AMC The Walking Dead 5. Sezon Yorumları

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
@destere Rick ölür Darly ölmez.
rick in ölmesini istemem.. eğer ölürse onun yerine atarlı ergen ömerçip kılıklı carl ı parlatırlar:) onun için rick e bişey olmasın :)
ama bu bölümde @Çiğdem- in sevincini görünce, gerçekten daryl ın ölmesini istiyorum artık :)

GreatOttoman

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,738
Puanı
361
rick in ölmesini istemem.. eğer ölürse onun yerine atarlı ergen ömerçip kılıklı carl ı parlatırlar:) onun için rick e bişey olmasın :)
ama bu bölümde @Çiğdem- in sevincini görünce, gerçekten daryl ın ölmesini istiyorum artık :)
Ölür demedim zaten Darly ölsün dedin ya sen,ben de Rick bile ölür ama Darly ölmez dedim. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ölür demedim zaten Darly ölsün dedin ya sen,ben de Rick bile ölür ama Darly ölmez dedim. :D
aaa darly e birşey olursa @destere bende seni öldürürüm vlla :F:F:F
ama şöyle birşey var darly çizgi roman karakteri değil yanı çizgi romanda öyle bir karakter yok
tamamen uydurma hayali bir karekter olmasına rağmen darly karekteri 5 sezondur twd'e en sevilen karakter halinde görünüyor rickten bile daha çok seviliyor ama hangisi ölür derseniz eğer rick e oranla darly ölme ihtimali daha yüksek çünkü darly çizgi roman karakteri değil :-):-)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
aaa darly e birşey olursa @destere bende seni öldürürüm vlla :F:F:F
ama şöyle birşey var darly çizgi roman karakteri değil yanı çizgi romanda öyle bir karakter yok
tamamen uydurma hayali bir karekter olmasına rağmen darly karekteri 5 sezondur twd'e en sevilen karakter halinde görünüyor rickten bile daha çok seviliyor ama hangisi ölür derseniz eğer rick e oranla darly ölme ihtimali daha yüksek çünkü darly çizgi roman karakteri değil :-):-)
kendin söylüyorsun çizgi romanda yoktu diye ? yani gereksiz karakter ? tek yaptığı iyilik
beth iin ölümüne sebep olanı öldrümekti :)
en kötü yanıda carol un dibinden ayrılmaması :)) caroluda alıp zombilerin arasına dalsa birlikte yem olsalar süper olur :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
kendin söylüyorsun çizgi romanda yoktu diye ? yani gereksiz karakter ? tek yaptığı iyilik
beth iin ölümüne sebep olanı öldrümekti :)
en kötü yanıda carol un dibinden ayrılmaması :)) caroluda alıp zombilerin arasına dalsa birlikte yem olsalar süper olur :)
aaa neresi gereksiz adam en çoks evilen oyuncu çizgi romanda olmamasına rağmen şuan en çokd arly karakteri seviliyor onu canlandıran adam gerçekten çok karizmatik harika bir oyuncu onsuz twd düşünemiyorum rick ölsede darly lider olsa :kiki::kiki::kiki:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
aaa neresi gereksiz adam en çoks evilen oyuncu çizgi romanda olmamasına rağmen şuan en çokd arly karakteri seviliyor onu canlandıran adam gerçekten çok karizmatik harika bir oyuncu onsuz twd düşünemiyorum rick ölsede darly lider olsa :kiki::kiki::kiki:
dizinin herşeyi maggie sonra michone sonra beth:( ? bunları çık dizi boş çuvala döner geriye bişey kalmaz zaten:)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
5. Sezon 5. Bölüm.

4. bölümü izleyeli ay oldu ama sıkıcı bölümün üstüne bu ilaç gibiydi gerçekten.:D Meggie'yi görmek süperdi.
Bizim profesör Eugene üç kağıtçı çıktı. Belliydi zaten bu olaydan kurtulamayacakları.

Abraham'ın hikayeside gayet çekiciydi ama sanki biraz eksikti.

8/10

Son düzenleme:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
5. Sezon 6. Bölüm

Diğerlerinin aksine ben sıkılmadan izledim. Carol'ı seviyorum ben ve mücadelesini izlemek güzel oluyor.

Beth'in bölümünde bittiği yerde bitmesi kötü oldu. Keşke biraz hızlandırılsaydı. Ama sorun değil bol bol zombi öldürüldü. Bu bölüm zombilerin öldürülmesi zevk verdi baya.

Gözümün çarptığı bir noktada müziklerdi. Güzeldi.

7.5/10

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,699
Puanı
461
5x8(Season Finale)

Hangi bölümdeydik diye 3-4 dakika aradım ciddi ciddi, olaydan okadar uzağım.

Yaptıkları tek şey iyi niyetimizi suistimal etmek. İzlemede iyi olsada, -ki- bizde mecburiyetten izlemeye koyuluyoruz kredisi yüksek. Bu sezon böyle devam etse yine bir sonraki sezon için son şansımı kullanıcağım.

