Vatanım Sensin - Genel Yorum Konusu

Aynı dönemi ve aynı temayı işliyorsa karşılaştırırım. :)

Umarım ilerde Atatürk'ü de gösterirler, son zamanlarda Atatürksüz kurtuluş savaşı dizisi çekmek moda oldu. :)
Dizi birde showun rakib kanalında :A :A :A

Dizi tutarsa bu sezon yada gelecek sezon sezon finali bölümünde 1 bölümlük işleyebilirler Atatürkü :F

Dizi birde showun rakib kanalında :A :A :A

Dizi tutarsa bu sezon yada gelecek sezon sezon finali bölümünde 1 bölümlük işleyebilirler Atatürkü :F
Ne alaka? İlla herkes sizle aynı görüşte olmak zorunda değil başka yerlere çekmeye gerek yok :X

İlk 20 dk'sı vasattı yeni yeni açılmaya başladı. :)

Ne alaka? İlla herkes sizle aynı görüşte olmak zorunda değil başka yerlere çekmeye gerek yok :X

İlk 20 dk'sı vasattı yeni yeni açılmaya başladı. :)
hahahah aa tamam cnm hayat zaten tatlıdırda olduğu burdada kızdırmayalım seni asıl kızdırmayı pazara bırakalım daha doğrusu :A :A :A

@mrt-06 bu AB dizisi kalitesi karşısında gözlerin kanadi biliyorum ama eksileme her mesaji:A
Normalde mesaj eksilemiyorum ama siz eksilediniz diye eksileme sistemine geçtim. Yanlış kullanıyorsunuz çünkü, bana göre vasattır size göre iyiydir görüşlere biraz saygı duyun herkes beğenmek zorunda değil herkes sizle aynı görüşte olmak zorunda değil. :)

Çekimlerine laf eden olmadı zaten.

Normalde mesaj eksilemiyorum ama siz eksilediniz diye eksileme sistemine geçtim. Yanlış kullanıyorsunuz çünkü, bana göre vasattır size göre iyiydir görüşlere biraz saygı duyun herkes beğenmek zorunda değil herkes sizle aynı görüşte olmak zorunda değil. :)

Çekimlerine laf eden olmadı zaten.
Tövbe tövbe şeytan falanmı kaçtı içine deanları arayalım @Forumdash
:F :F :F

Çok sinirliyim, fazla yüklenmeyin bana. :A

Tuba'nın kocasına kötü rolü kesin @xemrexxx yazdırmıştır. :A
nedir bu sinirin şu şekillerden çiziyorsun vucuduna şeytan vucuduna giremiyor tamammı
:A :A :A
3-12_Jus_in_Bello.jpg

Medcezir'de oynayan Seranayın kardeşi olan kız hep böyle komplexli karakterleri mi canlandırcak :F Medcezir de şişkoyum diye ağlıyordu, burda guzellik taslıyor bakalım sonra nolcak :F

Esaret altındadır ya da vurulduğunda bir sıkıntı yaşamıştır iyileşmesi uzun sürmüştür :A
7 yılda iyileşemediyse direkt infaz etsinler. :A Bence hafızasını kaybetti ve bir at arabası çarpıp hafızası geri dönecek. :A

Bu arada bu tür dizilerde nedense hep Marika adındaki kadınlar hayat kadını oluyor dikkat ettin mi? :A

7 yılda iyileşemediyse direkt infaz etsinler. :A Bence hafızasını kaybetti ve bir at arabası çarpıp hafızası geri dönecek. :A

Bu arada bu tür dizilerde nedense hep Marika adındaki kadınlar hayat kadını oluyor dikkat ettin mi? :A
Bu tür dizileri çok izlemediğin için :A