Diğer Vikings 3. Sezon Yorumları

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Yok artık Odin o mu.:eek:

Ragnar'da Marcia prensesine olsaydı.:F
Aslaug'a sinir oluyorum. Umarım Ragnar reyiz öğrenirde kendisini aldattığını keser şu karıyı bizde kurtulurduk. Gül gibi Lagerha'mın yuvasını yıktı. :)

Şimdi 'yuva yıkanın yuvası olmazmış' gibi klişe bir cümle kullansam forumu terk edersin. :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Aslaug'a sinir oluyorum. Umarım Ragnar reyiz öğrenirde kendisini aldattığını keser şu karıyı bizde kurtulurduk. Gül gibi Lagerha'mın yuvasını yıktı. :)

Şimdi 'yuva yıkanın yuvası olmazmış' gibi klişe bir cümle kullansam forumu terk edersin. :)

O sözü söylersen gülerdim.:F

Asloug bir destere seviyor zaten. Çok itici bir kadın.:( Lagertha'a umarım Ecbert'en ayrılır. Çok pis tufya düşecek gibi hissediyorum.:(

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059

Asloug bir destere seviyor zaten. Çok itici bir kadın.:( Lagertha'a umarım Ecbert'en ayrılır. Çok pis tufya düşecek gibi hissediyorum.:(
At ağızlı karı bende hiç sevmiyorum. Lagertha'ya tuzak kuran Kalf'da var. Düşmanlar çevirmiş dört bir yanını umarım başına bişey gelmez.

Sakallı adama gelince;

Harbard Odin'in diğer bir adıdır ve "Gri Sakallı" anlamına gelir.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
At ağızlı karı bende hiç sevmiyorum. Lagertha'ya tuzak kuran Kalf'da var. Düşmanlar çevirmiş dört bir yanını umarım başına bişey gelmez.

Sakallı adama gelince;

Harbard Odin'in diğer bir adıdır ve "Gri Sakallı" anlamına gelir.

Enteresan bir bilgiymiş.:D Değişik yani. Biraz tarihe bakmıştımda bu Ivar'ın nasıl yaşadığını çözememiştim. Demek dizi böyle yorum getirmiş.:X

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
3S4B

Bence sezonun en iyi bölümüydü.:X Çok güzeldi.

Siggy biraz tedirgin edici bir roldü ama ölürken ölmesin diye iç geçirdim. Çok güzel veda etti diziye ve bizi de üzdü. Artık Valhalla'da görüşürüz.:( Halbuki adamın sırrını çözecekti. Ne çıkacak acaba.(b)

Asloug ile o rahib tarzı adam işi pişirdi ve Asloug Ragnar'a ihanet etti. İyice soğudum.:(

Marcia Prensesi ne yaptı öyle finalde.:eek: Çok şahane bir final sahnesi çekmişler.

Ragnar ve Ecbert sahneleri güldürdü.:F Robot gibi bakışlar falan.:F

Floki acayip saçmalıyor ve bu seferki oyun değil bes belli. Tanrılara bu kadar takılmasın.:(

9/10
Floki çok dindar çıktı.ss Kendisini seviyoruz ama hep muhalefet biraz da itaat etsin :F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
Lagertha için gelse ihtimal verirdim de sadece Aslaug için o kadar yol teptiğini düşünmüyorum. :D

Ama ciddi olmak gerekirse -eğer tanrıysa- dünyaya çocuk bırakmak için gelmiş olabilir. Aslaug'un ne kadar erkek çocuk doğurduğunu da düşünürsek onu seçmesi doğal. :D
4.bölüm özeti; Rahip Athelstan Prenses Judith'e, Kral Ecbert Lagertha'ya, gezgin Harbard kraliçe Aslaug'a. :)

@destere'ye Harbard'ın Odin olduğunu söylemiştimdi de inanmamıştı bana. Adam tanrı işte. :)

demekki o garip vatandaş odin se zamanın koskoca tanrısı odin bile tercihini aslaug dan yana kullandı :) işini biliyor adam siz hala lagertha yı sayıklayıp durun :) lagertha nın nesini beğenyorsunuz tamam ortalama güzellikte bir kadın ama çok kolay biri ben zoru severim aslaug gibi bakışıyla duruşuyla tam bir asalet örneği kraliçe soyundan geliyor:)) lagertha ise uzaktan el etsen soyunup sana doğru koşacak kolay bir kadın :)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061
vikingsler aslında belli çizgisini koruyorda bence dediğin ikinci şık daha doğru diziler üstüste bindirince her birine ayrı zaman ayırmak çok zor oluyor mesela ben TWD yi bile geçen hafta pas geçmişim unutmuşum onada @Harunnn60 etiketliyordu o da kaybolunca iki bölüm üstüste izlemek zorunda kaldım :)

