Klasik The Office - Dizi Yorumları

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
6x20

Michael'ın uyuzluğu devam ediyor. Satış ekibinin bu kadar havalı olmasını beğendim. Artık Pam ve bebeği görsek keşke.

7/10

6x21

Andy ve Erin'in birlikte olduğunu görmek mutlu etti. Pam'in dönüşü güzel oldu. Kevin bu bölüm harikaydı. Dwight ve Angela güzel bir ikili ama Isabel de güzel kız.

7/10

6x22

Kevin iki bölümdür dehşet güldürüyor beni. Erin ve Andy'nin ilişkisi çok garip ilerliyor.

7/10

6x23

Bütün ofis işi gücü bıraktı Michael'ın aşk hayatı ile ilgilendi. Bölüm bu yüzden çok sıkıcı geçti. Dwight ve Kelly'nin kapışması güldürdü.

6/10

6x24

Michael'ın aşk hayatı cidden beni yordu ama metresin o olması cidden şaşırttı. Andy ve Daryll'ın sahneleri baya güldürdü.

6/10

6x25

Michael dehşet yoruyor beni. Bu bölüm onun yüzünden Andy'de kötü gözüktü. Dwight ve Angela'nın sonunda bebek yapmaya başlamasına sevindim. Pam ve Jim'in onları duyduğu sahneye de baya güldüm.

7/10

6x26

Önceki finallere göre çok yavan bir bölümdü. Hiç büyük bir olay olmadı. Umarım Andy diziden gitmez

6/10

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
7x1

Ofiste baya değişim olmuş. Erin ve Gabe birlikteliğine sinir oldum. Jim'in Dwight için yaptığı plan aslında güzelmiş. Luke çok erken gitti.

7/10

7x2

Tüm ofisin Dwight üzerine yoğunlaşmasını sevdim. Pam'in yaptığı oyuna da bayıldım. Toby ve Michael'ın arasının biraz düzelmesi hoştu.

8/10

7x3

Andy'nin aşk hayatının bir türlü güzel olmaması beni üzüyor. Angela'nın yaptığı taktik çok hoşuma gitti. Artık birleşmeleri gerekiyor. Cece'yi sonunda görmek beni mutlu etti.

8/10

7x4

İyi giden sezonun ilk saçma bölümü geldi. Michael bölümleri aşırı sıkıcıydı. Dwight bile kurtaramadı orayı. Andy'nin sahneleri güzeldi.

6/10

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
7x1

Ofiste baya değişim olmuş. Erin ve Gabe birlikteliğine sinir oldum. Jim'in Dwight için yaptığı plan aslında güzelmiş. Luke çok erken gitti.

7/10

7x2

Tüm ofisin Dwight üzerine yoğunlaşmasını sevdim. Pam'in yaptığı oyuna da bayıldım. Toby ve Michael'ın arasının biraz düzelmesi hoştu.

8/10

7x3

Andy'nin aşk hayatının bir türlü güzel olmaması beni üzüyor. Angela'nın yaptığı taktik çok hoşuma gitti. Artık birleşmeleri gerekiyor. Cece'yi sonunda görmek beni mutlu etti.

8/10

7x4

İyi giden sezonun ilk saçma bölümü geldi. Michael bölümleri aşırı sıkıcıydı. Dwight bile kurtaramadı orayı. Andy'nin sahneleri güzeldi.

6/10
Hani şurada Michael bölümleri çok sıkıcı dedin ya, o bölümler gelince görürüm., mumla ararsın mumla. :(

• Beğendim
Reactions: mesmeso

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Arada klipler önüme düşüyor. Muhtemelen dediğin olacak. :D
Michael'ı bilmem de, dizi içerisinde en iyi işlenen karakter Dwight. Bence bunu @bazinga da katılacaktır. Michael da iyi işlenmedi, Jim de. Dizinin sonuna geldiğin zaman neden Dwight'ın iyi işlendiği konusunu daha iyi anlayacaksın. :D

• Harika
  • Beğendim
Reactions: bazinga and mesmeso

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Michael'ı bilmem de, dizi içerisinde en iyi işlenen karakter Dwight. Bence bunu @bazinga da katılacaktır. Michael da iyi işlenmedi, Jim de. Dizinin sonuna geldiğin zaman neden Dwight'ın iyi işlendiği konusunu daha iyi anlayacaksın. :D
Michael'ın iyi işlenmediğine katılmıyorum ama Dwight'ı ayrı severiz tabii. :A

