Vadi Büyük Final/ Süleyman Çakır vs Polat Alemdar

Kurtlar Vadisi Favori Oyuncu Kim Seçilsin ?

• Süleyman Çakır

Oy: 30 47.6%
  • Polat Alemdar

Oy: 33 52.4%

• Kullanılan toplam oy
    63
  • Anket kapatılmış .

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Öncelikle bu oylama vadi sevenler ve kendini vadi seven sananlar arasında geçiyor maalesef yazık hemde çok yazık :( sabahtan yapılan yorumları okuyorum diziyi izlemediği halde yorum yapan insanlar ooo ne ala dünya, sonra da bunların oyları geçerli oluyor yok öyle bir oylama.

Polat alemdarı çakır ile karşılaştırmak vadiye ve bu iki oyuncuya hakarettir zaten ikisi de sevilen oyuncular lakin neymiş çakır 40 bölüm de efsane olup çıkmış o kadar ile efsane olunmuyor efsane demek bunu uzun vadeye yaymakla olur bak polat alemdar on yıldır halen bunu yapıyorsa bunun adı efsane olur çakırın değil.

Geçen yeğenlerime sordum yaşları 13 ve 11 çakır mı polat mı diye çok bile güldü ne çakırı o da kim diyor :D ama konu polat olunca gerisi koskoca TEFERRUAT'tır teferruat belki birileri boş atıp konuşmaz bu sayede.

Ayrıca diziden bir haber insanlar nasıl olurda oy kullanabilir ben daha önceki çoğu oylamada olmama rağmen tanımadığım olunca oy kullanmiyordum çünkü bunu kendime yediremezdim ha yedirenlere de afiyet olsun.

@Çiğdem- tartışma olmasın diyiyorsun lakin unuttuğun bir şey var. Eğer benim ve benim gibi polata değer veren ( çakıra da veriyorum yanlış anlaşılmasın ) insanlar oylarını bilerek kullanıyorsa karşı tarafa oy verenlerin de aynı bilinçle vermesi lazım. Yok bunu sağlayamıyorsan kusura bakma ama ben burada istediğim gibi konuşurum bu da böyle bilinsin.

Tekrardan belirtmekte fayda var gerçek vadiciler ve bazı anti vadicilerin sonucu olacak onun için onların adını süleymecem onlar başka dizi izlesin.

Vadi oyuncuları ikiye ayrılır POLAT ALEMDAR ve diğerleri :) Bu alemde er kişi namını düşmanla değil dostla kazanır sözünü boşuna söylememiş duran emmi :)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
Öncelikle bu oylama vadi sevenler ve kendini vadi seven sananlar arasında geçiyor maalesef yazık hemde çok yazık :( sabahtan yapılan yorumları okuyorum diziyi izlemediği halde yorum yapan insanlar ooo ne ala dünya, sonra da bunların oyları geçerli oluyor yok öyle bir oylama.

Polat alemdarı çakır ile karşılaştırmak vadiye ve bu iki oyuncuya hakarettir zaten ikisi de sevilen oyuncular lakin neymiş çakır 40 bölüm de efsane olup çıkmış o kadar ile efsane olunmuyor efsane demek bunu uzun vadeye yaymakla olur bak polat alemdar on yıldır halen bunu yapıyorsa bunun adı efsane olur çakırın değil.

Geçen yeğenlerime sordum yaşları 13 ve 11 çakır mı polat mı diye çok bile güldü ne çakırı o da kim diyor :D ama konu polat olunca gerisi koskoca TEFERRUAT'tır teferruat belki birileri boş atıp konuşmaz bu sayede.

Ayrıca diziden bir haber insanlar nasıl olurda oy kullanabilir ben daha önceki çoğu oylamada olmama rağmen tanımadığım olunca oy kullanmiyordum çünkü bunu kendime yediremezdim ha yedirenlere de afiyet olsun.

@Çiğdem- tartışma olmasın diyiyorsun lakin unuttuğun bir şey var. Eğer benim ve benim gibi polata değer veren ( çakıra da veriyorum yanlış anlaşılmasın ) insanlar oylarını bilerek kullanıyorsa karşı tarafa oy verenlerin de aynı bilinçle vermesi lazım. Yok bunu sağlayamıyorsan kusura bakma ama ben burada istediğim gibi konuşurum bu da böyle bilinsin.

Tekrardan belirtmekte fayda var gerçek vadiciler ve bazı anti vadicilerin sonucu olacak onun için onların adını süleymecem onlar başka dizi izlesin.

Vadi oyuncuları ikiye ayrılır POLAT ALEMDAR ve diğerleri :) Bu alemde er kişi namını düşmanla değil dostla kazanır sözünü boşuna söylememiş duran emmi :)
of of of kardeşim hoşgeldin nerdesin sen ya :D bir geldin pir geldin tüm söylediklerine a dan z ye imzamı atarım aga nolur kaybolma genel sohbete bekliyoruz
benim 3 yaşındaki daha konuşmayı bile tam bilmeyen kardeşim vadiyi görünce polat alemdar diyor ötesi var mı ya :D