senide şöyle bir bates motele doğru alalım :))
yine haber veririm artık :) :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
demekki o garip vatandaş odin se zamanın koskoca tanrısı odin bile tercihini aslaug dan yana kullandı :) işini biliyor adam siz hala lagertha yı sayıklayıp durun :) lagertha nın nesini beğenyorsunuz tamam ortalama güzellikte bir kadın ama çok kolay biri ben zoru severim aslaug gibi bakışıyla duruşuyla tam bir asalet örneği kraliçe soyundan geliyor:)) lagertha ise uzaktan el etsen soyunup sana doğru koşacak kolay bir kadın :)
Bilemem Vikinglilerin baltaları taştan, Lagertha çıkarttı beni baştan. :)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,812
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
3x5

3-5 derken şaka maka sezonu yarıladık. :)

Fena değildi bölüm, ilk yarısı fazla durağan olsa da ikinci yarısı iyiydi. :)

Rollo ve Bjorn'un dövüşü çok saçmaydı. Aksiyon olsun diye koydular herhalde. Bari Rollo kazansaydı. :D

Kahinin espritüelliği üzerindeydi. :):)

Floki iyice sinir bozucu bir tip olma yolunda ilerliyor oysa sevdiğim karakterlerdendi. :)

Aslaug'u hiç iyi şeyler beklemiyor bu da benim kahinliğim olsun. :D

8- /10

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
3x5
Bölüm ne ara başladı bitti hiç anlamadım :D
Kahin'e neler oldu öyle bir espriler şakalar. :D
Rollo'yu forumda seven bir ben varım herhalde ama ben bile sıkıldım bu bölümkü tavırlarından baydın Rollo'cum :T: Hele Bjorn ile olan kavgası çok saçmaydı.
Rahip gitmeden golü atmış :)) Kim bilir böyle kaç tane irili ufaklı Athelstan'lar vardır dünyanın dört bir yanında :)
Kral da pek zeki çıktı hem Vikingleri topraklardan attı hem de Ragnar'a durumu açıklayabileceği bir senaryo yazdı. :):)
Ragy niye bu kadar kayıtsız kaldı Kalf olayına. :( Ben yine de umutluyum bu sezonun kan kartalı Kalf'tan çıkacak.
Floki YET-HER.
8.5/10

bölümü unutmayalım :) @destere @sürgünüm

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
3x5. Bölüm

mükemmeldi
özellikle ragnar sahneleri çoğalınca dizide kalitede artıyor... ragnar ın tavır ve hareketleri çok ilginç ve farklı benzeri yok gibi bu konuda floki biraz yaklaşabilir vatandaşa :)

rollo ile bjorn ün kavgası muhteşemdi :) siggy sini kaybeden rollo nun çaresiz bir şekilde kahini ziyaretinde kahinin kahkaha atıp tanrılar senin için neler planlıyor bu planları bilsen çıkıp sokakta dansedersin derken kahinden çok psikoloğ gibiydi rolloya moral verdi :)
kahinin ragnara söylediği ayı prensesle evlenecek hikayesi nedir tam bir tahmin yürütemiyorum tek bildiğim prenses var o da aslaug :)
lagertha nın ragnardan beklediği yardım gelmeyecek gibi ragnar kadınla dalğa geçiyor resmen :) @sürgünüm diyordu ragnar aslaug un ihanetini duyunca aslaug a ne yapacak ? sorunun cevabını aldık hiçbirşey yapamayacak aslaug o şeffaf giysiyi giyinipte kimin karşısına çıksa onu eritir :)) flokinin ispiyonculuğu tuttu güya aslaug u ragnar a şikayet ediyor oysa harbard denen adam odinin taa kendisiymiş yani aslaug yerine helgaylada iş pişirebilirdi o zaman floki ne halt yiyecektiki ? :)
lagertha nın oğlu ve gelinine karşı davranışı çok soğuk annelik içgüdüsü yok kadında oysa aslaug umun herşeyi güzel kadınlığıda anneliğide kendiside yani ikisini karşılaştırıp lagerthayı destekleyenlere odin akıl fikir versin :)
athelsan la ragnar ın paris sohbeti güzeldi yeni hedefte paris var ...
batı yakasında neler oluyor , judith in athelsandan hamile kaldığını öğrenen echbert in oğlu athulf hıncını kuzeyli köylülerden çıkardı kadın çocuk demeden katletti , bu yolla echbert inde gerçek niyetini öğrenmiş olduk adam hem kuzeyli köylülerden kurtuldu hemde kendisinden habersiz iş yaptıkları için muhaliflerden kurtuldu ama ragnar bu adama tecavüz etmeden bırakmayacaktır ragnarın intikamı korkunç olacaktır hatta olmalı bence :) @yatutarsa @gundix123 @sokak sanati @OzaN @sürgünüm

