Yıldızlar Yarışıyor 6.Sezon | 1.Hafta / Oylama Başladı

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Suskunları izlediysen anlaman lazım işte cnm oradan sahne seçerse ozaman şener sen tam puan alabilir ezel sahnesi oldumu avucunuzu yalarsınız :A

Ben bu sefer yarışmacı değilde destekçi olarak bulunuyorum @Bully un şampiyonluğu garanti ezel dedinmi şener şeni bile tanımam ayoll :A :A :A

Murat ( Metin Akdülger) düşük vermezsin heralde. :A @denizz19 yolluycam şimdi sahnemi. :D

yader

Üye
Reaksiyon puanı
129
Puanı
45
o niyeti baştan bozmuş hiç hesapta yokken ankara yolculuğu için söz verdim falan dedi oysa daha önce malatya sözü vermişti :)
e kendisi ankarali tabiki önce oraya gider. evet yaza malatyaya gidecem demisti.yanliz cok degisti bu. calismaya basladi unuttu bizi karsilasmiyoruz hic :(

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
e kendisi ankarali tabiki önce oraya gider. evet yaza malatyaya gidecem demisti.yanliz cok degisti bu. calismaya basladi unuttu bizi karsilasmiyoruz hic :(

birde bunlar inatçı olur şimdi :) ankara keçisi meşhurdu başkada ankarada bişey yok :) bir ankaralı turgut var onu zaten @Bully ile @mrt-06 temsil ediyor birde ankara keçisi onuda @dosimosi temsil ediyor ankara işi tamamdır :)
birde bana yalan söylüyor köklerim malatyaya dayanıyor diye insan bu kadar yalancı olmaz :)

yader

Üye
Reaksiyon puanı
129
Puanı
45
birde bunlar inatçı olur şimdi :) ankara keçisi meşhurdu başkada ankarada bişey yok :) bir ankaralı turgut var onu zaten @Bully ile @mrt-06 temsil ediyor birde ankara keçisi onuda @dosimosi temsil ediyor ankara işi tamamdır :)
birde bana yalan söylüyor köklerim malatyaya dayanıyor diye insan bu kadar yalancı olmaz :)
öylemi dedi? malatyaya gelecegine göre kökleri dayaniyor demek oraya. ankara mevzusunu okudum kesin degilmis ama yani hala umudun var. bu kiz yaparmi yapar gecenlerdede buzlu soguk havada sehir disina cikti arabasiyla.