Klasik The Office - Dizi Yorumları

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,532
Puanı
860
8x17

Dwight'ın başkan yardımcılığını kapmasına sevindim. Andy'nin durumu çok komikti. Jim'in sondaki başarısız kapışması fenaydı.

8/10

8x18

Jim'in Dwight için verdiği uğraş çok güzeldi. Gerçekten büyük dostluk var aralarında. Kevin beni eğlendirdi. Andy artık Erin için sağlam bir adım atmalı.

8/10

8x19

Bu Nellie işi nereden çıktı ya? Andy kızı kaptı umarım işini de geri alır.

7/10

8x20

Andy ve Erin'in sonunda birlikte olmalarına sevindim. Jim ve Dwight'ın Nellie'ye bu kadar erken yardımcı olmaları şaşırttı.

7/10

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,532
Puanı
860
8x21

Nellie'ye acayip uyuz oldum. Andy umarım işine geri döner. Pam bu bölüm beni baya güldürdü.

7/10

8x22

Andy için gerçekten üzülüyorum. Bir patlama yapması gerekiyor. Kevin son bölümlerde harika gidiyor. Dwight'ın yaptığın şeyin arkasından Jim çıksa efsane olurdu.

8/10

8x23

Andy büyük bir atılım yaptı. Umarım bu yaptığı tutar. Jim ve Dwight harika gidiyor. Robert'ın dediği şeyi bende merak ettim.

8/10

8x24

Güzel bir son oldu. Andy biraz uyuz etti ama işini geri almasına sevindim. Dwight'ın DNA için yaptığı şey güldürdü. O çocuk her türlü ondan çıkacak.

9/10

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
8x21

Nellie'ye acayip uyuz oldum. Andy umarım işine geri döner. Pam bu bölüm beni baya güldürdü.

7/10

8x22

Andy için gerçekten üzülüyorum. Bir patlama yapması gerekiyor. Kevin son bölümlerde harika gidiyor. Dwight'ın yaptığın şeyin arkasından Jim çıksa efsane olurdu.

8/10

8x23

Andy büyük bir atılım yaptı. Umarım bu yaptığı tutar. Jim ve Dwight harika gidiyor. Robert'ın dediği şeyi bende merak ettim.

8/10

8x24

Güzel bir son oldu. Andy biraz uyuz etti ama işini geri almasına sevindim. Dwight'ın DNA için yaptığı şey güldürdü. O çocuk her türlü ondan çıkacak.

9/10
Sezon Finali yorumunda çok erkenden düşünmeye başlamışsın. Acaba Andy ile Dwight karakterlerini yeni sezonda neler bekliyor? :A

• Güldürdün
Reactions: mesmeso

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Instagram sağolsun Dwight'ın sonunu öğrenmiş gibiyim de Andy'i merak ediyorum :D
Andy ve Dwight çok iyi yazılmış karakterler, karakter gelişimleri çok iyi. Zıtlıklar aklına gelsin; Dwight kötü bir imaj çizdi, akıllanmaya başlar mı? Andy sakin bir karakterdi, acaba ofiste sonradan yaşadıkları bunu korumaya yetecek mi? Sadece bunları buraya bırakıyorum, gerisini izleyince göreceksin. :D

Son sezon, önceki sezonlara göre bir tık daha farklı, daha çok sekizinci sezona göre diyelim. Sonuç olarak Michael Scott gidince her şey değişti, sekizinci sezondan itibaren hiçbir şey eskisi gibi olmadı. Dokuzuncu sezon için de bunu diyebiliriz. :)

• Beğendim
Reactions: mesmeso

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,532
Puanı
860
9x1

Güzel bir ilk bölümdü. Dwight'ın baba olmamasına üzüldüm. Jim'in artık bir hamle yapması gerekiyordu. Andy'nin Nellie'ye bu kadar yüklenmesi saçma geldi. Oscar'ın sonunda Senatör'ü elde etmesine güldüm. Creed sen muhteşem bir karaktersin.

9/10

9x2

Biraz sıkıcı bir bölümdü. Umarım Jim'in işi tutar yoksa Pam onu çok fena yapacak. Dwight ve Nellie gibi bir çift planları yoktur inşallah.

7/10

9x3

Nellie bu bölüm beni eğlendirdi. Ofis, Andy ile güzel dalga geçti. Pam ve Jim'in büyük bir kavga etmemesine sevindim.

7/10

9x4

Andy'den neden bir Michael yaratmaya çalışıyorlar anlamadım. Jim'in Pam için uğraşması güzeldi. Dwight'ı üzgün görmeye dayanamıyorum.

