Diğer Vikings 3. Sezon Yorumları

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Ragnar ne ara Kwintrith'i suladı da hamile kaldı çok inandırıcı gelmemişti bana. :)
bir ara bayağı oynaşıyorlardı ayrıntılı göstermediler ama koskoca adamlar ne diye oynaşıp dururkki
sahneyi hatırlamışsındır eminim :) ragnara masaj yapıyordu kwintrith savaştan sonra adamın yorgunluğunu almaya çalışıyordu:)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
bir ara bayağı oynaşıyorlardı ayrıntılı göstermediler ama koskoca adamlar ne diye oynaşıp dururkki
sahneyi hatırlamışsındır eminim :) ragnara masaj yapıyordu kwintrith savaştan sonra adamın yorgunluğunu almaya çalışıyordu:)
Sahneyi çok iyi hatırlıyorum da sadece oynaşmalarına şahit olduk. :) Kwintrith gözdağı vermek için Ragnar'dan hamile kaldım demiş olabilir çünkü koltuğu sağlam değil.

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
echbert in yaptıkları kabul edilemez judith çok güzel kadın ya seviyorum judith ide ama echbert in yaklaşmasına izin verdi hatta bayağı bir önayak oldu diyebilirim :) tavrını sevmesemde judith kaçırılmayacak bişey :) aslına bakarsa judith athelwulf denen gerizekalıya da yakışmıyor :) kendimden başka aslında kimseye yakıştıramıyorum kızı :)

bu arada hiç kimse kwintrith in
ragnardan hamile kaldığından bahsetmemiş :)
@yatutarsa böyle kısımları kaçırmazdıda onunda dikkatinden kaçmış sanırım :)
ben de @sürgünüm gibi düşündüğümden önemsemedim :)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,741
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
echbert in yaptıkları kabul edilemez judith çok güzel kadın ya seviyorum judith ide ama echbert in yaklaşmasına izin verdi hatta bayağı bir önayak oldu diyebilirim :) tavrını sevmesemde judith kaçırılmayacak bişey :) aslına bakarsa judith athelwulf denen gerizekalıya da yakışmıyor :) kendimden başka aslında kimseye yakıştıramıyorum kızı :)

bu arada hiç kimse kwintrith in
ragnardan hamile kaldığından bahsetmemiş :)
@yatutarsa böyle kısımları kaçırmazdıda onunda dikkatinden kaçmış sanırım :)
Yorumda bahsetmeyi unutmuşum ama bana da uydurdu gibi geldi. :D

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
3x8

Sezonun şu ana kadar izlediğim en iyi bölümüydü kesinlikle. :)

Floki'nin yaptığı kuleler ise yaramadı. Lagertha ve Kalf'ın kara operasyonu basarısız oldu. Şu an çok sayıda ölü ve yaralı var. :) Ragnar çok sabırlıydı bu bölüm gerçekten. Savaşı kendisi yönetmeyince neredeyse Viking ırkı ortadan kalkıyordu. :)

Kızgın yağ sahnesi çok fenaydı. Floki'nin üstüne kaldı herşey. :)

Gelecek bölümde süper olacak gibi. tekrar saldırıyorlar Paris'e. :)

Bu arada : Sarı saçlarını deli gönlüme bağlamışım çözülmüyor Lagertha. :love1:

Lagertha'nın peşinden de savaşa gitmeyecek biri olabilir mi ya? ah ulan o savaşa giderken yürüyüşü yok mu. :)
9.5/10

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
3x8
Ah Ragnar ah niye millete bırakıyorsun komutayı? Sen yönetmedin binlerce yiğidi Valhalla'ya uğurladık :(
Floki baya çıldırdı bir ara intihar edecek sandım ama çıkmış ordan iyi. Rollo ve Bjorn de yaralanmıştı ama Rollo ayaklanmış, Bjorn yatıyor Porunn da gitti galiba. Ragnar'ın düştüğü sahnede içimden bir şeyler koptu :S
Lagertha'mcım :bhr: Hem güzel hem savaşçı. Kalf ile konuşması süperdi. Gözünü oyduğu kocası geldi aklıma, bakalım Kalf beyi neler bekliyor :))
9/10

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
8. Bolumu izledim.

