Yabancı Dizi İzleme Etkinliği Elemesi

Hangi Dizi Seçilsin?

• Kullanılan toplam oy
    15
  • Anket kapatılmış .

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
9. bölümü bitirdim en son ben, sezon finali kaldı sadece. Bu sezon hikayenin ilerleyişi olarak biraz daha durağan ama oyunculuklar, çekimler gibi diğer faktörler çok iyi olduğu için izletiyor kendini dizi her türlü. O yüzden salmam ve salmadım da yani. :A Sadece yorum yapa yapa gidecektim ilk iki bölüm yorumu gidince üçten başlayarak yorumlamak istemedim. Final öncesi bir durdum, dokuz bölümü de yorumlayacağım kısa kısa. :A
Ne güzel hergün bir bölüm gidiyorduk siz durunca ben de bitirdim:X Son 2 bölümü peşpeşe izledim:X

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Ne güzel hergün bir bölüm gidiyorduk siz durunca ben de bitirdim:X Son 2 bölümü peşpeşe izledim:X

Yine hemen hemen eş zamanlı bitirmiş olacağız ya, ben @MasacRE ve @MEnes yoldaşlarımı bekledim o yüzden bir tık durmak durumunda kaldım yoksa bitmişti çoktan. :A Yorum yapayım konuşuruz dizinin sayfasında zaten. @bazinga ve @Tolstoyevski siz ne yaptınız? :D

Birisi yetişti ve üçüncü sezona geldi, diğerini yolda kurban verdik hala gelecek. :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bitmedi mi hala(b) En son eş zamanlı gidiyorduk @bazinga @Tolstoyevski ve @Sherlock la ama onlar 6.bölümden sonra saldılar galiba:X
Yine hemen hemen eş zamanlı bitirmiş olacağız ya, ben @MasacRE ve @MEnes yoldaşlarımı bekledim o yüzden bir tık durmak durumunda kaldım yoksa bitmişti çoktan. :A Yorum yapayım konuşuruz dizinin sayfasında zaten. @bazinga ve @Tolstoyevski siz ne yaptınız? :D

Birisi yetişti ve üçüncü sezona geldi, diğerini yolda kurban verdik hala gelecek. :A
3x6 izledim ben en son. Teker teker yorumlamasak da sezon bittikten sonra bir genel değerlendirme yaparız beraber ya :A

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Bu dizinin birçok yan ürünü varmış gerçekten, ben de dün fark ettim bu kadarını bilmiyordum :A Neyse şimdi biz 2 bölümlük mini dizi ve arkasından ilk sezonla açılışı yapalım da diğer izlenmesi gereken şeylere daha sonra girilir. Zaten önemli olan öncelikle diziyi herkesin beğenmesi. İlk başlarda sarmazsa bir grup kaçacak gibi duruyor diziden :A
Bir de sözlükten araştırırken izleme listesi yapmış yabancı birinin listesini paylaşan birini görmüştüm. Kronolojik olarak yazılmış listede baya karmaşa vardı. Bir ara Star Wars'a başlamak istemiştim de, bu karmaşa yüzünden başlayamamıştım. Hazır başlamışken mini diziden diziye, diziden ufak bir kesinti yapıp filme, sonra tekrar diziye doğru gideriz. Hazır hızımızı almışken, bir de The Mandalorian yaparız. Bir de mizah bilim kurgusu olan The Orville'yi de es geçmeyelim. Hızımızı yine alamayıp, gaza gelip; bir de Star Wars serisine başlayalım. Sonuç olarak sonuna kadar gidebilirsek geleceğimiz nokta bu olacak. :D

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860

Benim gelmem kim bilir ne zaman olur, kısmet... :A

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

5 bölüm bitti 6’ya geçmek nasip olmadı bi türlü. :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
İşin ilginç tarafı, yabancı dizilerle alakası olmayan yerli dizi makinesi @denizz19 da oy kullanmış. Çok şaşırtıcı. :A

• Güldürdün
Reactions: denizz19

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bir de sözlükten araştırırken izleme listesi yapmış yabancı birinin listesini paylaşan birini görmüştüm. Kronolojik olarak yazılmış listede baya karmaşa vardı. Bir ara Star Wars'a başlamak istemiştim de, bu karmaşa yüzünden başlayamamıştım. Hazır başlamışken mini diziden diziye, diziden ufak bir kesinti yapıp filme, sonra tekrar diziye doğru gideriz. Hazır hızımızı almışken, bir de The Mandalorian yaparız. Bir de mizah bilim kurgusu olan The Orville'yi de es geçmeyelim. Hızımızı yine alamayıp, gaza gelip; bir de Star Wars serisine başlayalım. Sonuç olarak sonuna kadar gidebilirsek geleceğimiz nokta bu olacak. :D
Hele bir Battlestar Galactica serisini tamamlayalım da gerisini sonra düşünürüz :A Star Wars'un ben ilk üçlemesini izledim sadece. Forumda tamamen izleyenler de var. Mandalorian yeni bir dizi zaten. Onu izlemeyi düşünüyorsan ondan önce filmleri izlemen daha doğru olur :D

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Oylarınızı değiştirip The Wire safına destek olursanız bir şansımız var gibi. :A @Araf @bazinga
Boşuna mı Battlestar Galactica için (bir şeyler) yaptım o kadar... :A
Öyle sanırım. :A Bilinçaltına nasıl işlemişse bir sonraki bölüme geçmeye izin vermedi. :A

Bu anket hala devam ediyor mu ya? :A Ben mini diziyi hazırladım bile. :A
Şimdi @DarkLegenD gelir ve bir bilim kurgu aşığı olarak Battlestar Galactica'yı oylayarak ankete son noktayı koyar :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Hele bir Battlestar Galactica serisini tamamlayalım da gerisini sonra düşünürüz :A Star Wars'un ben ilk üçlemesini izledim sadece. Forumda tamamen izleyenler de var. Mandalorian yeni bir dizi zaten. Onu izlemeyi düşünüyorsan ondan önce filmleri izlemen daha doğru olur :D
Star Wars bizim işimiz yoldaş onu bana sor, gömeyim öveyim her şeyi yapayım yani... :A The Mandalorian tekil olarak izlenebilecek, anlaşılabilecek ancak Star Wars'a hakim olanların daha çok seveceği bir yapımdır. O yüzden önce Battlestar Galactica'nın o dediğiniz yolculuğuna çıkarız, sonrasına bakarız dediğin gibi... :A
Şimdi @DarkLegenD gelir ve bir bilim kurgu aşığı olarak Battlestar Galactica'yı oylayarak ankete son noktayı koyar :A
Kesinlikle, son noktada yaşanacak şey bu olacak ve hatta o bilim kurgu aşığı şahıs oyu verdikten sonra diziyi izlemeyecek bile... :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Star Wars bizim işimiz yoldaş onu bana sor, gömeyim öveyim her şeyi yapayım yani... :A The Mandalorian tekil olarak izlenebilecek, anlaşılabilecek ancak Star Wars'a hakim olanların daha çok seveceği bir yapımdır. O yüzden önce Battlestar Galactica'nın o dediğiniz yolculuğuna çıkarız, sonrasına bakarız dediğin gibi... :A

Kesinlikle, son noktada yaşanacak şey bu olacak ve hatta o bilim kurgu aşığı şahıs oyu verdikten sonra diziyi izlemeyecek bile... :A
Yine iftiralar devam ediyor. :A Bilim-kurguyu severiz ama izlemediğimiz diziye oy verecek kadar da değil. :A