Klasik The Office - Dizi Yorumları

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,532
Puanı
860
4x1

Güzel biten bir sezonun ardından açılış bölümü daha iyi olmalıydı. Jim ve Pam gibi harika bir olay varken yine oturduk Michael'ın saçmalıklarını izledik. Dwight ve Angela daha ne kadar gizli kalacak merak ediyorum.

6/10

4x2

Öncekine göre daha iyi bir bölümdü. Jim ve Pam'in sahneleri yüzümde aptal bir gülümseme bıraktı. Dwight ve Angela'ya çok güldüm. Creed cidden harika bir karakter onu daha fazla görmek istiyorum.

7/10

4x3

Ryan'ı özlemişim. Kelly'nin yalanına da çok güldüm. Creed harika gitmeye devam ediyor. Umarım Ryan bizi Michael'dan kurtaracak. Toby'de üzüldüm be. Angela ve Dwight beni üzdü. Bu yanlıştan geri dönmelerini bekliyorum.

7/10

4x4

Michael'dan kurtulmamızın tek umudu Ryan. İnşallah onu alacak patronluktan. Cidden çok sıkılıyorum onu izlerken. Ryan'ın başarısız Pam'e yürümesini izlemek çok güldürdü. Dwight ve Angela bakalım daha ne kadar böyle devam edecek.

6/10

4x5

Açılış çok güzeldi. Michael olmadan ekip çok güzel eğleniyor ve eğlendiriyor. Jim'in klasik Dwight ile uğraşması sürekli kendini izletiyor. Angela'nın bu kadar katı olması hiç iyi değil. Umarım hemen barışırlar.

7/10

4x6

Yine bir Michael Scott saçmalığı bölümü izledik. Çok gereksiz bir pizza muhabbeti döndü. Andy'nin Angela'ya kafayı bu kadar takması güldürdü. Angela artık erkeğine geri dönmeli. :D

6/10

• Beğendim
Reactions: bazinga

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,532
Puanı
860
4x7

Michael bu bölüm biraz daha iyi gözüktü. Çiftlik sahneleri çok güzeldi. Angela'nın bu kadar inatçı olması canımı sıkıyor.

7/10

4x8

Bölüm çok güzeldi. Fazla aksiyon sunmadı ama içerik olarak beni çok doyurdu. Jim'in Dwight için çabalaması ve ardından gelip Pam'i öpmesi beni çok mutlu etti. Dwight abim her şeyin en iyisini hak ediyor. Angela'da yaptığı hatayı anlayıp mutlaka geri dönecektir. Michael ve Jan'in konuşması da güzeldi.

9/10

4x9

Bölüm biraz saçma gitti ama bizimkilerin reklamını görünce çok beğendim. Gerçekten güzel olmuş. Dwight'ın kendine gelmesi iyi oldu. Artık Angela'yı kazanmak için hamle yapmalı.

8/10

4x10

Karen'ı görmek çok güzeldi. Özlemişim İtalyan güzelini. Stanley'in bu kadar önemli birisi olmasına şaşırdım. Jim'in özel kulüpte başarısız olduğunu görmek beni güldürdü. Adamı ilk kez başarısız olarak gördük.

7/10

4x11

Ortalama bir bölümdü. Jim'in liderlik işinde daha başarılı olduğunu görmek isterdim. Küçücük bir doğum günü meselesinin bu kadar önemli olduğunu görmek şaşırttı.

6/10

4x12

Michael'e bu bölüm üzüldüm. Gözlerinin dolduğu anı görünce cidden üzüldüm. Uyuz falan ama bu kadar ihaneti de hak etmiyor. Dwight'ın pinpon olayı harikaydı. Hastasıyım herifin. :D

7/10

• Beğendim

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,532
Puanı
860
4x13

Konu akşam yemeği olunca ben daha eğlenceli bir şey bekliyordum. Bölümü izlerken canım çok sıkıldı. Dwight-Angela ayrılığı da çok uzadı.

6/10

4x14

Michael saçmala çıtasını biraz daha yükseğe çıkardı. Jim'in yüzük almasına çok sevindim. Pam'i kandırdığı sahnede Pam'den daha çok üzüldüm. :D

6/10

4x15

Bölüm idare ederdi. Dwight'ın gece kulübündeki haline çok güldüm. Ofis ekibinin macerası bu kez güldürmedi.

7/10

4x16

Stanley resmen hislerime tercüman oldu. Ryan Jim'e kafayı epey takmış durumda. Umarım sezon sonunda kötü bir şey yaşamayız.

