AMC The Walking Dead 9. Sezon Yorumları

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
9x14

Bol flashbackli, sezon başında gösterilen Michonne ve Daryl'daki yara izlerinin sebebini öğrendiğimiz bir bölüm oldu.

Geçmişteki sahneler ile günümüzdeki yaşananlar iyi bağdaştırılmış. Bir oradan bir buradan ilerledik. Michonne eski arkadaşıyla karşılaşınca hemen anlaşıldı onların bir pislik yapacağı. TWD'nin geçtiği zamanda babana bile güvenmeyeceksin artık :A Yalnız ne Michonne'ymiş kadının karnını bile kestiler yine hepsiyle başa çıktı, üstüne bir de çocuğu düşmemiş. Neyse o da Michonne gibi savaşçıymış deyip geçeceğiz artık :A

Yalnız eski arkadaşından darbe yese de diğer gruplardan da uzaklaşmasını çok anlamlandıramadım ben. Salgından sonra tanışıp kaynaştığın insanlar senin gerçek dostlarındır artık. Onlara daha da yakınlaşması gerekirdi bence başkalarını gördükten sonra. Neyse Judith her zamanki gibi verdi ayarı eski haline döndürdü Michonne'yi sonunda :A Ama bu sefer de yanlarına aldıkları kız olmasa da onun grubu başlarına bela açacak tabi. Son sahnede krallığa girdiklerini gördüler. Önümüzdeki bölüm sıkıştırıyorlar bizimkileri. Finalde de katliam olacaktır :A

• Beğendim
Reactions: Harunnn60

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
9x13

2 Haftalık bir aradan sonra tekrar geri döndüm. ?

Gerilimi ve aksiyonu yüksek çok iyi bir bölümdü. Verdiğim aradan sonra iyi geldi. :A

Daryl ile Beta'nın kavgaları iyiydi. Beta'nın ölmeyeceği bariz belliydi ama iyi darbe yediler bu fısıldayanlar ekibi. :F
Şu Henry'e gıcık oluyorum, @Çiğdem in tabiri ile çok malca hareketleri var, aslında tüm olanların sorumlusu bu çocuk işte ama bakalım daha neler yapacak. :A

Carol sahneleri yine vakit doldurmalıktı ama eskisi kadar sıkmadı. Yolda zombiler Tara'nın ekibine kıstırınca. bebeğe bir şey olacak diye korktum. neyse ki kurtuldu. :D

@Çiğdem @MasacRE @dreamy @DarkLegenD

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,643
Puanı
710
15. bölümü izleyenler spoiler vermemenizi rica ediyorum biraz geç izleyeceğim çünkü. Baya iyi bölüm diyorlar Twitter’da trendlerin 7/10’u The Walking Dead’e aitmiş. :D

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
15. bölümü izleyenler spoiler vermemenizi rica ediyorum biraz geç izleyeceğim çünkü. Baya iyi bölüm diyorlar Twitter’da trendlerin 7/10’u The Walking Dead’e aitmiş. :D
Bir an önce izleyip kurtuluyorum işte ne yapayım :A @Çiğdem hadi 15 çıktı izleyin hepsini ben de izleyeceğim onu birazdan :A
15 çok iyiymiş , acaba fısıldayanlar katliam mı yaptılar ne :F merak ettim şimdi :F
14.Bölüm boş diyorlar geçmişi gösteriyorlarmış , direk 15.bölüme mi atlasam acaba :A @Çiğdem

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
15 çok iyiymiş , acaba fısıldayanlar katliam mı yaptılar ne :F merak ettim şimdi :F
14.Bölüm boş diyorlar geçmişi gösteriyorlarmış , direk 15.bölüme mi atlasam acaba :A @Çiğdem
Hayır atlama 14'ü, Michonne'nin neden diğer gruplardan uzaklaştığı, sezonun başında onda bir de Daryl'da gösterilen yara izlerinin nasıl oluştuğu açıklanıyor. Boş bölüm falan değil :A

15'in fragmanına bakmıştım, fısıldayanlar bizimkilerin etrafını sarıyordu. Tek bildiğim o :A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Hayır atlama 14'ü, Michonne'nin neden diğer gruplardan uzaklaştığı, sezonun başında onda bir de Daryl'da gösterilen yara izlerinin nasıl oluştuğu açıklanıyor. Boş bölüm falan değil :A

15'in fragmanına bakmıştım, fısıldayanlar bizimkilerin etrafını sarıyordu. Tek bildiğim o :A
Michonne'nin suratı çok asık işte çekilmiyor. :F geçen sezon maggie'nin suratı asıktı bu sene de michoneye surat asma görevi verilmiş. .F

Açık seçik sahne var mı 14.bölümde :A öyle bir yorum gördüm de :A aile ile izliyoruz sıkıntı çıkmasın :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Michonne'nin suratı çok asık işte çekilmiyor. :F geçen sezon maggie'nin suratı asıktı bu sene de michoneye surat asma görevi verilmiş. .F

Açık seçik sahne var mı 14.bölümde :A öyle bir yorum gördüm de :A aile ile izliyoruz sıkıntı çıkmasın :A
Maggie'nin de Michonne'nin de surat asmasının sebepleri var, durduk yere asmıyor bu insanlar suratlarını :A

Hatırlamadım şu an öyle bir şey. TWD'de öyle çıplak sahneler falan olmuyor ki zaten, neye demişler ki acaba açık seçik diye :A

• Güldürdün
Reactions: Harunnn60

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bir an önce izleyip kurtuluyorum işte ne yapayım :A @Çiğdem hadi 15 çıktı izleyin hepsini ben de izleyeceğim onu birazdan :A
Ben geride kaldım tamamlıcaktım @Harunnn60 İzin vermedi oyuna yönlendirdi :A :A :A @DarkLegenD