Vadi Büyük Final/ Süleyman Çakır vs Polat Alemdar

Kurtlar Vadisi Favori Oyuncu Kim Seçilsin ?

• Süleyman Çakır

Oy: 30 47.6%
  • Polat Alemdar

Oy: 33 52.4%

• Kullanılan toplam oy
    63
  • Anket kapatılmış .
50 50 olmuş ya ne olacak şimdi

50 50 olmuş ya ne olacak şimdi
anket yarın 15:00 kapanıcak cnm
eşitlik hlinde daha öncekı turdan fazla oy almıs olan çakır kazanmıs olucak butür eşitliklerde öncekı turdakı puanlara bakılıyor
favori üye 2014 te bu formatta gidiyordu 🙂🙂🙂

hımm bakalım yarın ne olacak
ben çok memnunum cnm ne polatın önde olmasını isterdim nede çakırın önde olmsını yanı son dakıkaya kadar bu 2 efsaneden büyük finalden aynen böyle başa baş bir mücadele beklerdim en çok ben memnunum şuan etkinliğin sahibi olark:F:F

kazananın önemi yok polata efsanemiz çakırda efsanemiz
beni ilgilendiren şey rekabet oda tam istediğim seviyede:A:A

ben çok memnunum cnm ne polatın önde olmasını isterdim nede çakırın önde olmsını yanı son dakıkaya kadar bu 2 efsaneden büyük finalden aynen böyle başa baş bir mücadele beklerdim en çok ben memnunum şuan etkinliğin sahibi olark:F:F

bende memnunum canım ya ikiside iyiler çünkü

1.ödül verilecek mi ? :D

Ne ödülü verecek ya.Diyelim Polat Alemdar kazandı.Çiğdem gidip Necati Şaşmaz'a ödül mü verecek :D

Senin bunları baştan ayarlaman lazımdı. Yarışma demeyelim biz buna en iyi yarışmaya bak peehhhh

-Tapatalk-
cnm bu bir etkinlik kazanan kurtlar vadisinin favori oyuncusu olucak
kurtlar vadisinin favori oyuncusu seçilicek yeni bir konuda kazananı duyurup iyi bir şekilde anıcaz vadinin favori oyuncusu ilan edicez :bhr:

cnm bu bir etkinlik kazanan kurtlar vadisinin favori oyuncusu olucak
kurtlar vadisinin favori oyuncusu seçilicek yeni bir konuda kazananı duyurup iyi bir şekilde anıcaz vadinin favori oyuncusu ilan edicez :bhr:
Olmaz kabul etmiyorum. Ben yazın ayarlicam seyret ve gör yarışma dediğin nasıl olurmuş. Birde boşuna oy kullanıyoruz ey Allahım kafayı yicem

-Tapatalk-