8/10

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,532
Puanı
860
9x5

Umarım Jim'in yatırımı boşa olmaz yoksa Pam onu çok fena yapacak. Andy gözümde gittikçe sıkıcı birisi oluyor. Senatör'ün Angela'yı aldattığı artık ortaya çıksın.

7/10

9x6

Oscar ve Kevin bu bölüm harikaydı. Dwight'a yapılan en iyi şakalardan biriydi. Onun bu hallerine bayılıyorum. Umarım Erin yeni oğlanla bir saçmalık yapmaz.

8/10

9x7

Jan'i görmek güzeldi. Dwight'ın planı da gayet güzeldi. Dwight ve Pam'in dostluğu cidden güzel. Angela sonunda aldatıldığını anladı.

8/10

9x8

Bu Erin'in bir salaklık yapacağı belli oldu. Dwight ve Angela'nın tekrar bir araya gelmesi sevindirdi. İkisinin sonda Toby'e sorduğu sorular harikaydı.

8/10

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,532
Puanı
860
9x9

Çok sıcak bir bölüm oldu. Dwight harikaydı. Andy artık geri dönsün yoksa Erin bir salaklık yapacak. Toby sonunda ofisten bir kızı kapabildi.

8/10

9x10

Angela'ya çok güldüm. Dwight da beni eğlendirdi. Meredith ve Pam'in sahneleri harikaydı. Bu Erin cidden bir salaklık yapacak.

8/10

9x11

Darryl'ın işi almasına sevindim. Pam'in kaygısını da anlıyorum. Ofistekilerin halleri baya komikti. Dwight ve Clark güzel ikili oldular.

8/10

9x12

O sondaki kavga neydi öyle? Umarım bu iş ciddileşmez. Dwight'ın düştüğü duruma da çok güldüm.

8/10

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,532
Puanı
860
9x13

Ben bu kameraman işinden hiç hoşlanmadım. Saçma sapan bir olay. Umarım Pam bir aptallık yapmaz. Dwight'ın yaptığı şaka fenaydı.

7/10

9x14

Ben bu Brian olayı cidden canımı sıkıyor. Jim'in bunu öğrenip bir şeyler yapması gerekiyor.

7/10

9x15

Andy'nin geri dönmesi çok bir şey değiştirmedi. Dwight hakkı olan yeri almalı artık. Jim ve Pam'in arası o kavgadan sonra umarım düzelmiştir.

7/10

9x16

Pam'in görüşme yaptığı kişi Michael'ın kopyası resmen. Andy'nin bu halleri çok itici oluyor. Dwight ve Angela buradan evliliğe yürür inşallah.

7/10

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,532
Puanı
860
9x17

Bu Jim ve Pam'i ne yapacağız biz? Sonları hiç iyi gözükmüyor. Angela da şu inadı bırakıp Dwight ile birlikte olsun. Andy güzel intikam aldı.

7/10

9x18

Schrute çiftliği çok güzeldi. Dwight'ın sonu acaba çiftlikte biter mi? Kevin ve Andy'nin gecesi baya güzel geçmiş gibi duruyor.

8/10

9x19

Belgeselin reklamları harika olmuş. Pam hâlâ beni korkutuyor. Angela ve Oscar baya iyiydi. Dwight yaptığı hatadan ne zaman geri dönecek sabırla bekliyorum.

8/10

9x20

Jim ve Pam beni cidden korkutuyor. Dwight'ın Stanley planına çok güldüm. Angela ve Oscar'ın yaşadığı şok neydi öyle be.

9/10

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,532
Puanı
860
9x21

Pam ve Jim yüzünden tüm bölümü diken üstünde izledim. Son sahne beni o kadar rahatlattı ki. Angela'nın bu yersiz gururunu da anlamıyorum. Git artık Dwight'a be kadın.

8/10

9x22

Pam ve Jim'i böyle görmek beni çok mutlu etti. Dwight'ın sonunda hak ettiği yere alacak olmasına sevindim. Jim'in bu yüzden mutlaka ona bir şaka yapması gerekiyor.

8/10

9x23

Jim sen cidden çok iyi bir adamsın. Pam muhtemelen kendileri için iyi yönde bir radikal karar alacak. Dwight'ın sevincini Pam ve Jim ile paylaşması çok güzeldi. Angela'ya üzüldüm.

9/10

9x24

Dwight sonunda o hamleyi yapacak sanırım. Pam'den o radikal kararın geleceği artık belli. Şaka gibi ama yarın diziyi bitiriyorum.

8/10

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,532
Puanı
860
9x25

Bu bölümler sırf ağlatmak için yazılmış. Jim ve Pam'in videosu, Darryl'ın vedası, Angela ve Dwight'ın evliliği... Her şey ağlatmak için yazılmış.

