Klasik The Office - Dizi Yorumları

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,113
Puanı
1,061
v0yjqbk91jq01.jpg

Dwight'ın çiftliğine ne dersin? :D

Arada bir ofisten kurtulmak için iyidir inşallah. :D

• Güldürdün
Reactions: Araf

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
İzlediğim sitcomlar arasında en kötü başlangıcı yapan oldu. Beklentim hala yüksek 5-10 bölüm sabrederim sitcomlara her zaman.
Puanım 5/10

• Güldürdün

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
İzlediğim sitcomlar arasında en kötü başlangıcı yapan oldu. Beklentim hala yüksek 5-10 bölüm sabrederim sitcomlara her zaman.
Puanım 5/10
Hah bu diziye el atmadığın kalmıştı, şimdi tam oldu. :A

Birinci sezonu direkt es geç, ciddiye alma hiç. Sonradan açılıyor, hemen başlama gömmelere. :A

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Hah bu diziye el atmadığın kalmıştı, şimdi tam oldu. :A

Birinci sezonu direkt es geç, ciddiye alma hiç. Sonradan açılıyor, hemen başlama gömmelere. :A
Yahu normal zaten yukarda yazmadım mı ilk 5-10 bölüm ısınma diye :A
Benim puanlarım gerçekçidir.. İlk bölümde en fazla mimik oynattım o yüzden 5 doğru bir puan..

• Güldürdün

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Yahu normal zaten yukarda yazmadım mı ilk 5-10 bölüm ısınma diye :A
Benim puanlarım gerçekçidir.. İlk bölümde en fazla mimik oynattım o yüzden 5 doğru bir puan..
Bir de İngiliz mizahından türeme bir dizi, Ricky Gervais'in dizisi. İlk sezon biraz o esintiler kendini gösteriyor. :A Mockumentary tarzında bir dizi olduğu için alışmak biraz zaman alabilir, belki hiç sevmeyebilirsin de, tarza biraz alışmak gerekiyor. :D

Son olarak @Yakamoz-Asi'ye tanıttığım karakter tanıtımına bakabilirsin. :D Birlikte izleyin hatta, zaman içerisinde keyif verir. Şu bölüm efsaneydi, neyse gelince görürsün. :A

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Bir de İngiliz mizahından türeme bir dizi, Ricky Gervais'in dizisi. İlk sezon biraz o esintiler kendini gösteriyor. :A Mockumentary tarzında bir dizi olduğu için alışmak biraz zaman alabilir, belki hiç sevmeyebilirsin de, tarza biraz alışmak gerekiyor. :D

Son olarak @Yakamoz-Asi'ye tanıttığım karakter tanıtımına bakabilirsin. :D Birlikte izleyin hatta, zaman içerisinde keyif verir. Şu bölüm efsaneydi, neyse gelince görürsün. :A
Beraber izlemek bana ters çünkü günde 10 bölüm de izliyorum bazen 1 ay 1 bölüm bile bakmıyorum ben :A
Aile Şirketi izledim ve beğendim aslında onu seven bunu da sever bence.

• Güldürdün

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Beraber izlemek bana ters çünkü günde 10 bölüm de izliyorum bazen 1 ay 1 bölüm bile bakmıyorum ben :A
Aile Şirketi izledim ve beğendim aslında onu seven bunu da sever bence.
Ben diziyi yaklaşık 1.5 ayda bitirmiştim, alıştıktan sonra sarıyor. :A Aile Şirketi'ni izleyip sevdiysen, muhtemelen bunu da seversin, benzer tarzlar. Dwight'ın avatarını görebiliriz yakında sende, tam seveceğin tarzda karakter. :A @bazinga bir dönem Dwight'ı avatar yapmıştı, @mesmeso Jim'i koymuştu. :A

• Güldürdün
Reactions: bazinga and xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Ben diziyi yaklaşık 1.5 ayda bitirmiştim, alıştıktan sonra sarıyor. :A Aile Şirketi'ni izleyip sevdiysen, muhtemelen bunu da seversin, benzer tarzlar. Dwight'ın avatarını görebiliriz yakında sende, tam seveceğin tarzda karakter. :A @bazinga bir dönem Dwight'ı avatar yapmıştı, @mesmeso Jim'i koymuştu. :A
Benim avatar döngüm Geniş Aile, Seinfeld, Özil, Alex, Ersun hocam ve Tyler Durden şeklinde genelde zor :A

• Güldürdün
Reactions: bazinga and Araf

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,113
Puanı
1,061

Ilk iki bölümü izledim, devami gelmedi daha. Yogunluk da var, baska diziler de var araya girmek isteyen. Hayirlisi. :A

• Güldürdün

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
1x1

Netflix’e gelir gelmez başlamayı düşünüyordum uzun zamandır ve nihayet beklenen gün geldi. Açıkçası durum-tip komedisi açısından ilk bölümü oldukça beğendim ve büyük ihtimalle de devam ederim. Bu dizinin en güzel yanı sitcom olmasına rağmen gülme efekti olmaması. Hangi sahnede güleceğimize seyirci yerine karar vermemeleri muhteşem bir şey, tek başına bu bile artı kazandırıyor.