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
of of of kardeşim hoşgeldin nerdesin sen ya :D bir geldin pir geldin tüm söylediklerine a dan z ye imzamı atarım aga nolur kaybolma genel sohbete bekliyoruz
benim 3 yaşındaki daha konuşmayı bile tam bilmeyen kardeşim vadiyi görünce polat alemdar diyor ötesi var mı ya :D
Aga valla heberim olsa daha erken gelirdim de neyse en azından yetiştik :) bu kadar saçma sapan bir şey olabilir mi ya gelen giden oy kullanıyor ve de sanki bir şeyler biliyorlar gibi atıp tutuyorlar bizde tartışmaya girmeyelim yok aga yok öyle bir seçim oylama bitene kadar inşallah buradayım :)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
Aga valla heberim olsa daha erken gelirdim de neyse en azından yetiştik :) bu kadar saçma sapan bir şey olabilir mi ya gelen giden oy kullanıyor ve de sanki bir şeyler biliyorlar gibi atıp tutuyorlar bizde tartışmaya girmeyelim yok aga yok öyle bir seçim oylama bitene kadar inşallah buradayım :)
malesef aga saçmalıklar almış başını gidiyor
sen nerelerdesin ya bırakıp gitme bizi sakın bi yere kaybolma

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com

Görüşüne saygı duyuyorum ama Kurtlar Vadisi yani 2003-2005 dizisi şuana kadar izlediğim bana göre en iyi Türk dizisidir. Sırf Çakır ı desteklediğim için anti - vadici oluyorsam varsın olsun sonuçta kişi kendi bilir işi? :)

Daha önce de dedim, Türkiye de siyasetle alakası olmayan milyonlarca kişi gidip siyasi partiye oy atıyor. Biz onlara niye bilginiz olmadan, takip etmeden oy atıyorsunuz mu diyelim? Aynı mantık. :)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
Görüşüne saygı duyuyorum ama Kurtlar Vadisi yani 2003-2005 dizisi şuana kadar izlediğim bana göre en iyi Türk dizisidir. Sırf Çakır ı desteklediğim için anti - vadici oluyorsam varsın olsun sonuçta kişi kendi bilir işi? :)

Daha önce de dedim, Türkiye de siyasetle alakası olmayan milyonlarca kişi gidip siyasi partiye oy atıyor. Biz onlara niye bilginiz olmadan, takip etmeden oy atıyorsunuz mu diyelim? Aynı mantık. :)
alakası yok oy kullanmak vatandaşlık görevidir ve bu ülkede yaşayan herkesi ilgilendiren temel haklarından biridir
bu ise vadiyle alakalı bi ankettir ve geniş bilgisi olmayanların oy kullanması ve belirli bir düşünceye göre oy kullanması kabul edilemez
ilk cümleyede bi müdahale edeyim kurtlar vadisi 2003-2015 dizisi gelmiş geçmiş en büyük dizidir koskoca iskenderli dönemi yok mu sayıyordun eski vadiden geri kalır yanı yok

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710

İşte her zaman kabul görünen bir görüş saygı duyuyorum :D artık moda oldu son zamanlarda senin zıttın olan görüşe saygı duymak yarışmaya katılıp rakibine başarı dilemek gibi saçma sapan bir şey ;)

Ayrıca konuyu siyaset ile karsilastirmana da :eek: ikisi aynı şeyler olmadığından düz mantık burada ancak fora olur.

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,235
Puanı
1,061

Olay senin gibi eski Vadiciler değil. Bir kere bile izlemeyen adam sırf Polat düşmanı olduğu için Çakır'a veriyor.
Kaç yıldır bu forumdayız, kim nedir tanıyoruz yani.
Daha adil olsa, sadece bilenler, tanıyanlar verse deniyor; ama Çiğdem bu genel bi anket diyor. Çakır'a verenler karşı tutum yok, genel manada.

Bence diyelim. ^^

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
yalnız burda @Tolstoyevski yi diğerleriyle bir tutmakta büyük haksızlık olur aga sen niye üstüne alınıyon herşeyi :D

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
yalnız burda @Tolstoyevski yi diğerleriyle bir tutmakta büyük haksızlık olur aga sen niye üstüne alınıyon herşeyi :D
Ben zaten arkadaşı pek tanımıyorum lakin ilk yorumum da belirttim çoğu diye yoksa bilinçli olarak çakıra oy verenlere bir şey diyemiyoruz.

@Tolstoyevski dediğim gibi aga ben sadece izlemeyip yorum yapanlara diyiyorum eğer izleyip veriyorsan zaten üstüne de alinmana gerek yok.

Yasin93

Favori Üye
Reaksiyon puanı
989
Puanı
285
Tabiki Cakir karakteri unutulmaz... Vadi izleyicisi onu cok sevdi ve sevmeyede devam ediyor ama bu ankette Polat'a oy vermek icin 97. Bölüm de Polat'in mahkemede yapmis oldugu 6 dakikalik konusmayi izlemek bile yeter...

İkisini de neredeyse hiç izlemedim ama Oktay Kaynarca'nın Necati Şaşmaz ile kıyaslanmayacağını biliyorum. Süleyman Çakır dedim.

kusura bakma
ama burda oyunculuklar degil iki karakter üzerine bir secim yapiliyor... Oktay necati degil... Polat Cakir arasinda...​

GreatOttoman

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,738
Puanı
361
İşşizler dolmuş yine bu diziye garezleri ne bu kadar anlamıyorum. :D Çakır reyistir, delidir, delikanlıdır, efsanelerdendir ama Çakır karakteri Polat'ın meşhur olmak için kullandığı bir basamak sadece bunu unutmayalım. Polatla karşılaştırılması doğru olmaz.

Şu 2 resme bakmanız zaten cevabı vermeniz de yeterli olacaktır :

img-polatelifkizkulesi-326.jpg

img-elinde-sniper-agzinda-sigara286.jpg

Dünyanın en karizma sigara içen adamı :

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060
Oylama başladığı gün oyumu kullanmıştım. Polat demiştim. :X