Diğer Vikings 3. Sezon Yorumları

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Çok güzel bir bölümdü. Bu sezon umarım Paris'e gideriz.ss

Neyse 3S6B

Athelstan öldü. Ben onu kral olacak diye bekliyordum. Flokı yanlış yaptı. :( Odin'in dini çok saygısız.ss
Ragnar baya hüzünlendirdi. Son sahnede çok tehlikeli duruyordu.
Ama Ecpert salak oldu ona sevindim. O kadar övdü Rahibı korudu ve öldü.

Judith'in kulağı gitti. Ekranı kapatacaktım az daha. Çok sert bir olaydı. :(

Bronj karımı seviyorum dedi kadını öptü. Ne çelişkiydi o Bee. :F

Aslougà sevisme serbestliği geldi.Artık ev boş kalmaz.:F

8.8/10

Hee birde Son sahneye doğru çalan müzik şahaneydi. :X

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
3x6. Bölüm

harikaydı yine Büyük Alfred diziye bir şekilde dahil oldu
baştan sona harikaydı sonu dahada güzeldi :)

kalf la horik oğlu erlendur ve de jarl borg un dul karısı torvi araalrındaki düşmanlığı bırakıp büyük paris seferine hazırlanıyor
bu sefer floki ye hak verdim ? athelstan işi fazla ileri götürdü adam resmen odinin mahallesinde salyangoz satmaya çalışıyor öyle yağma yok :) zaten floki bence zamanında athelstan ı öteki dünyaya gönderdi ragnar la aralarındaki sevgi bağı beni çok pis şüphelendirmeye başlamıştıda neyseki floki erken yetişti
son sahnede ragnar ın cenazeyi sırtından taşıyıp en yüksek tepeye götürüp gömmesi ve ardından söylediği sözler duygusal sahnelerdi ..
judit işkenceylede olsa çocuğun babası athelstan dedi tarihteki Büyük Alfred meğersem judith in oğluymuş büyük alfred piç olduğunu 1500 yıl sonra öğrenmiş oldu mezarta takla atıp dursun artık :)
porunn un çocuk doğurma şekli ilginçti yatarak değilde oturarak doğurmayı tercih etti ve bir siggy den kurtulduk diyordukki başka bir siggy geldi ?
porunn un bjorn u kendisiyle değilde torvi ile ilişkiye zorlaması örnek kadın davranışıydı :))

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
3x6

Sezonun en güzel bölümüydü, aynı zamanda çok büyük olayların habercisiydi. :X

Paris seferi Athelstan'sız yapılırmı imdi yürek dayanmaz. :(

Athelstan öldü valla üzüldüm. Floki üpnesi her zaman aynı şeyi yapıyor ya başlıcam artık tanrılarına da sanada g*t lalesi. Ragnar Athelstan'ı gömerken içim cız etti. :(

Bir gezgin daha çıktı ortaya, ilk travestilerden galiba. :)

Ragnar'ın bir planı olabilirmi acaba? son cümlede ne demek istedi. '' Affet beni dostum, Yaptıklarım için değil yapacaklarım için..'' dövmeleri sildi, ya cidden hristiyan oldu yada Paris'e rahip kılığında gidip keşif yapıcak.
9/10

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
3x6

Sezonun en güzel bölümüydü, aynı zamanda çok büyük olayların habercisiydi. :X

Paris seferi Athelstan'sız yapılırmı imdi yürek dayanmaz. :(

Athelstan öldü valla üzüldüm. Floki üpnesi her zaman aynı şeyi yapıyor ya başlıcam artık tanrılarına da sanada g*t lalesi. Ragnar Athelstan'ı gömerken içim cız etti. :(

Bir gezgin daha çıktı ortaya, ilk travestilerden galiba. :)

Ragnar'ın bir planı olabilirmi acaba? son cümlede ne demek istedi. '' Affet beni dostum, Yaptıklarım için değil yapacaklarım için..'' dövmeleri sildi, ya cidden hristiyan oldu yada Paris'e rahip kılığında gidip keşif yapıcak.
9/10
:)) gezginde bir yumoşluk var gibi :)

ben vikings tanrılarını seviyorum umarım hristiyanlığa geçmemiştir ragnar :))