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Çok süper bir bölümdü. :Z

Bazı noktaları saçma bulsamda hiç sıkmadan keyifle izledim.

Şu kolu kesilen ve ölen adamın iki yarısı niye doğurmadı o saçma geldi bana. o kadar zaman geçti. Zaten giderken de karnı burnundaydı onların.
Yine Rollo ile Bjon kavgası ne kadar saçmaydı. Boş yere saçmalamışlar.

Ragnar reis çok şahane sahneler izletti. Bu adam sadece mimikleri ile konuşsun yeter yaa.:Z Floki ile Teknede olan konuşması şovdu zaten. Yine Asloug'a olan atarları ve konuşması. Kalf ile olan sahnesi süperdi.:F Çok etkileyiciydi.
Lagertha'yı bence Kral karısı yapmak için Kalf ile çok net konuşmadı. Arzuluyor demek ki hala.:Z Ama Kalf ile işi götürecek gibi.:F

Wessex kralı çok uyuz bir şeydi. Nasıl oyun etmiş öyle Bizim Kuzeylilere.:( Ama Ragnar reis yemez.:Z Umarım.:( Birde Kuzeylilere cani derler bu Wessex'in oğlu tam psikopat çıktı. O çocuktan ne istedi.:(

Kahin'in Rollo ile konuşması süperdi.:F Tanrının ne planı varmış acaba.:( Umarım yine saçmalamaz. Yada Senarist heyecan olsun diye bizi geçiştiriyor bir şey olacağı yok.ss

8.8/10

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,755
Puanı
1,061
3x1

Dizi başlarda doğal olarak normal başladı ama sonlara doğru savaşlarla gönlümüzü aldı. :D

7/10

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
Çok süper bir bölümdü. :Z

Bazı noktaları saçma bulsamda hiç sıkmadan keyifle izledim.

Şu kolu kesilen ve ölen adamın iki yarısı niye doğurmadı o saçma geldi bana. o kadar zaman geçti. Zaten giderken de karnı burnundaydı onların.
Yine Rollo ile Bjon kavgası ne kadar saçmaydı. Boş yere saçmalamışlar.

Ragnar reis çok şahane sahneler izletti. Bu adam sadece mimikleri ile konuşsun yeter yaa.:Z Floki ile Teknede olan konuşması şovdu zaten. Yine Asloug'a olan atarları ve konuşması. Kalf ile olan sahnesi süperdi.:F Çok etkileyiciydi.
Lagertha'yı bence Kral karısı yapmak için Kalf ile çok net konuşmadı. Arzuluyor demek ki hala.:Z Ama Kalf ile işi götürecek gibi.:F

Wessex kralı çok uyuz bir şeydi. Nasıl oyun etmiş öyle Bizim Kuzeylilere.:( Ama Ragnar reis yemez.:Z Umarım.:( Birde Kuzeylilere cani derler bu Wessex'in oğlu tam psikopat çıktı. O çocuktan ne istedi.:(

Kahin'in Rollo ile konuşması süperdi.:F Tanrının ne planı varmış acaba.:( Umarım yine saçmalamaz. Yada Senarist heyecan olsun diye bizi geçiştiriyor bir şey olacağı yok.ss

8.8/10
ragnar için söylediklerine bire bir katılıyorum adamın tavır ve davranışları konuşması mimikleri herşeyiyle farklı ilginç ve kaliteli sahnelerden oluşuyor , sinirliymiş gibi konuşurken aniden sırıtışı gülerken anında ciddi bir tavır alışı hal ve hareketleriyle muhteşem bir karakter ;:)
orda aslaug u iplemeyen hal ve tavırları harikaydı kalfla konuşurkenki halleri muhteşemdi :) aslaug a sırtı dönük vaziyette harbard la ilgili sorduğu sorular çok iyiydi bir başka hava var adamda :)