6/10

4x17

Michael cidden sıkıntılı bir karakter. Jim'in anlaşmayı yapmasına sevindim. Sondaki sahnede Pam umarım gitmeyi düşünmez. Angela ve Dwight o kapıdan çıktıktan sonra inşallah barışmıştır.

6/10

4x18

Michael'ın Toby'e karşı yaptığı şeylere hep sinir olmuşumdur. Toby'nin gitmesine gerçekten üzüleceğim. Holly'de eğlenceli birine benziyor. Jim ve Pam için korkuyorum. İçimde bunların sonu kötü bitecekmiş gibi bir his var. Ayrıca Kevin, seni seviyorum adamım.

7/10

4x19

O SON SAHNE NEYDİ ÖYLE? :D Aşırı mutlu oldum onları öyle görünce. Andy evlenme teklifi edince en az Dwight kadar üzülmüştüm. Jim'in teklifinin boşa gitmesine çok üzüldüm. Umarım Pam bu duruma çok üzülmez. Ryan'ın böyle bir son yaşamasına sevindim. Hak etmişti. Jan'in hamile olmasına dehşet şaşırdım.

8/10

• Beğendim

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,532
Puanı
860
5x1

Güzel bir sezon açılışı oldu. Stanley'in bu kadar kararlı olması şaşırttı. Jim ve Pam'in arasının bozulmamış olduğunu görmek beni mutlu etti ama ilerisi için çok umutlu değilim. Dwight ve Angela'nın kaçamakları güldürdü. Andy daha fazla üzülmeden o nişan bozul diye umut ediyorum.

7/10

5x2

Pam ve Jim için korktuğum şey olmadı. Üniversite sahnelerinden sonra acaba araları bozulur mu diyordum ama Jim reis en doğrusunu yaptı. Şunları sağ salim bir evlendirsek yeter bana. Dwight ve Angela daha ne kadar böyle gidecek?

8/10

5x3

Holly ve Michael tam birbirleri için yaratılmış. İkisi tencere kapak misali. Jim'in Dwight ile uğraşmasını çok özlemişim. Dwight'ın şeytan gülüşü yaptığı an çok güldüm. Meredith baya şaşırttı.

7/10

5x4

Jan-Michael-Holly üçlüsü çok yoruyor beni. Dwight'ın bebek arabasıyla yaptıkları harikaydı. Jim ve Pam yine korkuttu ama son sahne içimi ferahlattı.

6/10

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,532
Puanı
860
5x5

Michael ve Holly harbiden birbirlerine çok uygun. Roy'u görmeyi hep bekliyordum. Jim'in aklının karışması hiç iyi olmadı. Angela'nın da Dwight'ı reddetmesi üzdü. Ancak ben o düğünün olmayacağını düşünüyorum.

6/10

5x6

Dwight ve Andy'nin kapışması çok güzeldi. Jim ve Pam'in arasının iyi olduğunu görmek sevindirdi. Michael ve Holly'nin bu kadar erken ayrılmasını beklemiyordum.

7/10

5x7

Kelly'e bak sen ya. Bu nasıl bir kindarlık be. Al işte Jim ve Pam'in kafası karıştı. Korktuğum şey olmaz inşallah. Andy düğün için güzel bir yer seçti. O düğünde bir damat değişikliği görebiliriz.

7/10

5x8

Ya bu Jim ve Pam beni kanser edecek. Bunların ilişkileri kötü olacak diye diziye konsantre olamıyorum. Şunları hemen evlendirin. Andy ve Oscar'ın arkadaşlığı güzeldi. Kelly ve Ryan'a çok güldüm.

8/10

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,532
Puanı
860
5x9

İdare ederlik bir bölümdü. Toby'nin geri dönmesine şaşırdım. Michael'ın ona yaptıklarına hâlâ sinir oluyorum. Pam'in evi beğenmesine de çok sevindim.

6/10

5x10

Bu bölümden çok eğlendim. Pam ve Jim harikaydı. Tehditler çok güzeldi. Dwight'ın yaptığı çakallığa bayıldım. Angela istemem diyor ama illa yola gelecek.

8/10

5x11

Çok sıkıcı geçen bölüm sonda zirveye çıktı. Phyllis'ten böyle bir şeyi hiç beklemiyordum. Sonunda Angela ve Dwight ilişkisinin ortaya çıkmasına mutlu oldum. Dwight'ın yüzündeki mutluluğa da çok güldüm.

7/10

5x12

Baya sağlam bölümdü. Andy ve Dwight'ın akıllıca bir karar vermesi şaşırttı. Bundan sonra bütün iş Angela'ya kalıyor. Ben Michael kovulacak diye beklerken adam takdir aldı.

