AMC The Walking Dead 5. Sezon Yorumları

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061
Ne 7'si ben 6 vermem.Tyrees'i de sırf değişik bir şey olsun diye gereksiz bir zaman ve yer de öldürmüşler.En üzüldüğüm nokta ise çok geniş ve zengin bir konuya sahip oldukları halde böyle saçma bölümlerle zaman geçirmeleri.Şöyle Lost gibi işin içine bilim-gizem katsalar ne güzel olur halbuki.
bu kadar eleşitrmeyin diziyi kötülemek isteyen insanlara gün doğuyor bu sefer :X

38AhmetKK

Favori Üye
Reaksiyon puanı
645
Puanı
216
Basarili dizi gereksiz uzatinca suyu cikiyor en güzel örnegi TWD @sürgünüm Black Sailse o kadar yatirim yaptilar diye uzatirlarsa böyle olur bence :) Bölümü bir süre izlemedim internette gezinirken sadece dialoglari dinledim o kadar kötü bir bölümdü yani.

Satsan satilmaz atsan atilmaz öyle bir dizi haline geldi, istemiyorsun ama bir sekilde izliyorsun yine :)

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,420
Puanı
911
Gayet de iyi bir ortamda izledim ama diziyi izlerken baş ağrısı yaptı. :D Zaten yalnız değilim izleyenlerin yarısı beğenmemiş. @cevaa falan da 7 vermiş ama tepkiden korktu herhalde yoksa 7 çıkmaz bu bölüme. Bizde neyse o. :D
7 değil 5 puanlık bir bölümdü bence ama dediğin gibi tepki olur diye 5 yazmadım, baktım daha herkes izlememiş 7 vereyim dedim :D

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,757
Puanı
1,061
5x9

Bölümü yeni izledim beğenmeyenleri anlamıyorum valla her dakika da aksiyon olmaz ki dizide onlar muhtemelen aksiyon bekliyorlar ama bu bölümde dram yönü ağır basmış hep aksiyon hep aksiyon olmaz. :)

Su gibi akıp gitti valla bölüm, özlemiştim ondan da olmuş olabilir ama kötü değildi kesinlikle. :)

8/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,855
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
5x9

Bölümü yeni izledim beğenmeyenleri anlamıyorum valla her dakika da aksiyon olmaz ki dizide onlar muhtemelen aksiyon bekliyorlar ama bu bölümde dram yönü ağır basmış hep aksiyon hep aksiyon olmaz. :)

Su gibi akıp gitti valla bölüm, özlemiştim ondan da olmuş olabilir ama kötü değildi kesinlikle. :)

8/10
Ben aksiyon istemiyorum, kaliteli dram yapsınlar yeter ama onu beceremiyorlar çoğu zaman. :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Sabah 9. bölümü izlemiştim. ortalama bir sezon başlangıcıydı.

Tyreese çok sevdiğim bir karakterdi ama ve ölmesine çok üzülemedim.

Onun dışında bunaltıcı bir bölümdü. Pek bir şey olmadı.

6.5/10

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@BesaleT @sokak sanati @Yiğitt @OzaN @destere @Harunnn60 @kaan955 @AlemTo
@gretOttoman @38AhmetKK @Forumdash @cevaa
10.bölümü izledim ayy kimsenin hevesini kaçırmak istemem ama brakın bu sezonu belkide twd tarihinin en durgun sıkıcı bölümlerinden biriydi ilk yorumuda böyle yaptım heves kaçırmam umarım ama detaylar spoide :F:F:F
bazen sıkıcı bölümler izliyorduk evet ama kahramanlarımız ayrı ayrı göründüğünde sıkılıyorum ben hepsinin bir arada olduğu bölümler hep bir şekilde izletiyor aksiyonlu oluyordu ama bu bölümde tüm oyuncular görünmeine rağmen patladım bölüümle ilgili ne söyliceğimide bilmiyorum çok sıkıldım gerçekten tüm oyuncuların olduğu bir bölüm böyle sıkıcı olmamalıydı bölümle ilgili öylicğeim pek birşeyde yok sadece saklandıkları yerde fırtına çıktığı sahne az iyiydi gerisinden birşey anlamadımo_Oo_Oo_O

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,855
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
5x10

Eh işte, fena değildi. En azından geçen bölüme göre içi biraz daha doluydu. :)

Farklı bir konuya geçtiler: açlık, susuzluk

Özellikle yağmur yağdığı sahne güzeldi. Fakat genel olarak yine zayıf bir bölümdü.

Zombileri köprüden aşağı attıkları sahne de güzeldi her ne kadar Sasha sahneyi katletse de. :)

Bölümün en sonu güzeldi. Aylar sonra ilk kez merakta bıraktılar. Fragman çıkar çıkmaz da hemen kapattım heves kaçırıcı bir şeyler göstermesinler diye. :)

6/10

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
5x10

Eh işte, fena değildi. En azından geçen bölüme göre içi biraz daha doluydu. :)

Farklı bir konuya geçtiler: açlık, susuzluk

Özellikle yağmur yağdığı sahne güzeldi. Fakat genel olarak yine zayıf bir bölümdü.

Zombileri köprüden aşağı attıkları sahne de güzeldi her ne kadar Sasha sahneyi katletse de. :)

Bölümün en sonu güzeldi. Aylar sonra ilk kez merakta bıraktılar. Fragman çıkar çıkmaz da hemen kapattım heves kaçırıcı bir şeyler göstermesinler diye. :)

6/10
ayy ne tuhaf bir çocuksun sen öyle yaaa geçen hafta hepimizin beğendiği bölüme en kötü bölümdü diyorsun
bu haftada beğenmediğimiz bölümü heyecanlı bulmuşsun:F:F:F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
5x10 Bölüm

harikaydı ya muhteşemdi her sahnesi aksiyon her sahnesi kalite izlerken heyecandan ayaklarım yerden kesildi :)

bu bölümü özellikle 9. bölümü beğenmeyen @OzaN @cevaa ve @sokak sanati na armağan ediyorum peki budamı kötüydü hee söyleyin buda mı kötüydü ? :)

@Çiğdem- in daryl solucan yedi
@Harunnn60 un carol hala ölmedi
ormanda susuzluk çektiler?
köpek sahnesi güzeldi sasha içine etti erken katletti köpekleri oysaki bölümü kurtaracak yerdi
şu kapıyı zorlayan zombi sahnesi fiyaskoydu
son sahnedede aaron diye biri çıktı ortaya beth öldü yeni beth bekliyorduk ama senaristlerde parlak avcısı @xemrexxx kılıklı? güzel kız yerine parlak oğlan takviyesi yaptılar diziye

bu bölümde tek sevdiğim kısım maggie yi yakından izlemekti başkada bişey yoktu :)

amerikanın yarısı plato, çayırlık, çöl, susuzluk sahnesi için biraz kurak bir yer bulsaydınız bari illaki zombiler ağaçlar arasında çıkıp saldıracak diye ormanı bir türlü terketmediler o zaman susuz geçen ormanlık arazi sahnesine gerek yoktu ..