AMC The Walking Dead 9. Sezon Yorumları

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
9x12

Bölüm çok müthiş olmasa da fısıldayanlarla dolu olması iyiydi. Onları tanıyoruz yavaş yavaş. Hep aynı tipleri görmektense iyidir yeni birileri. Beta bey ile de tanıştık bu bölüm ve dediğimiz gibi Alfa lider, Beta onun yardımcısı, @Çiğdem bol bol çatlayabilirsin :A

Judith Negan için konuştukları zaman lafı iyi geçirdi Michonne'ye :A Fena bir velet, babasından da anasından da kardeşinden de akıllı :A

Michonne şimdi panayır için açık kapı bıraktı konseye. Onlar kabul ederler, sezon sonu toplanırlar, orayı da fısıldayanlar basar ortalık karışır :A

Gelecek hafta da Beta, Daryl kapışması var. Beta da öküz gibi adam yalnız. Boyu 2 metre vardır herhalde. Normalde Daryl'ı paramparça etmesi lazım ama Daryl bir şekilde kurtulacak tabi :A

9x12

Kötü yorumlar alınca beklentimi düşürmüştüm ama normal bir bölümdü bence beni sıkmadı. Valla @Çiğdem , Alfa'yı beğenmiyorsun ama onun ve fısıldayanların sahnesi bölümü kurtarmış bence. Heyecanlı kısımlar hep onların sahnesiydi. Gerisi konuşma sahneleri hep. :X
Daryl cidden bu sezon gözüme girmeye başladı. :Z Fısıldayanları kendi silahları ile vurdu. Maske takarak sürüyü kendine çekti ve sonra kampa saldırdı. :F Alfa çıldırmış resmen. Kadının kafasını nasıl kesti o_O Beta lider zannettim ama değilmiş yardımıcısı gibi bir şey.:rolleyes: Umarım daha da aktif olur o adam

Michonne ve diğerleri her zaman ki gibi sıkıcıydı.. karakteri oynayan oyucu da sıkılmış zaten, seneye ayrılır ..

Negan'da artık çıksın aktif olsun ,bu şekilde adamı hapishanede tutmanın anlamı yok , diziye etkisi olmuyor , öldürseniz daha iyiydi böyle yapacaksanız. :rolleyes:

@DarkLegenD @dreamy @destere @MasacRE
Bölümü az önce izledim yenisinide izlerim :A :A :A @DarkLegenD

12.Bölüm şimdi bu beta alfa olayından ben kendi işime geldi gibi yorumlucam tabikide :A :A :A
Bildiğin kukla ayoll :F O adam yardımcısı gibi değil kel kafalı kadına ne yapacağını söylüyor kel kafalı kadın o adamı dinliyor burda ikisi bir kaldımı komutları emirleri adam veriyor kel kafalı kadın adamın ağzına bakıyor zaten o kadın yakında ölür :A :A :A

Negan liderliğe adım adım taşınıyor Miconne şimdirik buna izin vermesede oda gidecek zaten seneye Rick ve Darly gibi Negan ve Darly yönetecek ekibi onun hazırlığı yapılıyor Darly ipleri eline almaya başladı küçük kızda Micconneye sen önce aynada kendine bak diyor :F :F :F

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bölümü az önce izledim yenisinide izlerim ?A:A @DarkLegenD

12.Bölüm şimdi bu beta alfa olayından ben kendi işime geldi gibi yorumlucam tabikide ?A:A
Bildiğin kukla ayoll :F O adam yardımcısı gibi değil kel kafalı kadına ne yapacağını söylüyor kel kafalı kadın o adamı dinliyor burda ikisi bir kaldımı komutları emirleri adam veriyor kel kafalı kadın adamın ağzına bakıyor zaten o kadın yakında ölür ?A:A

Negan liderliğe adım adım taşınıyor Miconne şimdirik buna izin vermesede oda gidecek zaten seneye Rick ve Darly gibi Negan ve Darly yönetecek ekibi onun hazırlığı yapılıyor Darly ipleri eline almaya başladı küçük kızda Micconneye sen önce aynada kendine bak diyor :F:F:F
Anlaşıldı sen Beta için de kudurmuşsun :A 13. bölümde Daryl ile Beta kapışıyor, sonucu söylemeyeceğim spoiler olmasın :A Sen tahmin et ben de 13. bölüm yorumu yapayım bari, dün izlemiştim ama yorum yazmamıştım :A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Anlaşıldı sen Beta için de kudurmuşsun :A 13. bölümde Daryl ile Beta kapışıyor, sonucu söylemeyeceğim spoiler olmasın :A Sen tahmin et ben de 13. bölüm yorumu yapayım bari, dün izlemiştim ama yorum yazmamıştım :A
Sonlara doğru bir konuşma sahneleri var
Adam şunu yap bunu bul diye emir veriyor kadında tamam diyor siz nasıl izlediniz anlamadım vlla :A :A :A
@Harunnn60 @DarkLegenD

Aaa yeni bölümüde yarın bakıcam o konudan heveslendirdin :F

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Sonlara doğru bir konuşma sahneleri var
Adam şunu yap bunu bul diye emir veriyor kadında tamam diyor siz nasıl izlediniz anlamadım vlla ?A:A
@Harunnn60 @DarkLegenD

Aaa yeni bölümüde yarın bakıcam o konudan heveslendirdin :F
Adam kendi ağzıyla söylüyor liderimiz Alfa diye, sen onun üstüne ne desen boş artık kendini kandırmaya devam et :A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
9x13

Güzel bölümdü. Aradan sonraki en iyi bölüm diyebilirim.

Zombilerin insanları sıkıştırması heyecanlandırmıyor ama fısıldayanlarla kapışmaları iyi oldu. Özellikle de Beta-Daryl kapışması tabi. Beta dediğim gibi öküz gibi herif, Daryl'ı yerden yere vuruyordu gücüyle de Daryl kurnaz zekası ve mekanı önceden bilmenin avantajıyla alt etmeyi başardı onu :A Yalnız o kadar yüksekten düşen adam da kalkmasın bir zahmet, tamam Beta'nın dizide kalması gerekiyor ama o zaman ona göre ayarlayın.

Diğer tarafta da Otobancılar diye yeni bir grupla tanıştık. Onlar da bir sinemaya tav oldular :A Buradan bakınca biraz tuhaf görünüyor ama o dünyada geçmiş yaşamlarına dair bir şey bile mutlu eder insanları. O grup da yardıma koştu hemen diğerlerine, pek kalabalık da değiller zaten sanırım. Düşman olsalar zayıf bir düşman olurdu, böylesi daha iyi olmuş.

Bahsetmek istediğim bir diğer nokta da Daryl ile şu yeni sağır kız arasında bir yakınlaşma oluyor gibi. Bakalım bu sefer Daryl'ı baş göz edebilecek miyiz :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
13. Bölüm

Neymiş, -11. bölümdeki- Krallık sahneleri güzel değilmiş. Ahahahaha. Al, bak, güzel değil.

Krallık ile Otobancılar'ın karşı karşıya geldiği sahne mu-az-zam.

Cahil Alfa'nın gözükmediği bölümlerin taş gibi olması???

8.6/10
11. bölümdeki krallık sahneleri güzel değildi, bu bölümdekiler güzeldi. Onunla bunun ne alakası var şimdi :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059