Sezonun en akılda kalan sahneleriné imza atacak derecede bir kalite sahip bir bölümdü.

Bölümün başı direk savaşla başladı. Çok sıkıntılı bir darbe yedi bizimkiler savaşta ama bir sonrakinde telafi edecekler galiba.
3. Yiğidin birden yüklendiği sahne güzeldi.
Lagertha ile Kalf'da karadan sinsi tuzağa düştü. Kalf uyanık çıktı da Lagertha"
'Yi kurtardı. :Z

Bjon ve Rollo ve de Ragnar büyük sakatlandı. Athelstan intikamını çok sert aldılar. Oğlunu bile riske attı Ragnar. Baya sevmiş seni Dost.

Lagertha ile Kalf'in sahnesi süperdi. Kalf'a her yönden ayar verdi.:F

Paris prensesi ilk bölümden de göstermişti çok çetin ceviz olacağını. Bu bölüm ayrı hissettirdi. Orada askerlere sesleniş çok iyiydi. Rollo ile aralarında bir şey olacak sanki. Öyle hissettim.:F

Çok elim açım davranacağim ve 9.7/10 veriyorum.

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,741
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
3x8

Çoğunlukla tamamen zıt düştüğüm bölümlerden birindeyiz. :) Çoğu kişiye göre dizinin en iyi bölümlerinden biri olmuş ama bence en kötü bölümlerinden biriydi.

"Aksiyonun fazlası sıkıcıdır" diye bir özdeyiş üretmemi sağladı bu bölüm. :)

Bölümün ilk 20-25 dakikası tamamen boş aksiyonla geçti. Çoğu kısmında telefonla falan uğraştım bir yandan. Çünkü izlemeye değer bir şey yok, ne bir replik ne bir şey? Boş boş vurdulu, kırdılı kısımlar işte. :):)

İkinci yarısında bizimkiler kaybetmeye başlayınca izlemeye değer hale geldi ama yine de bölümü kurtarmaz. :)

Ragnar'ın Floki'ye böyle bir şey tattıracağı belliydi, bakalım intikam aşamasının devamında neler olacak. Üşüyoruz Athelstan. :):)

6- /10

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
3x8

Çoğunlukla tamamen zıt düştüğüm bölümlerden birindeyiz. :) Çoğu kişiye göre dizinin en iyi bölümlerinden biri olmuş ama bence en kötü bölümlerinden biriydi.

"Aksiyonun fazlası sıkıcıdır" diye bir özdeyiş üretmemi sağladı bu bölüm. :)

Bölümün ilk 20-25 dakikası tamamen boş aksiyonla geçti. Çoğu kısmında telefonla falan uğraştım bir yandan. Çünkü izlemeye değer bir şey yok, ne bir replik ne bir şey? Boş boş vurdulu, kırdılı kısımlar işte. :):)

İkinci yarısında bizimkiler kaybetmeye başlayınca izlemeye değer hale geldi ama yine de bölümü kurtarmaz. :)

Ragnar'ın Floki'ye böyle bir şey tattıracağı belliydi, bakalım intikam aşamasının devamında neler olacak. Üşüyoruz Athelstan. :):)

6- /10
Anlayabiliyorum. Böyle aksiyonlu bir bölüm geçen yıl Game of Thrones'ta yaşanmıştı onuda @destere ile biz sevmemiştik. :)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,741
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Anlayabiliyorum. Böyle aksiyonlu bir bölüm geçen yıl Game of Thrones'ta yaşanmıştı onuda @destere ile biz sevmemiştik. :)
Direkt olarak benim de aklıma o bölüm geldi. Ben de onu çok sevmiştim o nedenle kendimle çelişmemek için mesajda hiç çaktırmak istemedim durumu. :):)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Direkt olarak benim de aklıma o bölüm geldi. Ben de onu çok sevmiştim o nedenle kendimle çelişmemek için mesajda hiç çaktırmak istemedim durumu. :):)
Şahsi görüşüm Game of Thrones 'a çok fazla aksiyon yakışmıyor fakat Vikings aksiyonsuz olmuyor. At ağızlı Aslaug'un konuşmasını mı dinleyeceğiz? :)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,741
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Şahsi görüşüm Game of Thrones 'a çok fazla aksiyon yakışmıyor fakat Vikings aksiyonsuz olmuyor. At ağızlı Aslaug'un konuşmasını mı dinleyeceğiz? :)
Game of Thrones'ta aksiyon çok fazla olmuyor zaten. Bir o bölüm var bir de savaş vardı işte. Onun dışındaki aksiyonu çok dengeli.

