Vadi Büyük Final/ Süleyman Çakır vs Polat Alemdar

Kurtlar Vadisi Favori Oyuncu Kim Seçilsin ?

• Süleyman Çakır

Oy: 30 47.6%
  • Polat Alemdar

Oy: 33 52.4%

• Kullanılan toplam oy
    63
  • Anket kapatılmış .

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Velev ki izlemeyecek ya da izleyecek bu kimi ilgilendirir madem ki herkesin görüşü kendine, başkalarının da görüşüne saygı duyacaksınız. Yazmayayım Yazmayayım diyorum ama böyle kışkırtıcı mesajlar karşısında da bir ye kadar. Kaldı ki zaten Necati Şaşmaz ın oyunculuğunu Oktay Kaynarca'dan daha iyi buluyorsanız, tartışmak bile tümüyle gereksiz ve boşa. :)
Oz ile Breaking Bad'i kıyaslayan kişiden de bu yorum beklenir zaten. :)

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,487
Puanı
1,061
Aktif olarak Vadi izlemiyorum,ama zamanında bayaa bi izledim ve oyu Çakır`a attım.Daha çok sevdiğim karakter olduğu için.Polat Alemdar yıllardır izlenen karakter.Yıllardır ekrandaki en karizma jönlerden,ama şahsi fikrim hiç bir zaman Çakır kadar sevilmedi.Geçen defa da yazmışım Çakır öldüğünde olanları hatırlayın.Polat şimdi de ölse o zaman da ölse,öyle bir sıra dışı bir olay yaşanmazdı.Polat çok büyük bir karakter,ama karakter Çakır`sa karakterlikden çıkmıştı artık başka bir duruma geçmişti artık,40 bölüm bile yetti böyle bir hürmeti,saygıyı kazanması için.Efsane.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,264
Puanı
1,061
oktay kaynarca mı necati şaşmaz mı daha iyi oyuncu anketi değil bu zaten öyle bir anket olamaz oktay kaynarcaya hakaret olur

çakırı mı polatı mı daha çok seviyorsunuz anketi bu :)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aktif olarak Vadi izlemiyorum,ama zamanında bayaa bi izledim ve oyu Çakır`a attım.Daha çok sevdiğim karakter olduğu için.Polat Alemdar yıllardır izlenen karakter.Yıllardır ekrandaki en karizma jönlerden,ama şahsi fikrim hiç bir zaman Çakır kadar sevilmedi.Geçen defa da yazmışım Çakır öldüğünde olanları hatırlayın.Polat şimdi de ölse o zaman da ölse,öyle bir sıra dışı bir olay yaşanmazdı.Polat çok büyük bir karakter,ama karakter Çakır`sa karakterlikden çıkmıştı artık başka bir duruma geçmişti artık,40 bölüm bile yetti böyle bir hürmeti,saygıyı kazanması için.Efsane.
ben bu duruma çok güzel bir örnek veriyorum cnm
polat alemdar en efsane dizi kahramanıdır
ama süleyman çakır bizden içimizden biridir
evet polat en efsane dizi kahramanı
ama süelyman çakırı öne çıkaran şey şu çakır hayranları çakırı bizden içimizden birisi olarak görmüştür hiçbirzaman dizi karakteri olarak görmemiştir gerçekten yaşayan bir insan gibi görmüştür
ölen birisine ne yapılırsa sıralırsa cenaze namazı kılındı mevlit yapıldı kuran okutuldu bunu dünyada bile eşi benzeri yok çünkü çakırı kimse dizi karakteri olarak görmedi evet polat en büyük dizi karakteridir ama sadece dizi karakteridir çakır ise içimizden birisidir hiçbir zaman dizi karakteri olarak kabul edilmedi edilmicekte bence
çakırla polat arasında fark bu cnm :-):-):-)

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Kesinlikle Süleyman Çakır diyorum ,hani tamam izlemedim pek ama denk geldiğimde bu adamın rollerini beğeniyordum. çok iyiydi vadide

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Oz ile Breaking Bad'i kıyaslayan kişiden de bu yorum beklenir zaten. :)
Ya bu tarz bir cevap ya da Beşiktaş Galatasaray ile ilgili bir cevap bekliyordum, şaşırmadım. :) Bir konuyla uzaktan yakından alakası olmayan konuları, gelecekte başka konularda hatırlatmak, ona göre tutumda bulunmak? Bir de gören de sanki Sihirli Annem ile Breaking Bad'i kıyaslamışım sanacak :) 1x7 den sonra da Oz için üst düzey dizi değil diyorsan zaten yapılacak bir şey yok, renk ve zevk meselesi. Ama tüm bunların bu konuyla da alaka yok vesselam.

