Klasik The Office - Dizi Yorumları

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
İlk sezona 2.5 bölüm dayanabildim dizi sanki 20 dakika değil de 200 dakka gibi geldi. 2-3 hafta ara verdikten sonra ikinci sezona başladım ve şimdi dizi güzel gidiyor bakalım...
"Sonradan açılır" demiştim bak. :A Hele 2x17'ye gel (Dwight's Speech), kahkaha atacaksın muhtemelen. Aklımdan çıkmayan bir bölümdü. :A

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Benim dizide en sevdiğim karakter Jan, ruhsal dengesinin bu denli bozuk olması ve bunu komediyle harmanlayıp müthiş bir oyunculukla yansıtması harika. Olduğu bölümleri ayrı seviyorum özellikle izlediğim son bölümde (4x13) yemekli parti harikaydı.

JAN.jpg

• Güldürdün
Reactions: bazinga

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
4x16
Stanley karakteri bu bölüm beni çok rahatsız etti hatta komik de değildi. Yaptığı tutum ve konuşma, Micheal'ın tüm iyi niyetine rağmen saygısızlık yapması... Kovsaydı keşke, hiç de üzülmezdim.

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
5. sezonu ikinci kez bitirdim. Gelmiş geçmiş en iyi dizi sezonlarından biriydi. Pek çok efsane ötesi bölüm izledik. Dizinin değeri genel anlamda ikinci turda yükselmeye devam ediyor. :Z

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
5. sezonu ikinci kez bitirdim. Gelmiş geçmiş en iyi dizi sezonlarından biriydi. Pek çok efsane ötesi bölüm izledik. Dizinin değeri genel anlamda ikinci turda yükselmeye devam ediyor. :Z
Yedinci sezondan sonra bırakırsın artık diziyi ama Dwight'ın karakter gelişimi için izlenir. Dwight ile Andy çekişmesi çok eğlenceli. :A

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Steve Carell son iki sezonda yer almış olsa, acaba dizi nasıl olurdu, kısır döngüye mi girerdi, hep merak etmişimdir. :A
Aynı devam ederdi işte ne olacak. :A

Bence o farklılık da güzeldi. Son iki sezon diğerlerinden çok aşağıda değildi diye hatırlıyorum ama ikinci turda daha iyi anlaşılacak. :A

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Aynı devam ederdi işte ne olacak. :A

Bence o farklılık da güzeldi. Son iki sezon diğerlerinden çok aşağıda değildi diye hatırlıyorum ama ikinci turda daha iyi anlaşılacak. :A
Son iki sezonda onu aramayan nadir kişilerden olabilirim.
Michael Scott iyidir de, olaylar sadece onun etrafında dönüyordu ve bu da biraz kısır döngüye sebep oluyordu bazen bence. Hani gitmese de olurdu ama Dwight, Andy ve Jim için daha iyi oldu bence. Michael olsaydı mesela, Dwight ile Andy o koltuğa kolay kolay yerleşemezdi. :D

• Beğendim
Reactions: mesmeso

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
6. sezon ilk 5 bölümü izledim.

Efsane ötesi başladı yine. Neredeyse her bölüm kahkaha attım. İkinci izleyişimde diziyi kesinlikle daha çok seviyorum. Her detay ayrı eğlendiriyor. Daha önce 7-8 verdiğim bölümlerin tümüne 9 verdim bu kez. Hatta bazı bölümler için 10 puana çıkmayı da düşündüm. :Z

Muhtemelen kötü bir dönemde izlemişim daha önce bu sezonu. Yoksa 7 puan verilecek bölüm asla yok bu sezonda şu ana dek. :A

• Beğendim
Reactions: mrt-06

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
7x21
Patronumuza veda ettik, bundan sonra nasıl ilerleyecek merak ediyorum. :(

@bazinga diziden neden çıkmıştı? Sağlık sorunları mı, keyfi mi?

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
7x21
Patronumuza veda ettik, bundan sonra nasıl ilerleyecek merak ediyorum. :(

@bazinga diziden neden çıkmıştı? Sağlık sorunları mı, keyfi mi?
Çok ünlü olduğu için. :A Filmler daha cazipti o dönem onun için. Dizinin reytingleri de düşüktü zaten. :(

• İlginç

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Dizinin reytinglerine hiç bakmamıştım, yüksek sanıyordum. Şaşırdım az reyting almasına. :D
Şimdi baktım da ben yanlış hatırlıyormuşum ya da son sezonları hatırlıyormuşum. :A Steve Carell'lı sezonların reytingi gayet iyiymiş aslında. :D

Bu arada ben de aynı bölümdeydim ikinci turumda. :A Bu kadar isabet ettirmen takdir edilesi. :A Dünkü mesajı attığında bölümün ortasındaymışım. :A

• Güldürdün

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Şimdi baktım da ben yanlış hatırlıyormuşum ya da son sezonları hatırlıyormuşum. :A Steve Carell'lı sezonların reytingi gayet iyiymiş aslında. :D

Bu arada ben de aynı bölümdeydim ikinci turumda. :A Bu kadar isabet ettirmen takdir edilesi. :A Dünkü mesajı attığında bölümün ortasındaymışım. :A
Şaşırdım çünkü bu kadar efsane olmuş bir dizinin izlenmesi gerekiyordu. :A

Aaaa ne güzel. :D Bu sezon geçen sezona göre daha iyiydi. Fakat bilmiyorum katılır mısın, Dwight'in biraz daha eskisi gibi psikopat olması lazım, birde Kelly'nin avamlığı öne çıkmalı. Çok komik oluyor keza Angela'nın kedi sevgisi ve dini alınganlıkları üzerinden artık şaka yapılmıyor. :A

• Güldürdün
Reactions: bazinga

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Şaşırdım çünkü bu kadar efsane olmuş bir dizinin izlenmesi gerekiyordu. :A

Aaaa ne güzel. :D Bu sezon geçen sezona göre daha iyiydi. Fakat bilmiyorum katılır mısın, Dwight'in biraz daha eskisi gibi psikopat olması lazım, birde Kelly'nin avamlığı öne çıkmalı. Çok komik oluyor keza Angela'nın kedi sevgisi ve dini alınganlıkları üzerinden artık şaka yapılmıyor. :A
Bence önceki sezon daha iyiydi ama bu da çok iyi tabii. :A

Angela ile ilgili şakaları yaptılar işte daha birkaç bölüm önce. :A Dwight evet bu sezon birazcık tutuk gibi. :A

• Güldürdün