7/10

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,532
Puanı
860
5x13

Michael'ın içinde böyle insani duygusal olduğunu görmek şaşırttı. Ofisteki tartışma da harikaydı. Ekip böyle olunca bölüm de zevkli oluyor.

8/10

5x14

Dizinin en güzel açılış sahnesiydi. Gülmekten karnım ağrıdı. Dwight'ın bu kadar uyuz olmasını hiç sevmedim.

8/10

5x15

Michael'a bir tık üzüldüm ama bunların tamamını hak etmişti. Jim ve Pam'in tekrar arasının bu kadar iyi olması mutlu etti. Sonda Stanley'in gülüşü çok iyiydi.

7/10

5x16

Valla yalan yok Karen'i öyle görünce benim de aklıma ilk Jim geldi. Neyse ki öyle bir klişe olmadı. Creed'in harikalığı devam ediyor. Jim ve Dwight harika bir ikili.

7/10

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,532
Puanı
860
5x17

Michael yine kanser bir bölüm izletti. Angela çok şaşırttı. Jim ve Dwight harika sahneler izlettiler.

6/10

5x18

Güzel bölümdü. Konseptten dolayı Dwight ve Angela arasında bir şeyler beklemiştim. Öğle yemeği de çok güldürdü.

7/10

5x19

Şu Michael'ı yine kovduramadık. Ben yine onu izlemekten çok sıkıldım. Kevin için tam mutlu oldu derken sonda büyük saçmaladı. Andy'nin döndüğünü görmek güzeldi.

7/10

5x20

Bu Michael şimdi gaza gelip istifa ediyorum falan dedi ama işi sağlama alıp kovun onu. Idris Elba güzel hava kattı. Jim'in çuvallaması komikti. Kelly neyse de Angela'nın böyle olması şaşırttı.

7/10

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,532
Puanı
860
5x21

Tam Michael gitti diye sevinirken bu Pam'in gaza gelme işi nereden çıktı? Anlaşılan bu Michael Scott'tan bana kurtuluş yok.

7/10

5x22

Bu adam ciddi ciddi şirket kurdu. Pam neden böyle bir şey yaptı hala çözemedim. Jim'in kendini gösterme çabası da baya komikti.

7/10

5x23

Ya bunlar ciddi ciddi satış yaptılar. Sanırım ciddi bir rakip olacaklar. Andy ve Dwight'ın dostluğu çok güzeldi. Buradan bir albüm çıkartsalar ne gülerim.

8/10

5x24

İlk kez Michael'ın zekasına hayran kaldım. Dwight'la arasındaki çekişme çok güzeldi. Jim ve Andy çok iyi çift takıldılar.

8/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
4x1

Güzel bir geri dönüş bölümü oldu. Özlemişim diziyi, birkaç yerde kahkaha attım. :A

Michael'ın Meredith'i vurduğu bölümdü.

Tanrı tabii ki vardır yoksa niye bu kadar kilise olsun? :A

9'a yakın olsa da:

8/10

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,532
Puanı
860
5x25

Harika bir bölümdü. Bir ara Michael işleri berbat edecek diye korktum ama çok iyi toparladı. Jim'in de onlara yardım etmesi çok tatlıydı.

8/10

5x26

Pam'in işi almasına sevindim. Michael yine saçmalayarak bir bölüm geçirdi. Meredith çok güldürdü.

7/10

5x27

Ben artık Jim ve Pam'in düğününü görmek istiyorum. Kafe disko olayı harikaydı. Son ana kadar Angela'dan bir dans şovu bekledim ama olmadı.

8/10

5x28

Harika bitti harikaaa. Michael'ın saçmalıklarını çıkartırsak çok güzel bir sezon finali oldu. Ekibin voleybol macerası güzeldi. Andy ve Erin arasında bir şeyler olacak sanırım. Dwight ve Angela'da eskiye dönecek gibi. Ve ev önemlisi Pam hamile. Aşırı sevindim buna be.

9/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
4x2 4x3 4x4 4x5

Bu sezon her bölüm birbirinin devamı şeklinde ikişer bölüm şeklinde ilerliyor.

Şirkette teknoloji geçişi önemli ana gündem durumunda. Bu tip olaylar aslında ne kadar kısa sürede teknolojinin ne kadar hızlı geliştiğini iyi hatırlatıyor. The Office aslında çok yakın geçmiş olarak gördüğümüz bir dizi ama işlenen konular çağ dışı gibi kalıyor günümüzden bakınca...