Ayrıca dünya üzerinde sadece ben kıyaslıyormuş gibi bir izlenim çıkmasın,
https://eksisozluk.com/breaking-bad-vs-oz--4042744

http://www.uludagsozluk.com/k/oz-un-gelmis-gecmis-en-iyi-dizi-olma-nedenleri/

http://mobile.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=104076704&p=1

Neyseki Oz un kalitesine varmış kişiler azınlıkta değil çoğunlukta imiş, sitelerdeki yapılan yorumlar da ortada. :)

henüz Oz un B. BAD DEN daha iyi olduğunu söyleyemiyorum, ilk sezonlar genelince eşit durumdalar benim için.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
Usta vadiyi 12 senedir sırtlıyor ayıp be ayıp adama küfür etseydiniz bari yazıklar olsun
Kurtlar Vadisi'nin olmazsa olmaz tek karakteri Polat Alemdar'dır. Diğer herkes geçicidir

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
büyük finale yakısan 2 efsaneden çekişmeli bir yarış tam beklenildiği gibi :Z:Z:Z

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,690
Puanı
1,061
Ağzı olan konuşuyor yine vay arkadaş. :) Oktay Kaynarca'yı her seven dizisini izleyecek diye bir kural mı varmış bu ne zıtlıklar ilişkisi böyle. :)

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,235
Puanı
1,061
Oy istemek serbestse bizde isteyelim ya da engel olun. @Yakamoz-Asi @Bully
Oylama Cigdem tarafindan organize edilen bir sey. Yönetim'in pek alakasi olmadigi icin kurallar var mi yok mu bilemiyorum. Kurtlar Vadisi ile ilgili olmayan kisilerin oy kullanmasi kendi kisisel fikrime göre abes zaten. Amac nedir bilmem, ama oylamaya etki yaparak Kurtlar Vadisi anketine etki etmekle bir sey ellerine gececeklerine inananlar varsa yazik. Zaten finale iki tane efsane karakter cikmis, gerisi önemsiz. Kim kazanirsa kazansin, fark etmez yani. Kurtlar Vadisi bölümünü yasatan üyelerin oylari dikkate alinirsa gercek kazanan da ortaya cikacaktir. Tabi bu anketi yönetenlerin karari. :)

Saglikli bir oy sonucu cikmasi ümidiyle..

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Oylama Cigdem tarafindan organize edilen bir sey. Yönetim'in pek alakasi olmadigi icin kurallar var mi yok mu bilemiyorum. Kurtlar Vadisi ile ilgili olmayan kisilerin oy kullanmasi kendi kisisel fikrime göre abes zaten. Amac nedir bilmem, ama oylamaya etki yaparak Kurtlar Vadisi anketine etki etmekle bir sey ellerine gececeklerine inananlar varsa yazik. Zaten finale iki tane efsane karakter cikmis, gerisi önemsiz. Kim kazanirsa kazansin, fark etmez yani. Kurtlar Vadisi bölümünü yasatan üyelerin oylari dikkate alinirsa gercek kazanan da ortaya cikacaktir. Tabi bu anketi yönetenlerin karari. :)

Saglikli bir oy sonucu cikmasi ümidiyle..
ben onu hemen uyardım cnm zaten tartışma çıkmasın diye elimden geleni yapıyorum vadiye yakısan bir final oluyor gereken kişileri uyarıyorum hemen ;););)

34rcp44

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,210
Puanı
610
bu turda vadiyi izlememiş yada yarım yamalak izlemiş insanların oy kullanması saçma adam vadiye düşmandır polat mı dicek tabiki çakır dicek bence herkese açık olması yanlış bi politika hernekadar çakır Türkiyede efsaneysede Polat Alemdar Dünya efsanesidir. POLAT ALEMDAR...