Dwight karakteri yardımcı karakter olmasına karşın şimdiden ilerleyen bölüm ve sezonların yıldızı olacağa benziyor, çok iyi bir tipleme yapmışlar. :A

8.0

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
1x1

Netflix’e gelir gelmez başlamayı düşünüyordum uzun zamandır ve nihayet beklenen gün geldi. Açıkçası durum-tip komedisi açısından ilk bölümü oldukça beğendim ve büyük ihtimalle de devam ederim. Bu dizinin en güzel yanı sitcom olmasına rağmen gülme efekti olmaması. Hangi sahnede güleceğimize seyirci yerine karar vermemeleri muhteşem bir şey, tek başına bu bile artı kazandırıyor.

Dwight karakteri yardımcı karakter olmasına karşın şimdiden ilerleyen bölüm ve sezonların yıldızı olacağa benziyor, çok iyi bir tipleme yapmışlar. :A

8.0
@xdragxx izlemeye başlamıştı, şimdi de @Tolstoyevski de başladı. Dizinin izleyici kitlesi genişliyor. :A

Bu arada Prime Video'da da vardı dizi, Netflix'ten önce de izleyebilirdin. Prime Video'da izlemiştim diziyi, oradan izlemek de iyiydi. :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
@xdragxx izlemeye başlamıştı, şimdi de @Tolstoyevski de başladı. Dizinin izleyici kitlesi genişliyor. :A

Bu arada Prime Video'da da vardı dizi, Netflix'ten önce de izleyebilirdin. Prime Video'da izlemiştim diziyi, oradan izlemek de iyiydi. :A
Prime kasvetli geliyor bana ve her an kalkabilecek olması nedeniyle başlayamıyorum, Netflix daha iyi :A Senelerce izlerim tabii, kolay kolay çabuk bitirebilen biri değilim kedi hanım gibi :A

• Güldürdün

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Prime kasvetli geliyor bana ve her an kalkabilecek olması nedeniyle başlayamıyorum, Netflix daha iyi :A Senelerce izlerim tabii, kolay kolay çabuk bitirebilen biri değilim kedi hanım gibi :A
Prime'da birçok dizi izledim, hiçbir sıkıntı da yaşamadım, kaldırılacak korkusu da yaşamadım. Genelde önceden belirtiyorlar zaten kaldıracaklarına dair, kolay kolay bir anda kalkmıyor. The Office zaten başından beri vardı, hiç kalkmadı. Ben zaten yaklaşık 1.5 ayda bitirmiştim diziyi. :A En büyük kıyımı hiç unutmam, Aralık 2020'nin sonunda yapmışlardı. Community falan vardı daha birçok dizi, yayından kalkmıştı. :A O kadar geldiler, bir türlü gelişme olmadı ama en azından ucuz. Yine de The Office konusunda sıkıntı yaşamazdın hiç. :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
5x1 5x2 5x3

Netflix'e gelişi şerefine ikinci turumda beşinci sezona başladım. Üç bölüm devirdim. :Z

Özlemişim diziyi birkaç aylık arada bile. :A

Müthiş başladı yine. Özellikle sakal bırakma sahnesindeki Dwight twistine aklıma geldikçe gülüyorum. İnanılmaz iyi sahneydi. Jim - Dwight'ın kronometre diyalogu da şahane ötesiydi. :A

8/10 9/10 9/10

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
İlk sezona 2.5 bölüm dayanabildim dizi sanki 20 dakika değil de 200 dakka gibi geldi. 2-3 hafta ara verdikten sonra ikinci sezona başladım ve şimdi dizi güzel gidiyor bakalım...

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Ben ilk sezonu beğenmiştim aksine 2.sezon durgun gelmişti, 3'de vites artıyor 4'de tam anlamıyla sevdim. 4x11'i izledim en son, Micheal'ı kendime çok benzetiyorum. <3