterdaki ergen tayfayı çok takmıyor bence. Yasak Elma'da da mutlu çift istemezsin ya aşk dizisi mi bu :A Genel izleyici Kerim'i sevmedi, şu an yine o kadar göze batmıyor ama özellikle sezon başında Yıldızla olan yaz dizisi başrol çifti kıvamındaki sahneleriyle dizinin tadını kaçırmıştı bence :A
Sezonun ilk iki bölümünü zor izledim, sonra da izlemeyi bıraktım. Ama bu hafta geri dönüyorum. :Z Bu sezon yayınlanan bölümlerin hepsi, geçen sezon yayınlanan bir bölümün sahnesi etmez. Niye böyle oldu anlamadım ama eski halinden çok fazla uzaklaştırdı ve bunda Gökhan Alkan'ın karakterinin büyük etkisi var bence. Resmen entrika türünden çıktı, romantik komedi - aşk dizisine evrildi.

Yönetmen değişikliğinden dolayı mı, yoksa senaristin aynı anda iki iş yazmasından mı ben bu sezonu pek sevmedim.

• Beğendim
Reactions: phoebebuffay

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,830
Puanı
1,060
Bilmiyorum abla, normalde severim kendisini ama dizide karakteri diziyi farklı bir yöne çekti bence. O yüzden pek sevemedim. Talat ile ikisi çıksın, yerine Mehmet Aslantuğ yada Fikret Kuşkan gelsin. :bhr:

Talat bulut çıksın isterim ama gökhan kalsın ya :D neyse ben kırmızı odayı tamamlıyım gelirim :D

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy