FF Tipim Nasil SSli Favori Sözlük

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,158
Puanı
1,060
62 sayfayi da okudun mu? :eek:
Hayır tabiki :A şu yukarda kim kaç mesaj yazmış kısmına bakmak yeterli :A @xdragxx i tıklayınca da tek tek bakmaya gerek yok. Tüm mesajları bir yerde oluyor :A sen daha çok yazmışsın ama Aykut kendini inandırmak için baya çabalamış :A bazı komik yorumlar var :A

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,193
Puanı
1,061
Hayır tabiki :A şu yukarda kim kaç mesaj yazmış kısmına bakmak yeterli :A @xdragxx i tıklayınca da tek tek bakmaya gerek yok. Tüm mesajları bir yerde oluyor :A sen daha çok yazmışsın ama Aykut kendini inandırmak için baya çabalamış :A bazı komik yorumlar var :A

Aykut'un bir ara bir kiz davasi vardi harbi o is ne oldu? @xdragxx :A

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
He ya inanmamışlardı :A
@Yakamoz-Asi oooooo onun üstünden çok sular aktı. :A O kıza açılmadım bile sonradan soğumuştum da o zamanlar eziktik az %99 red yerdim zaten skjlgkls
------

@Dosi keşke senin de 18 yaşındaki yorumlarını görseydik... Komik olan ne niye güldürü atıyon :bağır::bağır::bağır::bağır:

Son düzenleme: