Diğer Vikings 3. Sezon Yorumları

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Türkiye'ye gelişi Salı oluyor. 1 gün de çeviri gecikse Çarşamba. 1-2 gün de biz gecikiriz ve yakınlarda buluşuruz. :):)

Diğer dizin Forever olduğuna göre başyapıt gibi bile gelebilir, normaldir. :D
Bir an önce yetişin spoiler vermemek için kendimi zor tutuyorum. :)

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Türkiye'ye gelişi Salı oluyor. 1 gün de çeviri gecikse Çarşamba. 1-2 gün de biz gecikiriz ve yakınlarda buluşuruz. :):)

Diğer dizin Forever olduğuna göre başyapıt gibi bile gelebilir, normaldir. :D
deme öyle :( bıraktığın gibi değil forever, çok güzelleşti :Z

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
3x3. Bölüm

lexte yarda lexte yarda karşınızda muhteşem lagertha :) freyiyle thor uyla eski tanrılar masal kadar güzel yine harika bir bölümdü :)

aslaug un güler yüzle karşıladığı siggy nin ise tereddüt ederek çekindiği adam ilginç biri, harbard sanırım thor un ta kendisi? eski tanrılarda insanlar gibi kanlı canlı karşımıza çıkabiliyor ama biraz üstün yeteneklere sahipler harbard denilen vatandaşın ivar ı iyileştirmesi aynı gün gölde iki çocuk cesedinin bulunması ivar ın canını kurtarmak için iki çocuğun feda edildiğini akıllara getiriyor :)
ivar ın değişik bir hikayesi var ragnar sülalesinin en yeteneklilerinden biri olacak inanmayan araştırsın :)
savaş sahnesi harikaydı thorstein e yazık oldu ama adam mutlu gitti artık valhalada tanrılarıyla başbaşa şarabı diksin kafayı :) phorunn yaralandı üzüldüm kıza zaten o pancar kafalı bjorn ün beyinsizliğinden kaynaklandı hamile haliyle kızı savaşlara sokup sersefil eti ?
lagertha nın banyo keyfi, echbertle sevişip oynaştığı sahneler lagertha ya yakışmadı :) athelsan ise judith i havuzda yakalamıştıki eli boş döndü seferden kız ın son anda cayası geldi :)
bu bölümün en sevdiğim kısmı frey e sunulan kurbandı lagerthanın kan banyosuydu , tek kelimeyle muhteşemdi :)
@OzaN @sürgünüm @yatutarsa @sokak sanati @gundix123

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
3x3

İzlediğim en iyi Vikings bölümlerinden biriydi muhteşem bir bölümdü. :)

Ulan Lagertha yapılır mı bu bana hem de İngiliz kralla ! aşıktım sana yazıklar olsun. Çirkin kralla seviştikten sonra ümidim var benimle de olabilir. :) Yalnız ayin tek kelime ile muazzamdı; Lagertha yakarışını gerçekleştirirken tüylerim diken diken oldu. :)

At ağızlı karı Aslaug oğlunu hiç tanımadığı bir gezgine güvenerek baktırdı neyseki İvar iyileşti yakında ayaklanırda fakat boğulan iki çocuğun ölümü kafalarda kuşku yarattı. @destere Harbard, Odin'de olabilir. :)

İngiliz kraliçe geçen bölüm kardeşim bana tecavüz etti öldürün diyordu niye vazgeçti acaba. Kardeşte salağın teki geçen bölümde denizin karşısına ordu kurmuştu şimdi de çukura. :)
9/10

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,730
Puanı
1,061
3x2

Baya sıkıcı bölümdü, dizi ikinci sezonda çıkış yakalamıştı ama üçüncü sezon yeniden tepetaklak oldu gibi. :(

Şu canilerin dizisini sevip, neden onları destekliyoruz diye düşündürdü. :(

Judith'i sevdim Aselstan (ya da öyle bir şey bizim rakip işte :D) ile haklarında hayırlısı olsun. :D

Lagertha ile Ecbert'in sahneleri de fena değil ama şu çeviri işi hiç hoşuma gitmiyor. Herkesin aynı dili konuştuğu ortamlarda geçsin dizi. :D

6- /10
Genel bi sorun var galiba The Walking Dead, The Big Bang Theory vs. hepsi bu seneki sezonları kötü gidiyor Vikings'de bunlara katılmış galiba. :)