• Beğendim
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Michael'ın iyi işlenmediğine katılmıyorum ama Dwight'ı ayrı severiz tabii. :A
Şöyle açıklayayım:
Michael'ın iyi işlenmediğini şöyle düşünüyorum; baktığımızda Michael karakteri yedinci sezonuna kadar gitti, sonra ayrıldı. Tamam bir anda kesilmedi ama gidişi aniden oldu gibi bir şey oldu. Yedinci sezona kadar iyiydi ama işte sonradan ayrıldı. Ayrılmasa tabii ki iyi işlenmiş olacaktı. Adamı finalde oynatıyorlar, onda da çok fazla rol almıyor. :D

Neden Dwight'ın iyi işlendiğini düşündüm? Hani başlangıçta müdür oluyor şirkette, sonra müdürlükten silah vakası yüzünden kovulup eski işine geri dönüyor. Yani o zamana kadar çok çılgın ve bezdirici bir şekilde ön plana çıkıyor. Sonra başa Andy geçiyor, Andy çok iyiydi, ta ki Nellie gelesiye kadar. Nellie müdürlüğe zorla geçince Andy, Erin'in peşinde koşunca bir anda Andy, David'i devreye sokup şirketi satın aldırıyor ve Andy başa geçiyor tekrar. Sonra kök söktürmeye başlıyor, hatta tatil yapmaya da. Andy de iyi işlendi aslında; asabi, sakinleşmiş, sakinleştikten sonra müdür, kaybettikten sonra öfkeli gibi gidiyor öyle. Dwight başa geçesiye kadar kendini müdür olmaya ısıtıyor, o bezgin karakteri bastırıp geçiyor. Hatta başta soğuk da yapıyor ama müdür olunca şov yapmaya başlıyor. Tam bir müdür havalarına bürünüyor. Yaptığı ilk işlerden birine dikkat, Kevin'ı işten atmak. :D

Sözün özü, kastım Dwight'ın özenle yazılmış olması. Karakterin değişimine en güzel iki örnek var dizide; birincisi Dwight, ikincisi de Andy. Tabii bana göre böyle, hani Michael da iyiydi elbette, o ayrı konu ama hikayesi kesintiye uğradı. :D

• Beğendim
Reactions: bazinga

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
7x5

Güzel bir bölümdü. Direkt adamı çalmaları güzel hamleydi. Üçlü grubun şarkısı kaliteliydi.

7/10

7x6

Kelly yarışmadan önce Michael'a ne güzel söyledi be. Cidden her şeyin içine kendini katmak zorunda mı bu adam? Jim'in sonda Pam'i mutlu etmek için kostümü giymesi beni çok mutlu etti.

7/10

7x7

Michael kanser ettin bu bölüm beni. Angela'nın bebek sevgisi de şaşırttı. Onların bebeğini ne zaman göreceğiz acaba?

6/10

7x8

Ne zamandır kayıp olan uyuz Michael geri döndü. Bugün çok yordu bu adam beni. Dwight'ın bebekle olan ilişkisi beni güldürdü.

6/10

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
7x5

Güzel bir bölümdü. Direkt adamı çalmaları güzel hamleydi. Üçlü grubun şarkısı kaliteliydi.

7/10

7x6

Kelly yarışmadan önce Michael'a ne güzel söyledi be. Cidden her şeyin içine kendini katmak zorunda mı bu adam? Jim'in sonda Pam'i mutlu etmek için kostümü giymesi beni çok mutlu etti.

7/10

7x7

Michael kanser ettin bu bölüm beni. Angela'nın bebek sevgisi de şaşırttı. Onların bebeğini ne zaman göreceğiz acaba?

6/10

7x8

Ne zamandır kayıp olan uyuz Michael geri döndü. Bugün çok yordu bu adam beni. Dwight'ın bebekle olan ilişkisi beni güldürdü.

