TVen Yürüyen Ölüler 6. Bölüm

Dizideki en sevdiğiniz çift/çiftler? (Sahnelerini okumaktan zevk aldığınız...)

• Kullanılan toplam oy
    18
Diziyi bir bölümde komple flört hikayesine çevirmişsin.Nerde kaldı zombiler acımasız sokak sanatı gerilim,korku azalmış:D Bu çiftleri birleştirip bir sahnede anlat aşka boğulmayalım:A Ellerine sağlık:)
Teşekkürler. :D Bu bölüm çok eleştiri aldı cidden. :A @sokak sanati

:DAnlıyorum seni ben belli yaştan sonra kayseriye gelmiştim alışmak için zaman geçmesi lazım

:F:F3 bölümmü 3 bölüm @sokak sanati ile maceramızmı var daha bana neler yapacak yaw:F:F
Zaten 2 hafta kalacağım çok değil artık idare ederim ne yapayım. :A

Sezon finaline kadar macera devam edecek. :Z

Dost musun düşman mı bacım mısın aşkım mı karar ver :A
Sen bana aşık olan platonik belalı ama kolsuz-bacaksız bir aşığı canlandır işte. İlla benim sana bir şey hissetmem mi lazım dizide? @mrt-06 :A

Herkese hedef olarak beni görüyor demekki zirve benim.:A
Zirve göremiyorum ortada ama dikkatimi çeken bir karakter dizide. :A Seninle olan sert kapışmamız iyi reyting getirir. Atacan bi düşünsün bunu. :F

Sen bana aşık olan platonik belalı ama kolsuz-bacaksız bir aşığı canlandır işte. İlla benim sana bir şey hissetmem mi lazım dizide? @mrt-06 :A

Zirve göremiyorum ortada ama dikkatimi çeken bir karakter dizide. :A Seninle olan sert kapışmamız iyi reyting getirir. Atacan bi düşünsün bunu. :F
Tamam anladım ben :)

Ben @vadikızı 'nın safozluğu ile bile reyting getiriyorum. Senin karakterin çok ılımlı o kadar sert bi şey çıkmaz.:A