Vadi Büyük Final/ Süleyman Çakır vs Polat Alemdar

Kurtlar Vadisi Favori Oyuncu Kim Seçilsin ?

• Süleyman Çakır

Oy: 30 47.6%
  • Polat Alemdar

Oy: 33 52.4%

• Kullanılan toplam oy
    63
  • Anket kapatılmış .

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
(Anket 5 nisan 15:00 kapanıcaktır)
(Eşitlik halinde önceki turda fazla oy alan Süleyman Çakır kazanmış olur)
Yıllardır bir çok vadi formu olmasına rağmen hiçbirinde yapılmayan bir işe imza attım kurtlar vadisi favori oyuncusu etkinliği başlattım bu etkinliğin amacı tüm vadi oyuncularına yer vermekti, tam 192 karaktere yer verdim geriye 3-4 figuran gibi oyuncuları saymazsak tüm oyunculara yer verdim ön eleme ve 5 tur olmak üzere toplamda 6 tur gittik çeyrek final yarı finalde dahil çok zahmetli bir işti turları 13 gruplu oluşturup oyuncuları kurayla seçtim hiçbir etkim olmadı 7 martta başlamıştık 3 nisandayız 3-4 günü saymazsak tam 1 aydır hergün bununla uğraşıyorum çok büyük bir emek harcadım kurtlar vadisinin tartışmasız 2 efsane ismi çakır ve polat finalde çakır ve polatı türkiyede bilmeyen kimse yoktur bence 10 yaşında çocuğa sorsan ikisi hakkında yorum yapar her finalde olduğu gibi bu finaldede halk oylaması istiyorum çakır ve polatı zaten bilmeyen yoktur hepinizin katılmasını sevdiğiniz oyuncuya oy atmanızı rica ediyorum zaten başından beridir herkese açık bir anketti herkes bildiği karaktere oy atabiliyordu ben sadece finalde herkesi etiketledim başka farkı yok hep türkiyede bir anket olsa çakırmı polatmı kazanır denilir tüm forum üyeleriyle bu soruya cevap bulucaz:-):-):-)

lütfen kimse kimsenin oyuna karışmasın eleştiri yazısı yazmasın hiçbir şekilde karşılıklı tartışma istemiyorum herkes sadece kendi oyunu kullansın ve izlesin buna uymak zorumludur
kendimize yakışanı yapalım;););) bir teşekkürüde hak ettiğimi düşünüyorum :bhr:
Süleyman Çakır
proxy.php

Polat Alemdar
proxy.php

@OzaN @xemrexxx @mrt-06 @sürgünüm @Bully @denizz19 @Yakamoz-Asi @sokak sanati
@destere @takas @Polat Şaşmaz @ABAY_06 @yatutarsa @Ahmad @Maskeli Fedai @RevaN @eros @china_shangai @Fks14 @halukerogluFOX @beyazsoy @gözlemci @berkann @darksaal @Arslan Bey @Yiğitt @pompy @Harunnn60 @BesaleT @cookies @HachiKo @Billy Kane @Reytinger @legolas9900 @batuhankaralar @ozgur2113 @hayret bi şey @cevaa @eskici @KayıpSehir @SERHAT3456 @xdragxx @-KADİR- @ehsan7000 @WesTxCoasT @GreatOttoman @gizem ak @berenist @S.G.A.T. @kaan955 @vadikızı @nberkayozer @-potterhead- @olizvel @Tolstoyevski @Yasin93 @kerim yavuz @ahmetbayramm @ihearyourvoice @Prncss... @Master.1000 @34rcp44 @Danger UA! @baranelif @dizimedya @Polat Şaşmaz @EFE UYSAL @kaan955 @tolgab @Cengo @Amoureux @hayret bi şey @HeisenBerg @dizikolik @aserat54
@yigit_00 @gözlemci @Tzira @gundix123 @Ice_Cool_23 @lale1
@gizmo

Son düzenleme:

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
hiç oy kullanmadım ama iyi fikirdi. ilk iki sezondaki tüm karakter iyiydi Osman sınav sonrası tek muro çıktı

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
hiç oy kullanmadım ama iyi fikirdi. ilk iki sezondaki tüm karakter iyiydi Osman sınav sonrası tek muro çıktı
finale oy kullanabilir bu ikisi hakkında millet vadiciler kadar bilgi biliyor

osman sınav sonrası muro evet özellikle o karakteri sempatik hale getirmeye çalıştılar ama iskender büyük akrakteride baya sevilmişti pusu ilk dönemlerde :-):-):-)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
10 yıldır türkiyede genel bir anket yapılsa çakırmı polatmı kazanır diye herkesin aklında bu soru vardı bence tüm türkiyeye soramadık ama türkiyenin her farklı ilinden olan favoriforumun tüm üyeleriyle bu soruya azda olsa bir cevap bulma fırsatı verdim herkese:bhr::bhr::bhr:

oyum süleyman çakır vadide onun üstüne kimse benim gözümde yoktur

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
finale oy kullanabilir bu ikisi hakkında millet vadiciler kadar bilgi biliyor

osman sınav sonrası muro evet özellikle o karakteri sempatik hale getirmeye çalıştılar ama iskender büyük akrakteride baya sevilmişti pusu ilk dönemlerde :-):-):-)
onu unuttum pardon Polat dışında zaten ikisine filim çekildi

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Vadi'nin Çakır'lı bölümlerini hayranlıkla seyretmiş biri olarak Süleyman Çakır diyorum. :D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
İkisini de neredeyse hiç izlemedim ama Oktay Kaynarca'nın Necati Şaşmaz ile kıyaslanmayacağını biliyorum. Süleyman Çakır dedim.

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sayılır. :D Zaten bu ülkede herkes iyi kötü izlemiştir Vadi'yi. Ben de Çakır karakterini çok severdim o öldükten sonra takip etmedim diziyi. :D
yeni nesil genclerin eski vadiyi izlememe şansı yok zaten o dönemde babalar perşembe akşamı başka birşey açanı vuruyordu vlla haha:F