Vadi Büyük Final/ Süleyman Çakır vs Polat Alemdar

Kurtlar Vadisi Favori Oyuncu Kim Seçilsin ?

• Süleyman Çakır

Oy: 30 47.6%
  • Polat Alemdar

Oy: 33 52.4%

• Kullanılan toplam oy
    63
  • Anket kapatılmış .

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
oyumu kullandım tapatalk.imageshack.com anketler malum görülmüyor sağol @china_shangai

oyunculuk olarak çadırdan önce yer eden istemi betil vardı oktay kayaraca onun yanında çırak sayılırdı bu yüzden oyunculuk değil karizma yönünden oyumu kullanacağım))) tabi bide eşini hiç aldatmadi Polat düzgün adam Çakır göre)))

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
İkisini de neredeyse hiç izlemedim ama Oktay Kaynarca'nın Necati Şaşmaz ile kıyaslanmayacağını biliyorum. Süleyman Çakır dedim.
yanlış anladın anketi oktay kaynarca ile necati şaşmaz arasında değil ))) karakterler arasında oylama lütfen dikkatli olalim)))

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
yanlış anladın anketi oktay kaynarca ile necati şaşmaz arasında değil ))) karakterler arasında oylama lütfen dikkatli olalim)))

Neyini yanlış anlayayım.:F Doğru anladım. Oktay Kaynarca hiç ses çıkarmadan öylece dizide otursa dahi Polat'tan daha efsane bir karakter olurdu.:X

china_shangai

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
31,942
Puanı
859
@Çiğdem- anket süresi kaç gün @beyazsoy eş durumundan hallice durumlarına dalmışsın :)))))) polat çakır analizi yapta seninde fikirlerini öğrenelim :))) hala politik cevaplar veriyorsun :))) biraz apolitik ol :))))))))

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,836
Puanı
1,061
Bizim evde ailecek izleniyordu eskiden Vadi, Süleyman Çakır'lı dönemi hatırlıyorum zor değil, ölümünde yarattığı etkiyi herkes biliyor ama bana göre Polat Alemdar karakteri bir tık önde.

Polat Alemdar karakteri artık Türk TV tarihinde yer etmiş bir karakter oldu, Polat'ı daha çok benimsedik. Eğer Polat karakteri de bir gün ölürse yine aynı etkiyi hatta daha fazlasını yaratacaktır. Neyse lafımı kısa kesiyorum oyum;

Polat Alemdar'a. :)

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
Neyini yanlış anlayayım.:F Doğru anladım. Oktay Kaynarca hiç ses çıkarmadan öylece dizide otursa dahi Polat'tan daha efsane bir karakter olurdu.:X
karakter ayrıdır oyuncu ayrıdır oyunculuk çok farklıdır. hala karistirdiginin farkında değilsin =)) burda senoryadaki karakterler yarışıyor . şimdi oktay kaynarcanin çok sıradan bir karakter oynasa iyi mi olacak yani)))

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
Türk Tv tarihinde ve Dünyanın birçok ülkesinde markalaşmış bir karakter Kurtlar Vadisi denilince akla gelen ilk isim 12 yıldır dizimizi sırtlayan rekor üstüne rekor kırdırtan efsanevi karakterimiz büyük usta ustamız POLAT ALEMDAR tabi ki :D

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
@Çiğdem- anket süresi kaç gün @beyazsoy eş durumundan hallice durumlarına dalmışsın :)))))) polat çakır analizi yapta seninde fikirlerini öğrenelim :))) hala politik cevaplar veriyorsun :))) biraz apolitik ol :))))))))
vallahi politik hemen hemen hiç davranmam hayatımda da Çankırı en son 5 yıl önce falan izledim çok hatırlamıyorum yorumun ondan sığ zaten malum vadiyi pek izlemiyorum.

hatırladığım cakirin eşini aldatan kaba saba bir kişilik (aile içinde) dış karakter olarak tipik arkadaşı için canını veren raconu cignemeyen büyüklerine saygılı sıradan mafya. Çankırı büyüten oktay kaynarca aslında onun iyi oyunculuğu olmasa belki dizide daha geç ölecekti)))) polatin önüne geçme potansiyeli yüzünden erkenden mefta oldu. ama Polat ülkesine, ailesine, çevresine hayırlı mükemmel biri. Oktay kaynarca nekadar iyi oyuncu olsa da sonuçta daha "" karakterli"" Polat karakteri)))

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
Elbette düzgün adam. Sonuçta ne Çakır ın ne de Oktay Kaynarca nın hükümetle alakası yok değil mi, o yüzden o düzgün değil ama Polat sırf arada hükümetin sözcülüğünü yaptığı için (hem dizide hem gerçekte) o daha düzgün sonuçta. :)

Bence diziyi hiç izlememiş olup da çıkar gözetmeksizin oy kullananlar çok daha adaletli oy kullanıyorlar, kimse şu eleman diziyi izlememiş niye oy kullanamıyor diyemez artık. Yoksa kimse sırf fiziksel özelliği ve aldatmamışlığı gibi komik nedenler sunmazdı.

Sahi Çakır ne zaman aldatmış? Eğer Polatla birlikte yapmaya çalıştıkları ama yapamadıkları çapkınlık gecesini diyorsan, hatırlatayım yanında Polat da vardı ve Polat ın sevgilisi Elif di?
ne kadar ön yargiliymisin)))) dök dök içini rahatlarsın))) bak yukarda ayrıntılı alanliz yaptım. Oktay kaynarcanin büyük oyuncu olduğunu yazdım ve hakkını verdim benim değerlendirmem farklı.

bu arada oktay kaynarca hükümetle arası kötüdür. biz kimseye dini, mezhebi, görüşleri için haksızlık yapmayız

http://www.internethaber.com/oktay-kaynarca-yine-cok-agir-konustu-521701h.htm

not : çok hatırladığım için o çapkınlık mevzuna hakim değilim. eğer Polatı da capkinliga götürülmüşse Çakari iyiki sevmemişim)) . kendi bozuk olduğu gibi başkalarını da kötü yola sokuyormus ne pis bir adammış bu Çakır))))

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
karakter ayrıdır oyuncu ayrıdır oyunculuk çok farklıdır. hala karistirdiginin farkında değilsin =)) burda senoryadaki karakterler yarışıyor . şimdi oktay kaynarcanin çok sıradan bir karakter oynasa iyi mi olacak yani)))

Karakteri bize sevdiren oyunculuktur bana göre. Evet Oktay çok sıradan bir karakteri oynasa oyunculuğu ile onu sıradanlıktan uzaklaştırır.))))

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,235
Puanı
1,061
Polat Alemdar tabiiki.

Eğer sadece Vadiciler oy kullanırsa Polat kazanır. Herkes kullanırsa Çakır fark bile atar. :):)

Son düzenleme:

Forum İstatistikleri

Konular
170,512
Kullanıcılar
8,421
Son Üye
tekin