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
bu turda vadiyi izlememiş yada yarım yamalak izlemiş insanların oy kullanması saçma adam vadiye düşmandır polat mı dicek tabiki çakır dicek bence herkese açık olması yanlış bi politika hernekadar çakır Türkiyede efsaneysede Polat Alemdar Dünya efsanesidir. POLAT ALEMDAR...
sen bari yapma cnm benim bu forumda vadi konusuna bağlayan 3 kişi var @china_shangai abicim @Master.1000 ve sen siz üçünüzün hatrına katlanıyorum herkesi analrımda siz üçünüzden destek dısında birşey görmek benü üzer siz üçünüüzün hatrı bende çok çünkü;););)

34rcp44

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,210
Puanı
610
sen bari yapma cnm benim bu forumda vadi konusuna bağlayan 3 kişi var @china_shangai abicim @Master.1000 ve sen siz üçünüzün hatrına katlanıyorum herkesi analrımda siz üçünüzden destek dısında birşey görmek benü üzer siz üçünüüzün hatrı bende çok çünkü;););)
sağol ama bence bu uygulaman yanlış tabi senin fikirlerine saygı duyarım orası ayrı mesele ama bence yine sadece vadiyi izlemiş adamlar yorum yapsaydı ve çakır çıksaydı amenna derdim ama böyle olunca forumda çoğu kişi vadi ve polat alemdara karşı tavırlı o yüzden oylama gerçek sonucu yansıtmaz bence tekrar söylüyorum benim fikrim bu organizasyonu yapan sensin ben sadece fikrimi belirttim katılmayabilirsin. :)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
sağol ama bence bu uygulaman yanlış tabi senin fikirlerine saygı duyarım orası ayrı mesele ama bence yine sadece vadiyi izlemiş adamlar yorum yapsaydı ve çakır çıksaydı amenna derdim ama böyle olunca forumda çoğu kişi vadi ve polat alemdara karşı tavırlı o yüzden oylama gerçek sonucu yansıtmaz bence tekrar söylüyorum benim fikrim bu organizasyonu yapan sensin ben sadece fikrimi belirttim katılmayabilirsin. :)
polatı seçelim kapatalım ozaman öyle şeymi olur cnm ben neden siz üçünüzü ayırıyorum kör değilsiniz diye ayol polatı seçmek zorundayız şu zorumluluğu kafanızdan atın gerçekten büyük bir efsaneye büyük bir saygısızık yapılıyor süleyman çakır bu cnm polatla kafa kafayada gider geçer kazanırda kaybedersede kafa kafaya kaybeder ama polat çakıra fark atıcak yapmayın gözünüzü sevim daha başka şeyler söylerimde sırf bu konuda tartışma çıkmasın diye söylemiyorum oyüzden bukadarla kısa tutucam :-):-):-)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
master kardeşimi etiketliyosunda onun sana bi desteği falan söz konusu değil bizim seninle işimiz yok olmaz da sırf vadi ismine saygımızdan girip oy kullanıyoruz oylama bitince seninle olan işimizde net olarak bitiyor zaten
görüldüğü gibi aktif vadiciler arasında açık ara polat alemdar beklenen ve olması gerektiği gibi gerisi de beni bağlamıyor bu diziyi buralara kadar taşıyan efsane polattır polat

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,235
Puanı
1,061
Oktay Kaynarca'nın ne çok seveni varmış forumda gözlerim yaşardı. :)

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisini de izlersiniz artıkın. :)
Polat'ın ne kadar düşmanı varmış demek daha doğru tabii. Yoksa kimse Çakır'ın adına oy vermiyor yani :)

34rcp44

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,210
Puanı
610
polatı seçelim kapatalım ozaman öyle şeymi olur cnm ben neden siz üçünüzü ayırıyorum kör değilsiniz diye ayol polatı seçmek zorundayız şu zorumluluğu kafanızdan atın gerçekten büyük bir efsaneye büyük bir saygısızık yapılıyor süleyman çakır bu cnm polatla kafa kafayada gider geçer kazanırda kaybedersede kafa kafaya kaybeder ama polat çakıra fark atıcak yapmayın gözünüzü sevim daha başka şeyler söylerimde sırf bu konuda tartışma çıkmasın diye söylemiyorum oyüzden bukadarla kısa tutucam :-):-):-)
bak beni yanlış anladın ben polatı seçelim demiyorumki vadiyi izlememiş bi adam neden yorum yapıp oy kullanıyor onu diyorum yoksa ben illa polatı seçcez diye birşey demedim :)

Forum İstatistikleri

Konular
170,512
Kullanıcılar
8,421
Son Üye
tekin