10/10

9x26

Bölümü gözlerim dolu dolu izlerken artık sonda dayanamadım. Michael'i ben baya özlemişim. "That was she said!" dediği yerde gülerken gözümden yaş aktı. Erin'in ailesini bulmasına üzülürken Creed'i görüp kahkaha attım. Bölüm bana bir sürü duygu yaşattı.

10/10

9x27

Ciddi ciddi dizi bitti be. Şu anda çok duygusalım. Bu ekibi cidden çok sevdim. Michael'ın düğünde söylediği şey cidden doğruydu ve aynı hisleri yaşadım. Ekibin sonda yaptığı konuşmalar da güzeldi. Özleyeceğimiz sizi Dunder Mifflin Scranton şubesi.

10/10

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
3x25 Sezon Finali
Diziyi 3.sezonda sevdim valla, en zor alıştığım dizilerden biri oldu nedense. Seviyordum ama karakterlere tam olarak alışamamıştım. Şimdi hepsine ısındım özellikle Jan ve Micheal ikilisine bayılıyorum. Jan karakterinin psikolojik dengesizlikleri çok güzel yansıtılmış. Pam ile Jim herhalde 4.sezonda artık sevgili olacaklar gibi... Yan ofis karakterleri de çok güzel. Geçici eleman galiba gidiyor... Yeni sezona bayağı aradan sonra geçeceğim, dersler yüzünden... Sezona puanım; 8/10

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
@Yakamoz-Asi, bu dizinin 2x17 (Dwight's Speech) bölümünde bir sahne var, öyle kahkaha atmıştım ki izlerken, hiç unutmam.

good.jpg.2cbb208cf9a0d90040e847084cd31a54.jpg

Hani o bölüm bu filme de gönderme yapıyor, bu da ayrıca güldürüyor. Bu filmi izlediğim için ayrı kahkaha attım.

O sahne:

Dizideki o göndermeli sahne:

Dwight'ın konuşma sahnesi:

Dizinin izleyicileri olan @bazinga ve @mesmeso'yu da etiketleyelim, biraz nostalji yaşasın onlar da.

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,113
Puanı
1,061
@Yakamoz-Asi, bu dizinin 2x17 (Dwight's Speech) bölümünde bir sahne var, öyle kahkaha atmıştım ki izlerken, hiç unutmam.

good.jpg.2cbb208cf9a0d90040e847084cd31a54.jpg

Hani o bölüm bu filme de gönderme yapıyor, bu da ayrıca güldürüyor. Bu filmi izlediğim için ayrı kahkaha attım.

O sahne:

Dizideki o göndermeli sahne:

Dwight'ın konuşma sahnesi:

Dizinin izleyicileri olan @bazinga ve @mesmeso'yu da etiketleyelim, biraz nostalji yaşasın onlar da.

Güzel sahne. :D
Hepsini izledin mi dizinin?

• Beğendim
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Güzel sahne. :D
Hepsini izledin mi dizinin?
Aynen, hepsini izledim. :D

Karakterleri tanıtayım, belki ilgini çeker:
Michael:
Sürekli pot kırar, dizinin lokomotifidir. Steve Carell'ın inanılmaz enerjisi karakterde buluşur.
Dwight: Dizinin belki de en iyi karakteri olabilir karakter gelişimi konusunda. İlk bölümden son bölüme git, nasıl değişime uğradığını gör.
Jim: Pam'le ilişkisi çok sempatik, Dwight ile birlikte yaptıkları şakalar ayrı komik.
Pam: Sanırım, muhtemelen bu kadınla evlenmek isterdin. Hani gülüşü bile "tam evlenmelik kadın" diyor.
Stanley: Bu karakteri komik yapan aşırı şekilde duyarsız ve umarsız olması. Doğru dürüst güldüğünü göremezsin.
Kevin: Sürekli yer içer, duruşu bile çok komik, konuşma tarzı hele. Hani büyümüş de küçülmüş gibi.
Angela: Dwight'ınki bu, sarışın. Bu da Stanley gibi pek gülmez ama bunun tarzı daha başka. Biraz kinli, biraz nefret dolu ama bazen iyi tarafları da var.
Meredith: Çok patavatsız ve cinsel dürtüleri olan bir kadın. Durduk yere saçmlayabiliyor.
Phyllis: Kendi halinde, pek etliye sütlüye karışmaz ama bazen komikliklere malzeme de olur.
Creed: En az Meredith gibi patavatsız ve bir anda saçmalayabilen özelliğe sahip.
Oscar: Kendisi dizinin eşcinsel karakteri, Meksikalı. Eşcinsel muhabbeti dönebiliyor kendisi üzerinden, ki Michael'ın meşhur sahnesi var Oscar'la.
Kelly: Dizinin Hintlisi. Ryan'la ilişkileri bir hayli ilginç.
Ryan: Stajyer olarak girdi diziye ama sonra devam etti. Ciddi karakterlerden birisi ama aynı zamanda çıkarcı. Bu da karakter gelişimi gösterenlerden birisi ama çok da önemli bir karakter değil.
Andy: Sonradan dahil olacak, bu da Dwight gibi karakter gelişimi gösterenlerden birisi. Sürekli potlar kıran bir karakter, enerjisi yüksek karakterlerden.
Toby: Michael'ın meşhur "No" repliğinin çıkmasına sebep kişi. İnsan Kaynaklar Uzmanı kendisi. Michael'ın belalısı, sahneleri güldürebilir. İşinde en profesyonel davranan birisi, arada kopsa da.
Darryl: Kutuları paketleyen adamdı, sempatik bir karakter, renk katıyor. Tabii sabit bir karakter değil.
Erin: Andy gibi sonradan dahil olanlardan. Bu karakterle birlikte bir şeyler de değişiyor tabii, bunu da izleyince görürsün.