Son bölümlerde olduğu gibi burada da senaryoda mantıksızlıklar, durgunluklar üst seviyedeydi.
Ve hayatımda en nefret ettiğim olayla karşı karşıyayız, sezon boyu birini kurtarmaya çalışırsın, kurtarırsın son saniye öldürürler. Ve yine en sevdiğim veya bize sevdirtilen karaktere yapılan durum ve burada ki saçma bir ölüm. Üzüntüsünü bile yaşayamadık. :(

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
7 Bölümü izledim.

Ortalama bir bölümdü bence. Rick tayfasının olduğu kısımlar gayet güzeldi ama Glenn tarafında ise olaylar duruktu hatta baya yürümelerini falan izledik.:F

Sasha ile Treesse konuşmaları biraz sıkıcıydı. Beth ise gözüme girmeye başlamıştı ama...

Bölüme puanım 7/10

8. Bölüm

Son sahneler süperdi

Beth'in ölümü, Meggie'nin çığlığını dönüp dönüp izledim. Çok güzeldi. Bayada şok ediciydi.:( Bari Meggie ile bir kez kucaklaşsaydı.:(

Dawn'ın bir yerden tanıdık geldiğini hissediyordum ve bölümü izledikten sonra buldum. Flashforward'da oynamış. Kadın çok eli maşalıydı burada baya hayran kalmıştım ama sonu erken geldi. Bu sezon düşmanları çabuk öldürüyorlar.

Michonne'ın geri plana atılması ve şu papazın öldürülmemesi benide sinir etti.

Eskilerden Morgan yine geri geldi. Rick'i takip mi edecek acaba. Ne amacı olabilir ki.(b)

7.5/10

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,420
Puanı
911
5x8

Biraz geç izledim bölümü ama izlemesemde olurmuş. Kısa ve öz bi yorum yapayım. Son 5 dk. hariç yine durgun ve sıkıcı bir bölümdü.

6/10

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061
Kızlarrrr :F :bhr:

Sezonun 2.yarısı başlıyor :cool: Herkese duyurulur
1975087_640913519370429_3496175930736976067_n.jpg

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,877
Puanı
1,061
5. SEZON 9. BÖLÜM

Muhteşem geri dönüş yaptı. Oh be çok özlemişim dizimi, sonunda geldi. :Z Muhteşem bir bölümle geri dönmüş yalnız. Çok beğendim bu bölümü.

Ağır Spoiler İçerir, İzlemeyen Bakmasın. :X
Yeni bölüm hiç ummadık bir ölümle başladı. :( Hiç aklıma gelmezdi. Tyreese TWD dizisine veda etti. :( Elveda güzel adam...
.
Çok iyi bölümdü, nasıl geçti anlamadım. :Z Haftaya gelsede izlesek. :Z

@GreatOttoman @sokak sanati @Harunnn60 İzlediniz Mi? :Z

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061
gözümüz aydın? @Harunnn60 , ben maggie me, sen de carol teyzene kavuştun :))
ben rositaya kavuştum :A

5. SEZON 9. BÖLÜM

Muhteşem geri dönüş yaptı. Oh be çok özlemişim dizimi, sonunda geldi. :Z Muhteşem bir bölümle geri dönmüş yalnız. Çok beğendim bu bölümü.

Ağır Spoiler İçerir, İzlemeyen Bakmasın. :X
Yeni bölüm hiç ummadık bir ölümle başladı. :( Hiç aklıma gelmezdi. Tyreese TWD dizisine veda etti. :( Elveda güzel adam...
.
Çok iyi bölümdü, nasıl geçti anlamadım. :Z Haftaya gelsede izlesek. :Z

@GreatOttoman @sokak sanati @Harunnn60 İzlediniz Mi? :Z
9.bölümün iyi olacağını biliyorduk çok önceden, sağlam kaynaklar söylemişti :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
5x9. Bölüm

Tek kelimeyle HARİKAYDI ..

Hem karakterleri özlemişiz hemde bölüm üst düzeyde çekilmiş muhteşemdi her sahnesiyle özellikle sona doğru destan yazdılar diyebilirim :)

ahh Tyreese ne vardı kocaoğlan noah ın peşinde koşturacak bırak ergen ne halt yerse yesin , tyreese in kolundan ısırılışı ve daha önceki sezonlar kaybettiğimiz karakterlerden valisinden tutun beth kadar tek tek ekrana gelişi şölen gibiydi , beth in şarkısınıda sevdim kendisini sevdiğim gibi :)
ufaklık kızları görmekde güzeldi
tyreese i bahçe kapısından dışarı çıkarırken.. rich, japon, ve michone un ağır çekimli zombi katliamı izlemeye değer şahane sahnelerdi .. özellikle michone un kılıcını kullanışını özlemişiz kılıçla doğmuş sanki kadın :)

arabada tyreese in ölüme doğru giderken araba içinde yaşayanların kaybolup ölenlerin sahneye çıkışıda harikaydı, beth araba sürüyordu tüm güzelliğiyle :) diğerleride vardıda beth den bahsetmek daha bir hoşuma gidiyor :)

@Harunnn60 kaçırma bölümü ?:)