6/10
Yedinci sezon böyleysen, sekizinci sezon 6'nın altına düşersin. :A

• Güldürdün
Reactions: mesmeso

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
7x9

Ryan'ın işinin tutmasını bekliyordum ama aynı şeyi bir kez daha yapmadılar. Jim'in Gabe ile uğraşması güzeldi. Umarım Angela bir saçmalık yapıp Dwight'tan vazgeçmez.

7/10

7x10

Michael ve Oscar'ın muhabbeti çok saçma ve sıkıcıydı. Pam ve Dwight'ın kapışmasına bayıldım.

6/10

7x11

Michael tek başına çekilmiyordu şimdi Holly'de geldi. Toby'nin haline çok güldüm. Dwight'ın kar topu planı çok fenaydı.

6/10

7x12

Jim'i böyle görmek hem şaşırttı hem de kahkaha attırdı. Dwight ilk kez ona karşı psikolojik üstünlüğü ele geçirdi.

7/10

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
7x9

Ryan'ın işinin tutmasını bekliyordum ama aynı şeyi bir kez daha yapmadılar. Jim'in Gabe ile uğraşması güzeldi. Umarım Angela bir saçmalık yapıp Dwight'tan vazgeçmez.

7/10

7x10

Michael ve Oscar'ın muhabbeti çok saçma ve sıkıcıydı. Pam ve Dwight'ın kapışmasına bayıldım.

6/10

7x11

Michael tek başına çekilmiyordu şimdi Holly'de geldi. Toby'nin haline çok güldüm. Dwight'ın kar topu planı çok fenaydı.

6/10

7x12

Jim'i böyle görmek hem şaşırttı hem de kahkaha attırdı. Dwight ilk kez ona karşı psikolojik üstünlüğü ele geçirdi.

7/10
Bir türlü gelemedin sekizinci sezona. Çok merak ediyorum sekizinci sezon puanlarını. :A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
7x13

Michael'ın bu hallerini gördükten sonra onun neyini özleyeceğimi çok merak ediyorum. Andy, Darryl ve Dwight sahneleri beni epey eğlendirdi.

6/10

7x14

Ben Holly gidecek diye beklerken kadın dizide kalmaya devam ediyor. Oscar'ı kendime çok benzetiyorum. Erin artık doğru kişinin Andy olduğunu anlamalı.

7/10

7x15

Holly ve Michael'ın aynı şekilde düşünmesi olayı çok hoştu. Ofisteki muhabbet de baya güzeldi. Jim'i bu sıralar az görmek güzel olmuyor.

7/10

7x16

Michael ve Holly birlikte cidden çekilmiyor. Jim ve Pam'in sarhoş hallerine bayıldım. Andy için de üzüldüm. Umarım Erin doğru yolu bulacak.

7/10

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
7x17

Film gerçekten güzeldi. Karen ve Jan'i görmek de güzeldi. Holly artık gitse güzel olacak.

7/10

7x18

Michael tek başına yetmiyormuş gibi Packer ile bir bölüm geçirdik. Neyse ki tamamen yerleşmedi. Jim ve Dwight'ın ortak çalışmasını özlemişim. Pam de harikaydı.

6/10

7x19

O ne tatlı evlenme teklifiydi ya. Michael ve Holly çifti için duygulanacağım aklıma gelmezdi. Gidiş şeklinin böyle olması mantıklı geldi.

9/10

7x20

Michael gitti Deangelo geldi değişen bir şey olmadı. Dwight'a haksızlık yapıldığını düşünüyorum. Umarım Deangelo temelli kalmaz.

7/10

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
7x21

Bölüm çok sıkıcıydı ama sondaki şarkı beni çok duygulandırdı. Deangelo'yu gördükten sonra Michael'ı özleyeceğim sanırım. Şarkı sırasında Dwight'ın olmaması üzdü.

7/10

7x22

Creed cidden harika bir karakter. Michael'ın dinlenme odasında duygulanması beni bir tık üzdü. Dwight'ın bu bölümlerde arka planda kalması kötü oluyor.

7/10

7x23

Michael şimdi ciddi ciddi gitti mi? Ben böyle olmasını hiç beklemiyordum. Neden üzüldüm ki? Pam'in sonda koşarak yetişmesi iyiydi.

8/10

7x24

Deangelo'nun gittiğini artık farz ediyorum. Michael gitti ama resmen ruhunu bıraktı. Kevin bu bölüm güzeldi.