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
3x3

İyi bölümdü :D
Lagertha'nın ayini görülmeye değerdi. Hele o hristiyanların tripleri :F nerede din ve vicdan özgürlüğü nerede isa hümanistliğiniz eeey kırisçınlar?
şu judith ile rahip birlikte olsa da kurtulsa kızcağız kurudu gitti :D
ecbert sonunda lagertha'yı aldı muradına erdi sittin sene çıkarmaz oradan vikingleri :))
yeni gelen adamın anlattığı hikaye de iyiydi :) gizemli bir karakter. ölen iki çocukla bağlantısı olduğunu söylememize gerek yok herhalde ))
porunn'u hiç sevmiyorum inş ölürsün kezo :F
8.5/10

gundix123

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,284
Puanı
459
3x3

Genel olarak iyi ve akıcı bir bölümdü. :)

Torstein'in ölümüne üzüldüm çok görmesek de sevdiğim bir karakterdi.

Floki geçen sezonki gibi Ragnar'ın kararlarına karşı. Pek sevmiyorum zaten. :D

Köye gelen gezgin adam baya ilginç bir karakter. Aslında İngiltere'deki değil de köydeki olaylar daha ilgi çekici şu anda. :)

Lagertha ve Ecbert arasındaki beklenen malum olay da gerçekleşti. :D Benim itirazım yok açıkçası bu ilişkiye. :D

Puanım: 8.5/10

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
TBBT son bölümleri çok iyi gidiyor bence, TWD de son bölümü harikaydı. :)
vikings inde 3x3 ü harika izlemen lazım :)

3x3

Genel olarak iyi ve akıcı bir bölümdü. :)

Torstein'in ölümüne üzüldüm çok görmesek de sevdiğim bir karakterdi.

Floki geçen sezonki gibi Ragnar'ın kararlarına karşı. Pek sevmiyorum zaten. :D

Köye gelen gezgin adam baya ilginç bir karakter. Aslında İngiltere'deki değil de köydeki olaylar daha ilgi çekici şu anda. :)

Lagertha ve Ecbert arasındaki beklenen malum olay da gerçekleşti. :D Benim itirazım yok açıkçası bu ilişkiye. :D

Puanım: 8.5/10
lagertha çok hızlı davrandı ben judith le athelsan arasında bişey olacak diye bekliyordum oysa lagertha havuzda işi bitirdi hemencecik :)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,782
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
3x3

İzlediğim en iyi Vikings bölümlerinden biriydi muhteşem bir bölümdü. :)

Ulan Lagertha yapılır mı bu bana hem de İngiliz kralla ! aşıktım sana yazıklar olsun. Çirkin kralla seviştikten sonra ümidim var benimle de olabilir. :) Yalnız ayin tek kelime ile muazzamdı; Lagertha yakarışını gerçekleştirirken tüylerim diken diken oldu. :)

At ağızlı karı Aslaug oğlunu hiç tanımadığı bir gezgine güvenerek baktırdı neyseki İvar iyileşti yakında ayaklanırda fakat boğulan iki çocuğun ölümü kafalarda kuşku yarattı. @destere Harbard, Odin'de olabilir. :)

İngiliz kraliçe geçen bölüm kardeşim bana tecavüz etti öldürün diyordu niye vazgeçti acaba. Kardeşte salağın teki geçen bölümde denizin karşısına ordu kurmuştu şimdi de çukura. :)
9/10
odin in tek gözü kör olması lazım odin olamaz hem odin en büyük tanrı öyle ayak işlerine koşturacağını sanmıyorum karizması çizilir :)

İnşallah öyledir 3-4 gün sonraya izlerim diğer dizileri yoluna koyunca. :)

Açılabilir tabii iki bölümden dolayı tamamen umutsuz olacak değiliz. :):)
alıntı yaparken spoiler a gözün çarpmamıştır umarım :) ben içinde spoiler barındıran unsurları alıntı yapamıyorum ne kadar zorlasamda görmiyim diye gözüm kayıyor yazıya :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
3x3

İyi bölümdü :D
Lagertha'nın ayini görülmeye değerdi. Hele o hristiyanların tripleri :F nerede din ve vicdan özgürlüğü nerede isa hümanistliğiniz eeey kırisçınlar?
şu judith ile rahip birlikte olsa da kurtulsa kızcağız kurudu gitti :D
ecbert sonunda lagertha'yı aldı muradına erdi sittin sene çıkarmaz oradan vikingleri :))
yeni gelen adamın anlattığı hikaye de iyiydi :) gizemli bir karakter. ölen iki çocukla bağlantısı olduğunu söylememize gerek yok herhalde ))
porunn'u hiç sevmiyorum inş ölürsün kezo :F
8.5/10
porunn kezo ise bjorn da dizinin kamili oluyor tam bir kamil :))