Ryan'ın patron hallerini izlemek güzel gidiyor. Dwight - Angela ayrılığı gereksiz oldu gibi. Özellikle Dwight'ı kedi karşısında o kadar vicdansızlaştırmaları hoş olmadı.

Creed 4 bölüm içinde beni en çok güldüren sahnelerdeydi. Özellikle yaşlılıkla ilgili bölümde kahkaha attırdı birden fazla kez. :A

Bu arada şimdi farkettim de IMDb ve Amazon Prime bölümleri örtüşmüyor. Sözde ikisi de aynı şirket. :A IMDb ikişerli bölümleri tek gibi almış. :A Ben Amazon Prime bölüm numaralarına göre yazıyorum...

8/10 8/10 8/10 7/10

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,532
Puanı
860
6x1

Michael cidden çok boş bir karakter. Gerçek hayatta böyle biriyle tanışsam maksimum 2. hafta yüzüne yumruğu vururum. Pam ve Jim'in bebek duyurusunu böyle yapmasını istemezdim. Andy'e de çok güldüm.

7/10

6x2

Eğer Jim kovulsaydı Michael'a öyle bir sövecektim ki. Şimdi Jim terfi aldığına göre yavaştan Michael'a yol versinler artık. Dwight'ın sondaki haklı çığlığı da güzeldi. Michael gidince ona da bir terfi versinler.

7/10

6x3

Dwight bir dur be abi. Bırak şu Jim'in yakasını. Ofisin Jim'in yerine Michael'e oynamaya başlamasını istiyorum. Michael yoruyor. Pam'in sondaki hali de baya güldürdü.

7/10

6x4

Yemek sahnesinde kan şekerim düştü. Jim'in yaptığı salaklığı Michael düzeltecek derken hepten batırdı. Dizide en utandığım sahne olabilir. Muhtemelen Michael kadını ikna edecektir. Ayrıca Jim konuşma yaparken aynı Andy gibi takip ediyordum.

8/10

6x5

Dizinin şimdiye kadarki en iyi bölümüydü. İzlediğim en iyi düğün olabilir. Hem aşırı eğlendim hem de aşırı duygusal oldum. Hepsinin dansı ayrı ayrı güzeldi. Michael ve Pam'in annesi arasındaki olay şaşırtmadı.

10/10

6x6

Önceki bölümün üstüne hiç çekilmedi bu bölüm. Michael'ın saçma sapan hikayesi Jim ve Pam olmadan hiç çekilmiyormuş. Kevin de bombaydı bu bölümde.

6/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
4x6 4x7 4x8

Pizzacı bölümü dizinin cidden en zayıf bölümlerindendi.

Hangi bölümdü hatırlıyorum ama tüm ekibin "whomever" diyalogu yaptığı sahne çok iyiydi. :A

Dwight'ın çiftliği kısımları çok güzeldi.

Angela'nın Dwight'ı üzmesi bizim de canımızı yakıyor. :A Jim ve Pam'in ona verdikleri destek güzeldi...

6/10 8/10 8/10

• Beğendim
Reactions: mesmeso

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,532
Puanı
860
6x7

Pam bu bölüm harikaydı. Toplantı sahnesinde ona çok güldüm. Dwight ve Jim'in birbirleriyle uğraşmasını çok özlemişim.

7/10

6x8

Pam iki bölümdür harika gidiyor. Andy'e yardım etmesine de sevindim. Ekibin birbirleriyle dalga geçtiği sahne güzeldi. Dwight'ın burnuna da çok güldüm.

7/10

6x9

Dwight ve Andy yine güzel güldürdü. Toby'nin Pam'e yumruk dersi verdiği anda çok güldüm. Dizi şu sıralar çok güzel gidiyor.

7/10

6x10

Bu şirketin yüzü bir türlü gülmedi. Sondaki sahne müthişti. Pam'in tipine çok güldüm. Andy ve Erin yavaştan birlikte olsa güzel olur.

8/10

6x11

Jim'in ofiste yaptığı güç gösterisine bayıldım. Sert adamı oynamak ona çok yakışıyor. Michael ne zamandır iyi adamdı ama yine saçmalamaya başladı. Onu kovmak için neyi bekliyorlar?

7/10

6x12

Jim'le uğraşılması artık canımı sıkmaya başladı. Dwight sonunda amacına ulaşacak diye korkuyorum.

7/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
4x9 4x10

İki iyi bölümdü.

