Yabancı Dizi İzleme Etkinliği Elemesi

Hangi Dizi Seçilsin?

• Kullanılan toplam oy
    15
  • Anket kapatılmış .

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ben de Battlestar Galactica'ya kullandım oyumu.

@Forumdash @Maskeli Fedai katılır mısınız etkinliğe siz? :D
Yok izleyemem o diziyi:X Dizilere başladiğim yıllarda bile elim gitmedi. Uzay dizisi diye:A Senin de izleyeceğine pek ümidimyok ya neyse:A

The Wire etkinliği olmamişmiydi @bazinga (b)

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
the-orville-hulu-620x350.jpg

Seth MacFarlane mizahını sevdiğim için "The Orville" dizisini izlemeyi düşünüyordum.

1586245831099.jpeg

Seth MacFarlane mizahıyla ekranlara gelen Family Guy dizisindeki Star Wars parodilerini izledim.

1586245954441.jpeg

Futurama zaten başlı başına bir bilim kurgu çizgi dizisi. Bu çizgi diziyi de izliyorum, acayip keyifli.

Battlestar-Galactica.jpg

Bu diziyi izler miyim, sarar mı, bilemedim. Yine de şans veririm.

@bazinga, @MEnes, @Sherlock, @MasacRE, @Tolstoyevski.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
1586270446571.png

"Battlestar Galactica" dizisine başlamadan önce 2003 yılında yayınlanan 2 bölümlük mini dizi var, öncelikli olarak bu diziden başlamak gerekiyor 4 sezonluk diziye geçmeden önce. Dizi seçilirse eğer, mini diziyle birlikte başlayacağız.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
  • Güldürdün
Reactions: Araf

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Ekli dosyayı görüntüle 77896

"Battlestar Galactica" dizisine başlamadan önce 2003 yılında yayınlanan 2 bölümlük mini dizi var, öncelikli olarak bu diziden başlamak gerekiyor 4 sezonluk diziye geçmeden önce. Dizi seçilirse eğer, mini diziyle birlikte başlayacağız.

Dün bizlere bu nadide eseri öneren Utku beyciğim bu konuda beni ve adaşımı aydınlatmıştı, muhtemelen bu nadide dizi seçileceği için izleriz artık yapacak bir şey yok. :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE and Araf

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Şart mıymış bu? :A
Bağlantılı olduğu için şart. Hatta o da kesmiyor, bunun filmi de var. Bir yerden kesip, filmini izlememiz gerekecek. O da kesmiyor, sırayla gidersek bir oradan bir buradan gitmemiz gerekecek. Yani o kadar da basit değil gidişat. Star Wars gibi yani, hani onda da kronolojik biçimde gidersin ya böyle anlamlı bir bütün oluşturmak için, bu da öyle. Çok değişik bir şey. :D
Dün bizlere bu nadide eseri öneren Utku beyciğim bu konuda beni ve adaşımı aydınlatmıştı, muhtemelen bu nadide dizi seçileceği için izleriz artık yapacak bir şey yok. :A
Seçilmese daha iyiydi. Daldan dala atlayacağız gibi görünüyor. Önce mini dizi, sonra diziye geçiş, dizinin sezonlarında da filme geçiş. Uzun bir süreç yani. İşimiz iş. Biraz karmaşık geldi bana. :D

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bağlantılı olduğu için şart. Hatta o da kesmiyor, bunun filmi de var. Bir yerden kesip, filmini izlememiz gerekecek. O da kesmiyor, sırayla gidersek bir oradan bir buradan gitmemiz gerekecek. Yani o kadar da basit değil gidişat. Star Wars gibi yani, hani onda da kronolojik biçimde gidersin ya böyle anlamlı bir bütün oluşturmak için, bu da öyle. Çok değişik bir şey. :D

Seçilmese daha iyiydi. Daldan dala atlayacağız gibi görünüyor. Önce mini dizi, sonra diziye geçiş, dizinin sezonlarında da filme geçiş. Uzun bir süreç yani. İşimiz iş. Biraz karmaşık geldi bana. :D
Neyse bir mini diziyi izleyelim de. İlerisi için sonra dertleniriz. :A

• Güldürdün

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060

Filmi olduğunu unutmuşum, ne güzel The Wire'ı izleyecektik... :A

• Güldürdün

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Filmi olduğunu unutmuşum, ne güzel The Wire'ı izleyecektik... :A
The Wire tekrara girerdi, izlemesek de olur aslında ama Mad Men olurdu. Sanırım o da herkese hitap etmiyor. Başka alternatif eklesek, işin içinden çıkamazdık belki de ama bilim kurguya yem olduk. :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
The Wire tekrara girerdi, izlemesek de olur aslında ama Mad Men olurdu. Sanırım o da herkese hitap etmiyor. Başka alternatif eklesek, işin içinden çıkamazdık belki de ama bilim kurguya yem olduk. :A

Utku beyciğim önce bizim ikiye bölünmemizi izledi, sonra gelip dizisini önerip halkın desteğini arkasına aldı. Kendisi çok tehlikeli bir adam, bunu yine anladık... :A @MasacRE

• Güldürdün
Reactions: MasacRE and Araf

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ekli dosyayı görüntüle 77896

Şart mıymış bu? :A
Bu dizinin birçok yan ürünü varmış gerçekten, ben de dün fark ettim bu kadarını bilmiyordum :A Neyse şimdi biz 2 bölümlük mini dizi ve arkasından ilk sezonla açılışı yapalım da diğer izlenmesi gereken şeylere daha sonra girilir. Zaten önemli olan öncelikle diziyi herkesin beğenmesi. İlk başlarda sarmazsa bir grup kaçacak gibi duruyor diziden :A

• Güldürdün

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Bitmedi mi hala(b) En son eş zamanlı gidiyorduk @bazinga @Tolstoyevski ve @Sherlock la ama onlar 6.bölümden sonra saldılar galiba:X

9. bölümü bitirdim en son ben, sezon finali kaldı sadece. Bu sezon hikayenin ilerleyişi olarak biraz daha durağan ama oyunculuklar, çekimler gibi diğer faktörler çok iyi olduğu için izletiyor kendini dizi her türlü. O yüzden salmam ve salmadım da yani. :A Sadece yorum yapa yapa gidecektim ilk iki bölüm yorumu gidince üçten başlayarak yorumlamak istemedim. Final öncesi bir durdum, dokuz bölümü de yorumlayacağım kısa kısa. :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash