Yabancı Dizi İzleme Etkinliği Elemesi

Hangi Dizi Seçilsin?

• Kullanılan toplam oy
    15
  • Anket kapatılmış .

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
@Araf 3 günlük anket işaretlemişsin, kısaltıver şu anketin süresini hazır öndeyken...

EROaDtOXUAAb7QC.jpg

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Forumun içinde Derin BG örgütü varmış da haberimiz yokmuş Şerlok beyciğim :A
Öyle gözüküyor Utku beyciğim, neyse biz de izlemek adına gerekeni yapalım bari adaşım... :A @MEnes

Tüm bu politik gizli savaşlar, oyun içinde oyunlar ve insanlık eleştirisi ve çok daha fazlası BG’nin de esas temalarından biriydi diye hatırlıyorum, eğer seçilecek olursa (ki çok düşük bir ihtimal bu ) ilerleyen sezonlarda anlarız şu an yapmak istediğim ancak izlemediğim için tam yapamadığım göndermeyi :A

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,717
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Tüm bu politik gizli savaşlar, oyun içinde oyunlar ve insanlık eleştirisi ve çok daha fazlası BG’nin de esas temalarından biriydi diye hatırlıyorum, eğer seçilecek olursa (ki çok düşük bir ihtimal bu ) ilerleyen sezonlarda anlarız şu an yapmak istediğim ancak izlemediğim için tam yapamadığım göndermeyi :A
Ya bırak şimdi diziye başlayıp yıllarca yüzüne bakmamışsın şimdi burada bize övüyorsun. :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060

Bu çıkarımı kaç bölüm izleyip, sonra kaç yıl ara verip yaptın oldukça merak ediyorum. :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Ya bırak şimdi diziye başlayıp yıllarca yüzüne bakmamışsın şimdi burada bize övüyorsun. :A

O dönem karanlık bir üniversite sınavları dönemlerine denk geldiği için başımı uzun soluklu yapımlara kaldıramamıştım ve diziyi sadece ertelemiştim, 5 sene olmuş ama olsun tam böyle Bir etkinliği bekliyordum @MasacRE hatırlatınca aklıma geldi :A

Bak zamanında Westworld’u gömüp bunu övmüşüm hatta :A

6BE09876-F7D4-4302-8DBC-B31A36B04AF9.jpeg

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
O dönem karanlık bir üniversite sınavları dönemlerine denk geldiği için başımı uzun soluklu yapımlara kaldıramamıştım ve diziyi sadece ertelemiştim, 5 sene olmuş ama olsun tam böyle Bir etkinliği bekliyordum @MasacRE hatırlatınca aklıma geldi :A

Ekli dosyayı görüntüle 77803
4 yıl sonra vaktini ayırman isabetli olmuş :A Yalnız Westworld'e ettiğin laflar da kanımı donduruyor onu da bir söyleyeyim de :A Hele bugün yayınlanan son bölümü düşününce... @MEnes @Sherlock

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
4 yıl sonra vaktini ayırman isabetli olmuş :A Yalnız Westworld'e ettiğin laflar da kanımı donduruyor onu da bir söyleyeyim de :A Hele bugün yayınlanan son bölümü düşününce... @MEnes @Sherlock
Karantin Tarantino döneminde olmamızın da etkisi biraz olmuş olabilir tabi :A

Eğer Ergo Proxy’i bir solukta bitirecek olursam WW’ye de ikinci kez şans vereceğim “yakın zamanda” :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE and MEnes

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060

Westworld isimli DESTAN bugün bize öyle bir bölüm izletti ki, üzerine iki saattir falan konuşuyoruz anca kendimize gelebildik düşün... :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860

Vaaay be Westworld'e bu sözler de denmiş gerçekten... Neyse yoldaşlarım gerekeni söylemiş zaten ben üstüne bir şey söylemiyorum... :A

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,717
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

Westworld ile ilgili yazdıklarından sonra hak verecek gibi oldum. :A Fakat sanki bu şey gibi olmuş bunu izleyeceğime Battlestar Galactica'yı bile izlerim daha iyi gibi. :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Westworld ile ilgili yazdıklarından sonra hak verecek gibi oldum. :A Fakat sanki bu şey gibi olmuş bunu izleyeceğime Battlestar Galactica'yı bile izlerim daha iyi gibi. :A
Yanlış çıkarım olmuş o sondaki, Ghost in The Shell’i de çok severim zira ama animesine halen zaman gelmedi o ayrı :A Orada galiba konu olarak benzerlikler görmüşüm iki dizi arasında ama BG’yi daha kaliteli görüp kestirip atmışım biraz :A

Yani WW’ye benzer bir temada diziden söz ediliyor ve bu ankette üç dizi arasında WW sevenlerin en seveceği dizi ortada. Benim gibi WW’yi sevmemiş olanlar için de öyle, zira bu WW’nin aksine daha sürükleyici ama eski :A @bazinga @MEnes @Sherlock

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Bu etkinlik seçimi olmadan önce Mad Men'i bilgisayara kaydetmeye başlamıştım bile. Bir de Battlestar Galactica çıkacak başımıza anlaşılan. :D

• Güldürdün
Reactions: MEnes

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Daha bir saat önce başka bir etkinliği devraldım. Şimdilik ona yoğunlaşacağım. Artı En Favori Yabancı Güzeller etkinliğide gelebilir artı eski bir etkinliğimide kaldiğı yerden devam etmeyi planlıyordim. Fazlasi beni zorlar artık :F birilerini erteleyebilirim. O etkinliklere desteğini göster :A
Yabancı dizilere ara vereceğim zaten. Filmlerle kafayı bozup yine işlerimi ihmal ettim bu ara:A
Yeni aldığın etkinlik nedir? Ben zaten hep destek oluyorum, o konuda tereddüt olmasın. :A Neyse ben de kafamdaki işlere yoğunlaşayım, seçenekleri beğenmedim zaten...

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Yeni aldığın etkinlik nedir? Ben zaten hep destek oluyorum, o konuda tereddüt olmasın. :A Neyse ben de kafamdaki işlere yoğunlaşayım, seçenekleri beğenmedim zaten...
Sürpriz olsun :A Bu uzun süreli birşey değil ama forumun geleneksel bir etkinliği diyebiliriz. Geceye profilimde duyurayım bari ama orda bile açıklamayacağım daha ne olduğunu :A Onun yani sıra aklımda yığınla etkinlik var ama telefonum biraz zorluyor beni arada:A
Evet desteğin herzaman oluyor :Z

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt