Vadi Büyük Final/ Süleyman Çakır vs Polat Alemdar

Kurtlar Vadisi Favori Oyuncu Kim Seçilsin ?

• Süleyman Çakır

Oy: 30 47.6%
  • Polat Alemdar

Oy: 33 52.4%

• Kullanılan toplam oy
    63
  • Anket kapatılmış .

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,487
Puanı
1,061
43 oy kullanılmış ve 10.sayfadayız.Ufak hareketlenmeler var,ama sakin.Forum sakinleşmiş anlaşılan:).Daha da oy kullanilabilinir.50 oyu göreceğiz ondan eminim.eskiden de bu tarz oylamalarda artık bitti derken son gece 10-15 oy kullanılıyordu.Yine öyle bir şey olabilir:):)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
bak beni yanlış anladın ben polatı seçelim demiyorumki vadiyi izlememiş bi adam neden yorum yapıp oy kullanıyor onu diyorum yoksa ben illa polatı seçcez diye birşey demedim :)
cnm başından beridir halka açık bir anketti bu isteyen bildiği karaktere atıyordu sadece finalde değil burda tek fark şu bak sadece herkesi etiketledim etiket dısında fark yok isteyen yine atıyor
etiketlememin sebebi ise çakırla polatı bilmeyen yok millet senden benden iyi biliyor 1-2 kişi haric diğer oy verenler hep yorum yaparak vermişler dikkatli bakarsan karakterleri bliyorlar haklarında yorum yapabiliyorlar bu zaten oy vermeye yeter
hep türkyiede genel bir anket olsa çakırmı polatmı diye hangisi kazanır diye içimizden geçirmiyormyuz ben bu fırsatı verdim
şu anket zaten finale yakısıyor ben memnunum
ikiside bizim oyuncumuz ayol polat çıksa sevinicem çakır çıksa sevinicem ama siz çakır çıkarsa sevinmiceksiniz burada yanlış düşünen ben değilim birde o açıdan düşün ben ikisie çıksa sevinicem ikiside bizim dizimizin efsaneleri ama başkaları çakır çıkar diye sevinmiyorsa burda yanlıs düşünen ben değilim cnm

34rcp44

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,210
Puanı
610
cnm başından beridir halka açık bir anketti bu isteyen bildiği karaktere atıyordu sadece finalde değil burda tek fark şu bak sadece herkesi etiketledim etiket dısında fark yok isteyen yine atıyor
etiketlememin sebebi ise çakırla polatı bilmeyen yok millet senden benden iyi biliyor 1-2 kişi haric diğer oy verenler hep yorum yaparak vermişler dikkatli bakarsan karakterleri bliyorlar haklarında yorum yapabiliyorlar bu zaten oy vermeye yeter
hep türkyiede genel bir anket olsa çakırmı polatmı diye hangisi kazanır diye içimizden geçirmiyormyuz ben bu fırsatı verdim
ikiside bizim oyuncumuz ayol polat çıksa sevinicem çakır çıksa sevinicem ama siz çakır çıkarsa sevinmiceksiniz burada yanlış düşünen ben değilim birde o açıdan düşün ben ikisie çıksa sevinicem ikiside bizim dizimizin efsaneleri ama başkaları çakır çıkar diye sevinmiyorsa burda yanlıs düşünen ben değilim cnm
haklsın söylediklerine katılıyorum ama bence burdaki kişilerin çoğu neyse boşver ikiside bizim oyuncumuz biri yediği kaba sonradan tükürdü ama olsun ben yinede çakırı severim ama benim oyum polata daha fazla uzatmaya gerek yok :)

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,235
Puanı
1,061
Hala aynı şeyleri söyleyip duruyosun ama. Sonra insanlar niye bana yükleniyolar. Çakır'a oy verenler bi bak, %70'i Vadi düşmanı kişiler. Vadi düşmanı=Polat düşmanı. Millet adil olsun diyor.

Yanlış anlaşılma olmasın ama OzaN bile Çakır demiş, hayatında 1 kere Vadi izlememiş adam. :)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
haklsın söylediklerine katılıyorum ama bence burdaki kişilerin çoğu neyse boşver ikiside bizim oyuncumuz biri yediği kaba sonradan tükürdü ama olsun ben yinede çakırı severim ama benim oyum polata daha fazla uzatmaya gerek yok :)
burda sorun şu cnm bunun aksini kimse bana anlatamaz polat kazanacak ozaman ankete etkinliğe 1 ay emeğe ne gerek var yine polat kazanırsa akzanır tabi ama başkası kazanamaz başaksı kazanamaz denilen kişide süleyman çakır süleyman çakır kaybedebilir normldir ama kazanırsada normaldir ben ilk günden beridir herkse bunu söylemeye çalısıyorum bu anketin kzananı belli değil şansları eşit polat kazanır ama 20 farkla akzanmasını bekleyen eğer varsa eski vadiden birşey bilmiyor demektir polat kazaırsa bu şekilde kazanıcak mücadele ederek başa baş gidip sonunda akzanıcak ama polat 20 fark atıcak 30 fark atıcak bunu düşünen birisinin vadiyle alakası yoktur pusuyla alakası vardır

Hala aynı şeyleri söyleyip duruyosun ama. Sonra insanlar niye bana yükleniyolar. Çakır'a oy verenler bi bak, %70'i Vadi düşmanı kişiler. Vadi düşmanı=Polat düşmanı. Millet adil olsun diyor.

