Vatanım Sensin - Genel Yorum Konusu

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,086
Puanı
1,061
Kim dedi izlemediğimi be :F senle konuşmaya konuşmaya iyice ne izlediğimi unutmuşsun :T: azcık aktif ol! Bu ne böyle başını alıp gitmeler filan foruma girip susmalar?

Laa hani ANNE gibi başlayacaktı :A bugun boş gün onu da hesap et derim:X dicem ama ben söylemiştim sana bu verdiğin rakamların üstü (total hariç çok düşük vermişsin) şaşırtacak beni de :A
la dediğim gibi anne 105 dk sürdü bu dizi 160 mutlak kopan olmuştur o ka sürede:D

O kadar yorum yapmışım, neresine güldün? :A @xemrexxx
uzun yorum yapmana:D

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Kim dedi izlemediğimi be :F senle konuşmaya konuşmaya iyice ne izlediğimi unutmuşsun :T: azcık aktif ol! Bu ne böyle başını alıp gitmeler filan foruma girip susmalar?

Laa hani ANNE gibi başlayacaktı :A bugun boş gün onu da hesap et derim:X dicem ama ben söylemiştim sana bu verdiğin rakamların üstü (total hariç çok düşük vermişsin) şaşırtacak beni de :A
İyi o zaman, The Fall vs Rectify bunları da unutma. :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
Kaliteli dizileri izlemez derken, birçok kaliteli diziyi izlemeyip yarıda bıraktın veya hiç izlemiyorsun onun için ''aynen'' dedim. :) Ayrıca CW dizilerine de ayılıp bayıldığın ortada. :A
Eyy sürgün gardaşım kaç bölüm cw dizsi izledin de kalitesiz diyorsun :A ula homelandi bıraktım sanmişsin kim bilir hangi dizileri de bıraktım sana göre :F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,086
Puanı
1,061
Eyy sürgün gardaşım kaç bölüm cw dizsi izledin de kalitesiz diyorsun :A ula homelandi bıraktım sanmişsin kim bilir hangi dizileri de bıraktım sana göre :F
la cw dizisilerini izlemeye gerek yok ki kalitesiz oldukjlarını anlamak için sosyal medydaki kapakları-tanıtımlarından belli meme gösterme üzerine kurulu diziler hep bir yandan felicity ile @destere leri diğer yandan oliverla @Çiğdem- leri coşturuyor anca o kanal:A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
la cw dizisilerini izlemeye gerek yok ki kalitesiz oldukjlarını anlamak için sosyal medydaki kapakları-tanıtımlarından belli meme gösterme üzerine kurulu diziler hep bir yandan felicity ile @destere leri diğer yandan oliverla @Çiğdem- leri coşturuyor anca o kanal:A
Senin Regl midir nedir o dizin noldu? En son öpüşmeli sevişmeli fragman görmüştüm :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
sen benim yönetimimde olan bir kanala nasıl laf edersin :ppp:
iuuq_NV_00dvoztqt_SL_gjmft_SL_xpseqsftt_SL_dpn0312201_2NU_0spmmjoh_SK_qjo_SL_kqh.jpg

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059