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Hem intikam için yemin ediyor, hemde onlardan biri oluyor, yakışmadı Ragnar'a. Ama bir bildiği var gibi.
paris in ilk şekline baktım tamda anlatıldığı gibi nehrin artasında kayığa benzeyen bir adacık(dizide kayıktan çok suyun ortasında birportakalı andırıyordu athelsan ın çizdiği şekil demekki tam bir gözlem yapamamış :) ) şimdi gerçi o adacık paris in ortasında nokta gibi kalmış aynı istanbulda asıl istanbul dediğimiz fatih ilçesi nasılki istanbulun ortasında çük gibi kalmışsa zamanın ilk pariside şimdiki modern paris şehrinin içinde kaybolmuş gibi :)
haritada gördüğüm kadarıyla notre dame katedrali bu kayık gibi adacığın üstünde kurulu bir ara parise yolum düşerse ilk işim buadayı ziyaret etmek olacak :)

gundix123

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,284
Puanı
459
3x6

Gerçekten çok iyi bir bölümdü. :)

Athelstan'ın ölümü üzdü. Aslında ani de bir ölüm oldu Floki sağ olmasın. :(

Sonda sanırım Ragnar kılık değiştirmek amaçlı hristiyan oldu.

Judith'in kulağının kesildiği sahne tiksindiriciydi ama gerçekten çok iyi bir sahneydi. :)

Puanım: 9/10

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
3x7

Önümüzdeki bölüm fena diyorum başka bişey demiyorum. :)

Ragnar : ''Ya Paris beni alacak, yada ben Parisi'' :)

Floki değerlerinden taviz vermiyor. Davası uğruna her şeyi göze alıyor. Delirmeyi bile. :) Önümüzdeki bölüm de büyük ihtimalle öldürülür diye düşünüyorum.

Kıvanç beklerken Behzat Amirim gelmiş Vikings'e. :)

CBr5fk_W4AAIG_v.jpg
8/10

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
3x7
Floki the Tower Maker! :cool: Seninleyiz reyiz inş altını üstüne getirirsiniz Paris'in :D Daha heyecanlı olsun diye bölüm sonundaki fragmanı bile izlemedim. :D
Porunn'un tripleri bitse artık :T:
8.5/10

gundix123

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,284
Puanı
459
3x7

Güzel bölümdü yine.

Ragnar komutayı Floki'ye vermesinin meyvelerini topladı gibi bölümün sonunda. Gelecek bölüm baya hareketli olacak.

Paris'teki kral baya vasıfsız çıktı ama kızı önemli bir karakter gibi duruyor. Onu çok görmedik ama sevdim şimdiden. :)

Puanım: 8/10

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
3x7

Önümüzdeki bölüm fena diyorum başka bişey demiyorum. :)

Ragnar : ''Ya Paris beni alacak, yada ben Parisi'' :)

Floki değerlerinden taviz vermiyor. Davası uğruna her şeyi göze alıyor. Delirmeyi bile. :) Önümüzdeki bölüm de büyük ihtimalle öldürülür diye düşünüyorum.

Kıvanç beklerken Behzat Amirim gelmiş Vikings'e. :)

CBr5fk_W4AAIG_v.jpg
8/10
Ragnar yorumun güldürdü :D Gerçekten öyle bir havası var Ragy baya kararlı :X

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Güzel bir bölümdü.

o anlata anlata bitirilemeyen Paris'ı gördük sonunda. Güzel şehir tabi ama görüntüleri kötü buldum Ben. Görüntü yönetmeni hayal kırıklığı yaratmış. Prensesi baya cevval çıktı Paris'in.

Ecpert geline sarkti. Marcia prensesi yine fantezi pesindeydi. Çok tehlikeli bir kadın.:F

Floki sinir etmedi bu bölüm. Aksine hayran bıraktı. Çılgın bir paris fethi hazırlıyor.:Z

Bizim kezo Phorunn yine triplerde. Sıktı artık Bjon'à layık değilim muhabbeti.

8.1|10

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
3x7. Bölüm

aksiyon yoktu ama değişik aksiyonlara ramak kalmıştı özellikle kwintrith in sesi insanı şeydiyor :))

eski roma hamam yazıtlarıda güzelmiş özlü sözler varmış orda ''güvenme yarının dalına, güven kendi bamyana pardon dalına ? kopar meyveyi anında '' tarzı fantazik yazıtları tekrarlayan echbert
judith i götürdü sanırım çok karaktersiz biri echbert, insan kendi oğlunun karısının dalına göz dikermi :)

floki ile ragnar
sohbeti güzeldi özellikle ragnar kafadan sıyrık floki yi çözmüş artık yetki verdi vatandaş öyle bir sistem oluşturduki ben hiçbişey anlamadım kurduğu sistemden :) umarım savaşta işe yarar yaramazsa zaten flokinin fazla yaşayacağını zannetmiyorum ragnar onu halledecektir :)
torvi de güzel kızmış yakından baktım bu sefer :)

benim listeme aslaug lagertha ve judith den sonra GİSLA da eklendi :) kwintrith i @sürgünüm e teslim ediyorum tepe tepe kullansın :))
paris dükü çok korkak biri ama kızı gizla fevkalade şahane bişey asalet var kızda sevdim görür görmez :) gerçi çam kütüğü kont odo da kızın peşinde ama bence gisla kont odo ya gaz vermek için umut veriyor yoksa o kütüktle evlenmeyi asla kabul etmeyecektir :)