Yanlış anlaşılma olmasın ama OzaN bile Çakır demiş, hayatında 1 kere Vadi izlememiş adam. :)
bana hikaye anlatmayın allah aşkına polttan baskası kazanamaz ve süleyman çakır kazanamsını istemiyorum diyenler böyle düşünür
asıl böyle düşünenelrle ben vadi konusmam

34rcp44

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,210
Puanı
610
burda sorun şu cnm bunun aksini kimse bana anlatamaz polat kazanacak ozaman ankete etkinliğe 1 ay emeğe ne gerek var yine polat kazanırsa akzanır tabi ama başkası kazanamaz başaksı kazanamaz denilen kişide süleyman çakır süleyman çakır kaybedebilir normldir ama kazanırsada normaldir ben ilk günden beridir herkse bunu söylemeye çalısıyorum bu anketin kzananı belli değil şansları eşit polat kazanır ama 20 farkla akzanmasını bekleyen eğer varsa eski vadiden birşey bilmiyor demektir polat kazaırsa bu şekilde kazanıcak mücadele ederek başa baş gidip sonunda akzanıcak ama polat 20 fark atıcak 30 fark atıcak bunu düşünen birisinin vadiyle alakası yoktur pusuyla alakası vardır

bana hikaye anlatmayın allah aşkına polttan baskası kazanamaz ve süleyman çakır kazanamsını istemiyorum diyenler böyle düşünür
asıl böyle düşünenelrle ben vadi konusmam
saygı duyarım yorumuna ben fikrimi söyledim başkada bişey demem.

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
saygı duyarım yorumuna ben fikrimi söyledim başkada bişey demem.
yani ben bu etkinlikten şunu anladım çakır gerçektende polatın önünde olduğu için diziden erken çıakrtılmıs baksana millete çakırı vadi efsanesi olarak değilde polatın rakibi oalrak görüp düşmanlık besliyorlar
bende çakırı tutuyorum ama polat kazanırsa çok sevinirim
ben sana birşey demiyorum cnm benim bu forumda saygı duyduğum 3 vadiciden birisin sizin hatrınıza katlanıyorum oyüzden birbirimizi kırmya gerek yok kuuruma bakma kırdıysam seni daha uzatmaya gerek yok bencede ;););)

nberkayozer

Favori Üye
Reaksiyon puanı
693
Puanı
194
Web Sitesi
buyukustadnbo.blogspot.com
12 Yıldır efsanevi dizinin efsanevi oyuncusu pusu bölümlerini tek başına götüren ustaların ustası efsaneler efsanesi üstad Türkiyenin en büyük aktörlerinden belki de en üstlerde yer alan POLAT ALEMDAR.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,658
Puanı
1,060
Nerdeyse 350 bölümdür rol yapmayı beceremeyen Necati Şaşmaz yerine dizinin sadece 40 bölümünde oynayan OKTAY KAYNARCA'yı tercih ederim
necati şaşmaz kendini geliştirdi izlemiyorsun sen sanırım diziyi
oktay kaynarca iyi bir oyuncu ama vadiden sonra adanalı hariç
hiç bir dizisi tutmadı çakır başkaydı efsanemdi ama necati şaşmaza
laf ettirmem

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
@ Ice_Cool_23 bende izlemedim ama polata verdim sende ver polat bi sürü elif eskitti misal yani idolumuz :A :A

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
daha derin düşününce Polat ile cakirin en önemli farkını yazmadigimi gördüm

. çakır : ucuz bir mafya kalmasıdır. defalarca yazılmış ama iyi oynamıştır. bu dizide mafya babalikigini daha iyi oynayan ve akıldan çıkmayan istemi betil varken Çakır hakikaten çırak kalır. türkiyede en iyi sahici mafya babası istemi betil dir...

Polat: mafya babası değil canını, kimliğini devlet için vermiş biridir. yani fedakarlık etmiştir ailesinden kendisinden sevdiklerinden ayrı kalmayı kabul etmiş diyargam birisidir... ve sıradan biri değildir bu tarz diziler de görmediğimiz bir karakterdir (sonra taklitleri çıktı)

bu yüzden necati şaşmaz fedakarlığı ve ilk oluşu itibariyle tabiki karakterdir.

sosyolojik olarak bakarsak polat osmanliyi ortadoguyu İslami temsil eder. osmanlı için devleti korumak herşeyden önce gelir devlet için icabında bir şehir yok edilebilir. Polat'a devleti için kendini feda etmeyi göze almıştır.

@china_shangai @takas

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061
Bakın arkadaşlar bu etkinliği Çiğdem düzenliyor ve kız ilk tefa bu kadar büyük bir organizasyon yaptı ve baştan da denildi ki finale kim çıkarsa çıksın herkes oy kullanacak

Zaten çıkan 2 karakterde çok tanınan karakter yani diziyi hiç izlemeyenler bile bu 2 karakteri tanıyabilir :)

Ben burada Çiğdem haklı buluyorum başından beri kuralları gayet net söyledi ve şimdi konuda ona yükleniliyor ama yinede sizi kırmamak için alttan alıyor :)

Ayrıca Polat-Çakırdan ziyade siz Vadi severler- Ve sevmeyenler olarak bakıyorsunuz , bence bu olaya karakter olarak değerlendirirmeniz lazım :)

Yasin93

Favori Üye
Reaksiyon puanı
989
Puanı
285
Antivadiciler bile Polat kazanamasin diye Cakir Reis'e oy atiyorya baya güldüm... Buda Vadi'nin gücünü gösterir... Onlara inat POLAT ALEMDAR...

iki efsaneninde yeri bizde ayri...

gizem ak

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,826
Puanı
360
Vadiyi sadece Cakirli bolumlerini izledim .Bu yuzden Cakir diyorum)

Forum İstatistikleri

Konular
170,510
Kullanıcılar
8,421
Son Üye
tekin