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
bjorn un ragnar'ın oğlu olduğuna inanamıyorum bizim lagertha bir şeyler yapmış olmasın :))
satranç taşlarındaki atlara benziyor bjorn o at kafalıyı nerden pırtlatmış lagertha bencede ragnar ın oğlu değil bir ara lagertha ya kahin mi uğradı yoksa :) şu üç vakte kadar bişeyler olacak diyen yeteneksiz kahinin ürünüdür bjorn ? :)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,782
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
3x3

Diziye baya yüklendim ilk iki bölümde ama üçüncü bölüm gerçekten çok iyiydi. İşte görmek istediğimiz Vikings bu. :):)

Bölümü izlerken dizideki kadınların çoğunu sevdiğimi fark ettim. :)

Helga, Aslaug ve adını unuttuğum kadın iyi bir üçlü olmuşlar. Gizemli karakter de bölüme cidden hareket kattı, iyi de oldu. :)

Porunn'u sevmeyenler varmış. Bjorn gibisine çok bile. :D Ben seviyorum Porunn'u bir şey olmaz inşallah. Ragnar'ın Bjorn'u azarlaması ve sonrasında Rollo'nun teselliyle karışık konuşması bölümün iyi sahnelerindendi. :)

Son favorim ise Judith. İtiraf etmek gerekirse güzel olduğu için seviyorum sanırım. :D Çünkü daha pek bir olayını görmedik. Artalalsasasas ile iyi bir ikili olabilirler de işte dini meseleler izin verirse. :D

Lagertha'nın sahneleri sıkıcı geçiyor. Ayin olayına herkes bayılmış ama ben sevmiyorum o tip şeyleri. Aşırı saçma geliyor her ne kadar zamanında gerçekten öyle şeyler olmuş olsa da. :D

Floki bana da gıcık geliyor bu sezon. Ragnar'ın kafasını ütülüyor boş yere. :D

@sürgünüm prensesin tecavüz etti diyip şikayet ettiği kişi abisi değil amcasıydı galiba ben mi yanlış hatırlıyorum. (b)

8+ /10

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
3x3

Diziye baya yüklendim ilk iki bölümde ama üçüncü bölüm gerçekten çok iyiydi. İşte görmek istediğimiz Vikings bu. :):)

Helga, Aslaug ve adını unuttuğum kadın iyi bir üçlü olmuşlar. Gizemli karakter de bölüme cidden hareket kattı, iyi de oldu. :)

Porunn'u sevmeyenler varmış. Bjorn gibisine çok bile. :D Ben seviyorum Porunn'u bir şey olmaz inşallah. Ragnar'ın Bjorn'u azarlaması ve sonrasında Rollo'nun teselliyle karışık konuşması bölümün iyi sahnelerindendi. :)

Son favorim ise Judith. İtiraf etmek gerekirse güzel olduğu için seviyorum sanırım. :D Çünkü daha pek bir olayını görmedik. Artalalsasasas ile iyi bir ikili olabilirler de işte dini meseleler izin verirse. :D

Lagertha'nın sahneleri sıkıcı geçiyor. Ayin olayına herkes bayılmış ama ben sevmiyorum o tip şeyleri. Aşırı saçma geliyor her ne kadar zamanında gerçekten öyle şeyler olmuş olsa da. :D

@sürgünüm prensesin tecavüz etti diyip şikayet ettiği kişi abisi değil amcasıydı galiba ben mi yanlış hatırlıyorum. (b)

8+ /10
hem abisi hem amcasıydı tecavüz eden

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
3x3

8+ /10
katılıyorum porunn a laf söyleyen çarpılıp taş kesilir bedduam tutarsa yakında @yatutarsa yı heykel niyetine taksim meydanına dikeriz :))

flokinin isyanı gıcık olsada aslında vikingsler gibi barbar dediğimiz kavimlerde bile demokrasi olduğunun göstergesi tek adamın sözü herşey değil yanındakilerde yorum yapıyor durum değerlendirmesi yapıyor ve kelleri gitmiyor oysa onlardan bin yıl sonra diktatörler in hüküm sürdüğü bir çok yerde o kadar demokraside yok :)
judith konusunda hemfikiriz bu sene diziye dahil olan çok güzel bir kız :) aslaugdan sonra favorim diyebilirim :)

hem abisi hem amcasıydı tecavüz eden
ben tecavüz edenin amcası ve yeğeni olduğunu sanki duymuş gibiyim :) orda bir karışşıklık var gibi :)