Son düzenleme:

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
1x7. Bölüm

aksiyon yoktu ama değişik aksiyonlara ramak kalmıştı özellikle kwintrith in sesi insanı şeydiyor :))

eski roma hamam yazıtlarıda güzelmiş özlü sözler varmış orda ''güvenme yarının dalına, güven kendi bamyana pardon dalına ? kopar meyveyi anında '' tarzı fantazik yazıtları tekrarlayan echbert
judith i götürdü sanırım çok karaktersiz biri echbert, insan kendi oğlunun karısının dalına göz dikermi :)

floki ile ragnar
sohbeti güzeldi özellikle ragnar kafadan sıyrık floki yi çözmüş artık yetki verdi vatandaş öyle bir sistem oluşturduki ben hiçbişey anlamadım kurduğu sistemden :) umarım savaşta işe yarar yaramazsa zaten flokinin fazla yaşayacağını zannetmiyorum ragnar onu halledecektir :)
torvi de güzel kızmış yakından baktım bu sefer :)

benim listeme aslaug lagertha ve judith den sonra GİSLA da eklendi :) kwintrith i @sürgünüm e teslim ediyorum tepe tepe kullansın :))
paris dükü çok korkak biri ama kızı gizla fevkalade şahane bişey asalet var kızda sevdim görür görmez :) gerçi çam kütüğü kont odo da kızın peşinde ama bence gisla kont odo ya gaz vermek için umut veriyor yoksa o kütüktle evlenmeyi asla kabul etmeyecektir :)
Floki, Ragnar'ın oyununa düştü. Kahin Paris'i feth edenin öleceğini söylemişti. Ragnar bu yüzden komutayı Floki'ye verdi. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Floki, Ragnar'ın oyununa düştü. Kahin Paris'i feth edenin öleceğini söylemişti. Ragnar bu yüzden komutayı Floki'ye verdi. :)
floki parisi almayı başarırsa artık ölsede üzülmez zaten adamda kafa tam gitmiş bir an önce valhalasına kavuşmayı gözlüyor :)
gisla yı nasıl buldun kızı bayağı beğendim babası çok tırsak bişey asıl parisi gisla yönetyor bence :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
floki parisi almayı başarırsa artık ölsede üzülmez zaten adamda kafa tam gitmiş bir an önce valhalasına kavuşmayı gözlüyor :)
gisla yı nasıl buldun kızı bayağı beğendim babası çok tırsak bişey asıl parisi gisla yönetyor bence :)
Allah gözünü doyursun Aslaug gacısı neyine yetmiyor? İyi iyi gideri var bence. :) Echbert'in gelinini öpmesine ne diyorsun. Judith böyle yaşayacaksa hiç yaşamasın daha iyi. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Allah gözünü doyursun Aslaug gacısı neyine yetmiyor? İyi iyi gideri var bence. :) Echbert'in gelinini öpmesine ne diyorsun. Judith böyle yaşayacaksa hiç yaşamasın daha iyi. :)
echbert in yaptıkları kabul edilemez judith çok güzel kadın ya seviyorum judith ide ama echbert in yaklaşmasına izin verdi hatta bayağı bir önayak oldu diyebilirim :) tavrını sevmesemde judith kaçırılmayacak bişey :) aslına bakarsa judith athelwulf denen gerizekalıya da yakışmıyor :) kendimden başka aslında kimseye yakıştıramıyorum kızı :)

bu arada hiç kimse kwintrith in
ragnardan hamile kaldığından bahsetmemiş :)
@yatutarsa böyle kısımları kaçırmazdıda onunda dikkatinden kaçmış sanırım :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
echbert in yaptıkları kabul edilemez judith çok güzel kadın ya seviyorum judith ide ama echbert in yaklaşmasına izin verdi hatta bayağı bir önayak oldu diyebilirim :) tavrını sevmesemde judith kaçırılmayacak bişey :) aslına bakarsa judith athelwulf denen gerizekalıya da yakışmıyor :) kendimden başka aslında kimseye yakıştıramıyorum kızı :)

bu arada hiç kimse kwintrith in
ragnardan hamile kaldığından bahsetmemiş :)
@yatutarsa böyle kısımları kaçırmazdıda onunda dikkatinden kaçmış sanırım :)
Ragnar ne ara Kwintrith'i suladı da hamile kaldı çok inandırıcı gelmemişti bana. :)