7/10

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
7x25

Michael ve Deangelo olmadan harika bir bölüm oldu. Her sahnesinden ayrı eğlendim. Dwight ve Jim'in dostluğu müthiş. Keşke Jim işi kabul etse. Toby'nin mutluluğu da gözümden kaçmadı. Sonda Creed'in geçici müdür olması dfjgfjdfjg

9/10

7x26

James Spader çok fena yaptı beni. Keşke ekibe katılsa. Bölümdeki konuk isimler çok iyiydi. Pam'in Creed'i oyalama teknikleri güzeldi. Angela ve Dwight birlikteliği yine unutuldu. Erin ve Phyllis olayı çok saçma bir anda geldi.

8/10

7x27

ABİİİ BÖLÜMDE JIM CARREY VARDI SDJSKJFKJDSFJSDK. Harika bir sezon finali oldu. Yeni müdürün kim olacağını çok merak ediyorum.

9/10

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
8x1

Çok tatlı bir sezon açılışıydı. Pam aşırı güzel bir hamile anne olmuş. Çok tatlı gözüküyor. Angela'ya şaşırdım. Bebek Dwight'tan olsa da az gülsek. Robert'ın CEO olması güldürdü. Andy'nin müdürlüğü önce şaşırttı ama yaptığı konuşma beni çok etkiledi.

9/10

8x2

Ya Pam cidden çok tatlı şu anda. James Spader'ın ses tonu beni çok fena yapıyor. Ofisin eğlencesi hiç bitmiyor. Andy iyi gidiyor ama Dwight ile yer değiştirme zamanları geldi gibi.

9/10

8x3

Jim ve Dwight'ın arkadaşlığına bayılıyorum. Ancak bu sezon ilk kez bir bölümde sıkıldım. Konu beni çok cezbetmedi.

7/10

8x4

Harika bir bölümdü. Dwight'ın ev sahipliği süperdi. Andy'e üzüldüm. Son sahnede gülmekten çenem ağırdı.

9/10

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
8x5

Dwight ve Bert'in anlaşması harikaydı. Robert'ın anlattığı hikaye zekiceydi. Andy'nin Erin'e yalan söylediğini düşünüyorum. Yakında birlikte olurlar.

8/10

8x6

Dwight harika bir insan. Hem zeki hem de göründüğünden daha duygusal birisi. Pam onu güzel çözmüş.

7/10

8x7

Çok tatlı bir bölümdü. Dwight ve Pam'in dostluğu aşırı güzel. Jim'in onları oyalaması da güzeldi. Umarım bir sağlık sorunu çıkmaz.

9/10

8x8

Sıkıcı bir bölümdü. Dwight ve Oscar'ın muhabbeti güzeldi. Robert'ın Kevin'i ciddiye almasına çok güldüm.

7/10

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
8x9

Dwight'ın salonu harikaydı. Darryl ile güzel anlaştılar. Jim'in ofisten kaçma şekline çok güldüm. Keşke Pam'i de azıcık görseydik.

7/10

8x10

Jim ve Dwight resmen bu sezonu taşıyor. Hastayım didişmelerine. Erin'in hata yapmamasına sevindim.

8/10

8x11

Bölüm baya eğlenceliydi. Einsteins ekibi beni çok güldürdü. Dwight'ın işi almamasına sevindim.

8/10

8x12

Havuz partisi güzeldi. Erin ve Dwight baya güzel ikili oldular ama onların asıl gidecekleri yer belli.

8/10

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
8x13

Sonunda beklenen oldu. O bebeğin Dwight'tan olduğu şüphesi vardı. Jim'in paçayı kurtarmasına da sevindim.

8/10

8x14

Umarım Erin diziden çıkmaz yoksa üzülürüm. Dwight'ın ekibi baya güzel oldu. Cathy ateşle oynuyorsun yapma.

7/10

8x15

Jim'in açılıştaki şakası harikaydı. Dwight'ın bu kadar deli olması beni bazen korkutuyor. Andy umarım bir salaklık yapıp resepsiyona oturmaz. Stanley aşırı iyi şu sıralar.

7/10

8x16

Cathy'e bak sen ya. Jim sen gerçekten adamsın. Dwight'ın böcek öldürme yöntemi güzeldi.

7/10