TVen Yürüyen Ölüler 6. Bölüm

Dizideki en sevdiğiniz çift/çiftler? (Sahnelerini okumaktan zevk aldığınız...)

• Kullanılan toplam oy
    18

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Tamam anladım ben :)
Ay ay ay. Benim Deniz'im bana alınır mıymış? Trip mi atarmış? Esra'sı onu hiç üzmek ister miymiş? :X Kankeee dizi ve gerçek hayatı karıştırmayalım birbirine. :F

Ben @vadikızı 'nın safozluğu ile bile reyting getiriyorum. Senin karakterin çok ılımlı o kadar sert bi şey çıkmaz.:A
Andrea sonradan açılıyor canım biliyorsun. :X Hem ben Andrea x 4'üm bu dizide. Double üstü double yani. :F

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Ay ay ay. Benim Deniz'im bana alınır mıymış? Trip mi atarmış? Esra'sı onu hiç üzmek ister miymiş? :X Kankeee dizi ve gerçek hayatı karıştırmayalım birbirine. :F

Andrea sonradan açılıyor canım biliyorsun. :X Hem ben Andrea x 4'üm bu dizide. Double üstü double yani. :F

Sonunda hazin bi şekilde ölüyor. Çok üzülmüştüm ölümüne.:(

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,836
Puanı
1,061

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Daha tacize uğrayacak, uçurumdan düşecek, kendini vurmaya çalışacak. :F

Kanına kadar gösteriyim mi. .ss
Canın çıkmasın Atacan. :F Tüm bunlardan sonra hiç bekleme bence @denizz19 benden umudu kes aşk yönünden. :A

Tartışıyorduk İşte ne bileyim hangi zaman dilimi olduğunu :A
Kankee bizim seninle forumun başından beri düzenli giden bir ilişkimiz var. :X Seninle mütteffiktik biz. İtilaflarımız aynıydı ama. Şu an itilaf felan kalmadı gerçi dediğim gibi 5-6 yıl önce olan bir şeydi bu. O zaman dediğim gibi zaten en ufak şeylerden tartışma doğan bir dönemdi. :F

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,836
Puanı
1,061
Canın çıkmasın Atacan. :F Tüm bunlardan sonra hiç bekleme bence @denizz19 benden umudu kes aşk yönünden. :A

Kankee bizim seninle forumun başından beri düzenli giden bir ilişkimiz var. :X Seninle mütteffiktik biz. İtilaflarımız aynıydı ama. Şu an itilaf felan kalmadı gerçi dediğim gibi 5-6 yıl önce olan bir şeydi bu. O zaman dediğim gibi zaten en ufak şeylerden tartışma doğan bir dönemdi. :F
Sen insaflı alçak gönüllü bir insansın kanke. :A