Vikings'in aksiyonu sarmıyor çünkü sonuçta sağ kalacaklar belli. Kolay kolay Lagertha'yı Ragnar'ı falan harcamaya cesaret edemezler. Zaten topu topu 4-5 tane önemli karakter var ama Game of Thrones'ta öyle bir şey yok herkes her an ölebilir o nedenle her aksiyon sahnesi de izlemeye değer. :)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,741
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
3x9

Geçen bölümden de sıkıcıydı ama sonu harikaydı. Sırf sonu hatrına bu sefer eksi vermeyeceğim. :)

Ragnar gerçekten Hristiyan mı oldu acaba yoksa bir oyun mu var işin içinde? Ama bana gayet ciddi gibi geldi. Floki, Lagertha ve Rollo'nun Ragnar'a bakışları enteresandı. Şimdi ne olacağını epey merak ettim.

Aynı bölümde Aslaug'un bir Hristiyana sırf dininden dolayı işkence çektirmesi de ilginçti tabii. :)

6/10

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
3x9

Geçen bölüme oranla daha hafif güzel olan bir bölümdü. Keyifle izledim. :X

Lagertha tek başına devirecekti Paris'ı.:D Güzel taktik uyguladıklar.

Ragnar sında şaşırttı. Aslında güzel oldu ama daha fazla aç gözlülük yapıp altınlarıda almasını beklerdim.:F

Ragnar iç kanama geçiriyor baya zor durumda ama tabiki ölmeyecek.

Ecbert ile Judich ensestliğide bahsetmeye değer.
Ecbert'in oğlu ile olan diyalogları ve Asloug'un yoneticiliği de dikkat çekti bölümde.

8.9/10

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
3x9

Önceki bölüm kadar olmasa da güzel bir bölümdü. Bakalım sezon finalinde ne olacak. :)

Ragnar oyun çevirmiyorsa buradan Müslüman ol çağrısı yapıyor, kendisini hak dini olan İslam'a davet ediyorum. :)

Lagertha yine en önde saldırıya geçti. ''Gel Paris'i almaya gideceğiz" desin, giderim o derece sapığıyım. Sarı saçlarına gurban olduğum Lagertha'm. :)

Kimse bahsememiş, Earl Siegfried'in yaptığına bayıldım. Bence bölümün en güzel sahnesiydi. :)

CCz-O67W0AAcKeb.jpg
8.5/10

gundix123

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,284
Puanı
459
3x9

Güzel bölümdü bence de.

Ragnar'ın teklifi baya ilginçti. Sonda da herkesin Ragnar'ı vaftiz olurken görmesi kötü oldu gibi. Ragnar'ın oteritesi bitmese de sarsılma yaşayacaktır.

Paris'teki kralın kızıyla Rollo arasında ilerleyen bölümlerde bir şey olacak gibi. Kahinin bahsettiği şey de buydu sanırım. :)

Puanım: 8.5/10

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
3x9
Şu Paris kralı sinirden öldürecek beni. Adamın kapısına dayanmışlar hala Meryem putu önünde dua ediyor bir de gelen adamlara gider yapıyor hey Allah'ım :D Bir de halk imparatorum imparatorum diyor iyice sinir oluyorum neyse sakinim :F
Ragnar'a neler oldu öyle :( Rahip'i baya sevmiş adam yalnız.Gerçekten mi Hristiyan oldu tam emin değilim ama benim taktiğim kazanacak falan diyordu muhtemelen numaradır yoksa koskoca Odin'in soyundan gelen adam Hristiyan olacak değil ya :D Ragnar'dan "Winter is coming"i duymak tuhaf geldi. :):) Ayrıca bir hükümdar hükmeder sözleri falan da Khaleesi'yi hatırlattı.
Viking erkeklerinin saçını niye uzattığı belli oldu helal olsun rahmetliye :X
8.5/10