3x5
Bölüm ne ara başladı bitti hiç anlamadım :D
Kahin'e neler oldu öyle bir espriler şakalar. :D
Rollo'yu forumda seven bir ben varım herhalde ama ben bile sıkıldım bu bölümkü tavırlarından baydın Rollo'cum :T: Hele Bjorn ile olan kavgası çok saçmaydı.
Rahip gitmeden golü atmış :)) Kim bilir böyle kaç tane irili ufaklı Athelstan'lar vardır dünyanın dört bir yanında :)
Kral da pek zeki çıktı hem Vikingleri topraklardan attı hem de Ragnar'a durumu açıklayabileceği bir senaryo yazdı. :):)
Ragy niye bu kadar kayıtsız kaldı Kalf olayına. :( Ben yine de umutluyum bu sezonun kan kartalı Kalf'tan çıkacak.
Floki YET-HER.
8.5/10

bölümü unutmayalım :) @destere @sürgünüm
o sahneyi sevmemişsin ama tam tersine ben bjorn la rollo nun yağmurdaki kavğa gürültüsünü sevdim :) bir farklı hava var eski vikingslerde mesela rollo kralın kardeşi bjorn kralın oğlu ama halk arasında yine bir ayrıcalıkları yok yine dalğa geçen oluyor yine sataşan oluyor adamlara vayy sen kralın oğluna nasıl kafa tutarsın yada kralın kardeşine kellesi alına diyen yok daha bir özgürler buda muhteşem bişey :) demekki imparatorluklar orta çağa doğru köhneleşmiş koflaşmış ilk halleri muhteşem :)

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
ragnar için söylediklerine bire bir katılıyorum adamın tavır ve davranışları konuşması mimikleri herşeyiyle farklı ilginç ve kaliteli sahnelerden oluşuyor , sinirliymiş gibi konuşurken aniden sırıtışı gülerken anında ciddi bir tavır alışı hal ve hareketleriyle muhteşem bir karakter ;:)
orda aslaug u iplemeyen hal ve tavırları harikaydı kalfla konuşurkenki halleri muhteşemdi :) aslaug a sırtı dönük vaziyette harbard la ilgili sorduğu sorular çok iyiydi bir başka hava var adamda :)

o sahneyi sevmemişsin ama tam tersine ben bjorn la rollo nun yağmurdaki kavğa gürültüsünü sevdim :) bir farklı hava var eski vikingslerde mesela rollo kralın kardeşi bjorn kralın oğlu ama halk arasında yine bir ayrıcalıkları yok yine dalğa geçen oluyor yine sataşan oluyor adamlara vayy sen kralın oğluna nasıl kafa tutarsın yada kralın kardeşine kellesi alına diyen yok daha bir özgürler buda muhteşem bişey :) demekki imparatorluklar orta çağa doğru köhneleşmiş koflaşmış ilk halleri muhteşem :)
mutlak eşitlik varmış demek vikinglerde :))

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

Denilecek bir şey bırakmamışsın Adam ile ilgili.:X Çok karizma cidden.:X

gundix123

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,284
Puanı
459
3x5

Yine güzel bölümdü. :)

Ecbert şaşırttı baya. Seviyordum aslında. :( Son sahne gerçekten çok iyiydi.

Kahinin ortaya attığı yeni kehanet yine gizem yarattı dizide.

Paris'in dizide bir anda bu kadar ön plana çıkması şaşırttı. Ama aslında iyi de oldu eğer planlar bozulmazsa farklı yerler, olaylar ve karakterler görmek mümkün olacak. :)

Puanım: 8.5/10

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
3x5

Yine güzel bölümdü. :)

Ecbert şaşırttı baya. Seviyordum aslında. :( Son sahne gerçekten çok iyiydi.

Kahinin ortaya attığı yeni kehanet yine gizem yarattı dizide.

Paris'in dizide bir anda bu kadar ön plana çıkması şaşırttı. Ama aslında iyi de oldu eğer planlar bozulmazsa farklı yerler, olaylar ve karakterler görmek mümkün olacak. :)

Puanım: 8.5/10
ivar ın büyümesini sabırsızlıkla bekliyorum o çocukta bir numara var gibi birde odin uğradıki ilginç bir tip olacaktır :)