Genel olarak karaktelerin böyle özellikleri var. Bence hepsi renkli ve ilgi çekici karakterler. İzlemeye devam etmeni tavsiye ederim. Zamanla açılmaya başlar, alışıp sevmeye başlarsın.

• Harika
Reactions: Yakamoz-Asi

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,113
Puanı
1,061
Aynen, hepsini izledim. :D

Karakterleri tanıtayım, belki ilgini çeker:
Michael:
Sürekli pot kırar, dizinin lokomotifidir. Steve Carell'ın inanılmaz enerjisi karakterde buluşur.
Dwight: Dizinin belki de en iyi karakteri olabilir karakter gelişimi konusunda. İlk bölümden son bölüme git, nasıl değişime uğradığını gör.
Jim: Pam'le ilişkisi çok sempatik, Dwight ile birlikte yaptıkları şakalar ayrı komik.
Pam: Sanırım, muhtemelen bu kadınla evlenmek isterdin. Hani gülüşü bile "tam evlenmelik kadın" diyor.
Stanley: Bu karakteri komik yapan aşırı şekilde duyarsız ve umarsız olması. Doğru dürüst güldüğünü göremezsin.
Kevin: Sürekli yer içer, duruşu bile çok komik, konuşma tarzı hele. Hani büyümüş de küçülmüş gibi.
Angela: Dwight'ınki bu, sarışın. Bu da Stanley gibi pek gülmez ama bunun tarzı daha başka. Biraz kinli, biraz nefret dolu ama bazen iyi tarafları da var.
Meredith: Çok patavatsız ve cinsel dürtüleri olan bir kadın. Durduk yere saçmlayabiliyor.
Phyllis: Kendi halinde, pek etliye sütlüye karışmaz ama bazen komikliklere malzeme de olur.
Creed: En az Meredith gibi patavatsız ve bir anda saçmalayabilen özelliğe sahip.
Oscar: Kendisi dizinin eşcinsel karakteri, Meksikalı. Eşcinsel muhabbeti dönebiliyor kendisi üzerinden, ki Michael'ın meşhur sahnesi var Oscar'la.
Kelly: Dizinin Hintlisi. Ryan'la ilişkileri bir hayli ilginç.
Ryan: Stajyer olarak girdi diziye ama sonra devam etti. Ciddi karakterlerden birisi ama aynı zamanda çıkarcı. Bu da karakter gelişimi gösterenlerden birisi ama çok da önemli bir karakter değil.
Andy: Sonradan dahil olacak, bu da Dwight gibi karakter gelişimi gösterenlerden birisi. Sürekli potlar kıran bir karakter, enerjisi yüksek karakterlerden.
Toby: Michael'ın meşhur "No" repliğinin çıkmasına sebep kişi. İnsan Kaynaklar Uzmanı kendisi. Michael'ın belalısı, sahneleri güldürebilir. İşinde en profesyonel davranan birisi, arada kopsa da.
Darryl: Kutuları paketleyen adamdı, sempatik bir karakter, renk katıyor. Tabii sabit bir karakter değil.
Erin: Andy gibi sonradan dahil olanlardan. Bu karakterle birlikte bir şeyler de değişiyor tabii, bunu da izleyince görürsün.

Genel olarak karaktelerin böyle özellikleri var. Bence hepsi renkli ve ilgi çekici karakterler. İzlemeye devam etmeni tavsiye ederim. Zamanla açılmaya başlar, alışıp sevmeye başlarsın.

Eyvallah güzel tanıtım. Teşekkürler.
Spoil gibi olacak ama bu dizi hep ama hep ofiste mi geçiyor? :D

• Beğendim
Reactions: Araf