Michael cidden yaratıcıymış. Hazırladığı reklam videosu çok iyiydi. :A

10. bölümde Karen'ı yeniden görmek güzeldi. Pam - Oscar ve Toby'nin özel kulübü de çok iyiydi. :A

8/10 8/10

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,532
Puanı
860
6x13

Çok güzel bölümdü. Andy ve Erin'in aralarının oluşmaya başlaması güzeldi. Angela ve Daryl çifti olmaz inşallah. Dwight ile araları düzelsin artık.

8/10

6x14

Bölümü çok tatlıydı. Kolaj bölümü havasındaydı ama ben çok sevdim. Dizinin özetini izlemiş gibi oldum.

9/10

6x15

Bu Sabre işini çok sevemedim. Sanki sıkıntı çıkartacak gibiler. Jim ve Pam'in şimdiden kreş bakması beni bile heyecanlandırdı.

7/10

6x16

Jim'in yönetici olarak kalmasını çok isterdim. Kelly'nin bu kadar çabuk birinden hoşlanması çok komik. Erin çok tatlı bir karakter.

7/10

6x17

Allah'ım sonunda o gün geldi. Bir bebeğimiz olacak. Dwight ve Angela'nın tekrar bir araya gelmesine de çok sevindim.

8/10

6x18

Dwight harika bir karakter ya. Mutfağı baştan yaratıyor adam. Jim, Pam ve bebek çok güzel üçlü oldular. Erin, Kevin ve Andy üçlüsü de beni epey güldürdü.

7/10

6x19

Dwight ve Jim'in masa olayı komikti. Geri kalan olaylar çok ilgimi çekmedi. Erin gerçekten garip bir kız.

6/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
4x11 4x12

Yine iki iyi bölümdü.

11'de doğum günü kutlamaları esas konuydu. Özellikle Michael'ın her doğum gününü berbat edişiyle ilgili kısımlarda güldüm. :A Dwight'ın silahları da iyiydi. :A

12'de masa tenisi olayı çok iyiydi. Dwight yine kahkaha attırdı, müthiş karakter cidden. :A Michael'la ilgili kısımlar da güzeldi, biraz üzücüydü. Her şeye rağmen şirketine bu kadar sadık adam zor bulunur. Günlüğünün herkesçe okunduğu kısımlar üzdü. :(

8/10 8/10

• Beğendim

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
4x13 4x14 4x15 4x16

13 efsanevi yemek bölümüydü. :A Yemeğin kurgulanışından içeriğine kadar şahane bölümdü, daha önce bu bölüme nasıl düşük vermişim, şaşırdım. :A Dwight'ın bebeklik bakıcısıyla gelmesi şahane hareketti. :A

14 Michael'ın sandalye modeline abayı yaktığı bölümdü. Dizinin en absürt noktalarındandı, epey iyi bölümdü. :A

15 Ryan ile ortamlara akma bölümüydü, bu bölümün de güzel anları vardı. :A

16 Michael - Stanley geriliminin yaşandığı bölümdü, güzeldi.

Genel olarak Jim - Pam'in evlenme teklifi olayı aşırı iyi gidiyor. :A

Michael için üzüldüğümüz bölümler biraz. Onun da Back to the Future en sevdiği ikinci filmmiş. Epey ortak noktamız var kendisiyle. :A

9/10 8/10 8/10 8/10

• Beğendim

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
4x17 4x18 4x19 (Sezon Finali)

17 fuar bölümüydü. Michael'ın Pam'e yaptığı densizlikler epey sinir bozucuydu, genel olarak vasat bölümdü.

18-19 dizinin şu ana kadarki en iyi bölümlerinden biriydi. Olaylardan olay beğen tarzı bir bölümdü, baştan sona aksiyon ve eğlence doluydu. 10 puana yakındı.

Öncelikle Creed reyis gözüktüğü azıcık kısımda bölümün en çok kahkaha attıranıydı. İş tanımını hatırlayamaması güldürdü. :A

Toby'nin Pam'e platonik aşkının böyle yarım kalması hoş olmadı. :A

Holly geldi. Jan'in Michael'a yaptığı kabul edilemez ama Michael o kadar çok çocuk sahibi olmak istiyor ki bu durumu bile kabullendi. Üstelik Holly'ye rağmen... Michael'ın bu kadar saçmalayan bir karakter olmasına rağmen sevilebilirlik barındırması aslında özünde bu kadar loser bir karakter olmasında saklı...

Holly'nin Kevin'i sorunlu sanması ve Kevin'in bunu yanlış anlaması harikaydı. :A

Jim'in Pam'e evlenme teklifini kaçırması üzdü. Daha da üzen Andy'nin evlenme teklifiydi fakat sonu şahane bitti. :Z

8/10 9/10 9/10

• Beğendim