Zey TV Tolstoyevski'nin Takıntıları...

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Ben ne yaparsam yapayım senin işine gelir, şov yapma burada... :A

En orijinal benim, sen eski model bir tost makinesinden fazlası değilsin. :A Neredesiniz yoldaşlarım, aramızda hain var, atalım bu moruk herifi gemiden... @MasacRE @Maskeli Fedai
Bilemeyiz, sonuçta konu ben isem bunun garantisi yoktur... :A

Yav hee taam kardeşim evet en orjinal sensin taam... :A Eski model oluşum benim senin yaptığın şeyleri çok daha önceden yapmış olduğum ve orjinal olanın ben olduğum anlamına gelir... Yani sonradan gelen olarak gemiden atılacak birisi var ise o da sensin... :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Vay be... Patron dedik, maaşımızı ödüyor dedik, iyi para teklif etti dedik... O gitmiş kendi kanalının logosunun bulunduğu konuya tepki dahi bırakmamış, üzücü... :A

Tedavi de başarı göstermeye başlamış, @Tolstoyevski hemen ayrıntıları yakalamaya başlamış. Dikkat dağınıklığının önüne geçeceğiz tedavinin sonunda...
Hop @Tolstoyevski bana belirtmedi ben kendim farkedip tepki bıraktım :A

Şuan forum artı reelde telefon ve mesaj trafiğim yoğun ve şuan bir çok seyi gözden kaçırmam normal ama kısa zamanda telafi ediyorum :A

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Hop @Tolstoyevski bana belirtmedi ben kendim farkedip tepki bıraktım :A

Şuan forum artı reelde telefon ve mesaj trafiğim yoğun ve şuan bir çok seyi gözden kaçırmam normal ama kısa zamanda telafi ediyorum :A
Kolay gelsin patron, sağa sola durmadan para akışı sağlıyorsun tabii işin kolay değil. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Bilemeyiz, sonuçta konu ben isem bunun garantisi yoktur... :A

Yav hee taam kardeşim evet en orjinal sensin taam... :A Eski model oluşum benim senin yaptığın şeyleri çok daha önceden yapmış olduğum ve orjinal olanın ben olduğum anlamına gelir... Yani sonradan gelen olarak gemiden atılacak birisi var ise o da sensin... :A
Beni beni... Adaşını bu gemiden atmaya gönlün el verecek mi... Hiç mi üzülmeyeceksin, hiç mi arkamdan ağlamayacaksın... :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Patronluk zor iş. Yanıma @Tolstoyevski onu aldım, o da kaytarıyor hep :A

Bir de disiplin, disiplin diye gezer ortalıkta. :A @Tolstoyevski
Kanalın pis işlerini ben hallediyorum görünmeyen tarafta, lobilerle sendikalarla filan uğraşıp reddedilemez teklifler yapıyorum... Hukuk işleri, dava işleri, manken işleri derken... :A Üstelik 2 program + 1 de taslak halinde bir projeyi de katarsak yükümüz oldukça sağlam bence... :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,338
Puanı
1,060
Adaşım bana sormadan bazı şeylere karar verip kötü sonuçlar aldığı oluyor ama böyle bir konu için bana sormasına gerek yok diyebilirim... :A

Demek benim terapi yöntemlerimi ortalığa saçıyorsun... Hani sır olarak kalacaktı, çok ayıp... :A
Pandora'nın kutusu açılalı çok oldu. :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes