Klasik The Office - Dizi Yorumları

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
4x1

Önceki sezonların altında başladı.

Michael'in Meredith'e çarptığı yerde iyi güldüm ama. :D]

6/10

4x2

İlkine göre daha iyiydi. Ama 20 dakikalık bölümler daha iyiydi bence.

Ryan'lı kısımlar güzeldi. Yeni hali şaşırttı.

7/10

4x3

Kötü de değil, iyi de değil.

Dwight'a yapılan yapay zeka şakası iyiydi. Michael'in canlı bağlantıda Ryan'a sövmesi de güldürdü. :D]

7/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,736
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
4x6

Güzel bölümdü.

Karen'ın konuk olarak dönmesine sevindim. Yöneticiliği kapmasına da sevindim. :):)

Michael'ın Stanley'yi bu kadar çok sevdiğini tahmin etmezdim. :D

8/10

----------

4x7

Bu bölüm de iyiydi. Anladım ki diğer bölümlerin eksiği konusuydu güzel konu olunca dizi eğlenceli oluyor. :)

8/10

@Danger UA! ben baya gidiyordum sen izliyorsundur diye de kalmışsın orada. Bunlar dün gece yorumuydu bu akşam izleyecek başka şeyim yok iki bölüm daha izlerim ve haftasonunu es geçerim orada yetişirsin muhtemelen. :):)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,736
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Cuma izlediklerimi yazayım daha fazla geciktirmeden:

4x8

Jan ile olan dava olayı biraz sıkıcıydı ama ofiste işler keyifliydi. Dwight'ın ping pong ile ilgili her şeyi harikaydı. Özellikle en sonda kahkaha attırdı. :D

7+ /10

-----------------

4x9

Ofisin dışında gelişen farklı bir bölümdü. IMDb'de 9.3 puan almış ama bence o kadar olayı yoktu. Yine de güzeldi pek çok kısmı. :):)

Andy ve Angela olayı çok tuhaf geliyor bana hala. Ayrıca Dwight ile ilişkisini yıllarca saklayan Angela, Andy ile hemen duyurdu?

8/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,736
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
4x10

Standart bölümdü. Sandalye olayı iyiydi özellikle Creed'in dahil olduğu kısım. :D Park yeri ve model ile ilgili konular zayıftı. :)

7/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,736
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
4x11

Güzel bölümdü. Michael da benim gibi Back to the Future fanı çıktı. Onun da en sevdiği ikinci filmmiş. :D The Wire ile ilgili sahnesi de sesli güldürdü. :D

Pam ve Jim'in tüm ekibin başını yakışı da iyiydi. :D

Ryan ise dizi tarihinin en büyük dönüşümlerinden birini yaşamaya devam ediyor. :D Michael ve Dwight'a olan davranışları şaşırttı ama. :D

8/10

-------------

4x12

Kaç bölümdür söyleyeceğim de unutuyorum Toby'ye çok üzülüyorum ya. Michael'ın adama yapmadığı terbiyesizlik kalmadı. :(

Stanley için söylenecek tek şey var "o ne özgüven o" :D Sonda Phliyis (Filiz diyelim geçelim yazması çok zor böyle:D) ile Michael'ın konuşma yapacağı yerde sesli güldüm. :D

8/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,736
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
4x13 4x14 (Sezon Finali)

@Danger UA!'yı bekleyim dedim ama maalesef kendisi kayıplara karıştı bölümü iyice unutmadan bir şeyler yazayım.

4x13'ü pek hatırlamıyorum ama 4x14 harikaydı. Pek çok önemli olay oldu ve epey komikti de. :D

Toby reyisi unutmayacağız. :(

Sonunda Dwight & Angela olayına sevindim. Andy & Angela evliliğe gitseydi sinirden diziyi bırakırdım. (Şaka şaka o kadar da değil :D)

Dizideki tüm karakterler çok iyi ya. Creed'in iş tanımıyla ilgili sahnede aralıksız 1-2 dakika kahkaha attım. :D Kevin ile ile ilgili sahneler de çok iyiydi o da harika karakter. :D

8/10 9/10

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
4x4

Orta düzeyde bir bölümdü.

Dwight'a bu bölüm üzüldüm ama Jim ve Pam'in onun çiftliğine gitmesi ona destek olması güzeldi.

Michael, Jan yüzünden batmış durumda. Call Center'daki sahneleri güzeldi. :D Die Hard yorumu da iyiydi. :D

7.5/10

------------

4x5

Bu bölüm de fena değildi.

Michael'ın reklamı bence mükemmeldi. En son tüm ofis beraber izlemeleri güzeldi.

7/10

-----------

4x6

Karen'ı görmek güzeldi. Michael, Stanley'i bırakmamak için rakip şubeyi dağıttı resmen. :D

8/10

-----------

4x7

Bölümün konusu güzeldi.

Michael'ın doğadaki sahneleri ve Jim'in ofiste pasta işiyle uğraşması, herkesin farklı farklı pasta istemesi bölümün iyi sahneleriydi. Özellikle Creed'in şeftalili turtada ısrar etmesi. :D En sondaki Michael-Jim konuşması da iyiydi.

8/10

-------------

4x8

Sezonun en iyi bölümlerindendi.

Bence dava kısımları da güzeldi. Michael'ın pot kırdığı kısımlar iyiydi. Toby'nin yemeğini dökmesi de yardı resmen. :D Acıyorum Toby'e. :D Masa tenisi kısımları da iyiydi.

8.5/10

@OzaN Kusura bakma 1 aydır bilgisayar yoktu ne yorum yazabildim ne de adam akılı bir şey izleyebildim bu sezon uyumu sağlayamadık. :(

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
4x9

Değişik bir bölümdü ve çoğu kısmı güzeldi.

Michael ve Jan arasındaki gerginlik çoğu sahnede güldürdü. :D Dwight'ın getirdiği kadın da iyiydi. :D

8.5/10

4x10

Bu bölümü beğenmedim. Konular zayıftı. Sandalye kısmı fena değildi.

6/10

4x11

Güzel bölümdü.

Ryan'ın Michael ve Dwight'a davranışı şaşırttı. Ben kovar diye düşünüyordum. :D Pam ve Jim çiftinin işleri batırması da güldürdü. :D Dwight'ın basketbolculardan birini götürmesi süperdi. :D

8.5/10

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
4x12

Stanley damga vurdu. :D

Michael'ı çok fena bozdu. :D Bölümün sonu da mükemmeldi. Phylis dışında herkes dışarı. :D

8.5/10

----------

4x13

Bu bölüm de iyiydi.

Andy'nin elinin yara olması ve şişeyi tutamaması güldürdü. :D Michael'ın da çocuğa ofisteki çalışanları anlatırken Pam için söylediklerine yarıldım. :D

8/10

------------

4x14

Bu bölüm çok iyiydi.

Toby yerine gelen kadın çok iyi. Kevin'i zihinsel engelli sanmasına yarıldım. :D Ayrıca Creed'in iş tanımı sahnesi de mükemmeldi. :D Son sahne de bombaydı. Angela ve Andy'nin evlenmesi bana da saçma geliyordu. :D

9/10

@OzaN 5. sezona ne zaman başlayalım?

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,736
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
4x12

Stanley damga vurdu. :D

Michael'ı çok fena bozdu. :D Bölümün sonu da mükemmeldi. Phylis dışında herkes dışarı. :D

8.5/10

----------

4x13

Bu bölüm de iyiydi.

Andy'nin elinin yara olması ve şişeyi tutamaması güldürdü. :D Michael'ın da çocuğa ofisteki çalışanları anlatırken Pam için söylediklerine yarıldım. :D

8/10

------------

4x14

Bu bölüm çok iyiydi.

Toby yerine gelen kadın çok iyi. Kevin'i zihinsel engelli sanmasına yarıldım. :D Ayrıca Creed'in iş tanımı sahnesi de mükemmeldi. :D Son sahne de bombaydı. Angela ve Andy'nin evlenmesi bana da saçma geliyordu. :D

9/10

@OzaN 5. sezona ne zaman başlayalım?
Gelecek hafta yani 2 Mayıs'la başlayan hafta olabilir. Geride kaldığım güncel komedileri temizlemeye bakayım o zamana kadar. :)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,736
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
5x1

Zayıf bir giriş oldu bence. Yer yer iyiydi de 40 dakikalık olması büyük sorundu. Cidden anlamıyorum niye bu dizinin bazı bölümleri 40 dakika olmuş. Sen Türk dizisi misin? :)

Toby reyisin yerine geçen kadına gıcık oldum ben. Toby başkan dönsün geri. :D

7/10

gundix123

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,284
Puanı
459
4x14 (Sezon Finali)

Çok iyi bir sezon finali oldu bence de.

Sanırım Creed'in iş tanımı yaptığı sahne hepimizi çok güldürmüş. :D Creed çok iyi bir karakter ya. Dizideki tüm karakterler çok farklı ama yine de farklılık konusunda Dwight ve Creed ikilisine yaklaşamazlar bence. :D

Jan'i dizinin başlarında seviyordum ama sonradan itici gelmeye başladı. Kurtulduk diye seviniyordum ama bu sefer eli daha güçlü bir şekilde geri dönmüş. :( Toby'nin yerine gelen kadını da sevdim gibi ama tabii Toby reyisin gidişi üzdü. :(

Son sahne de çok iyiydi. Angela ve Dwight birbirlerine çok yakışıyorlar öyle de devam etmeli bence. :)

Puanım: 9/10

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
5x1

Güzel bölümdü.

Pam ofisten ayrıldı. Yerine Ryan geldi. :D Toby'e de üzülüyorum. :D Bütün aksilikler adamın başına geliyor.

8/10

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
5x2

İdare ederdi.

Jim'in süre tutması süperdi. :D

7.5/10

--------

5x3

Bu bölümü pek beğenmedim.

Jan'den nefret ediyorum bu bölümdeki hareketleri de çok iticiydi, bölümü kötü etkiledi.

Dwight'ın sağlamlık testi güzeldi. :D

6.5/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,736
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
5x3

Ben gene tam tersi bu bölümü biraz daha fazla beğendim. Özellikle ilk başta Dwight'ın hamilelik sahnelerine sesli güldüm. :A

Jan'i ben de pek sevmiyorum ama yeni gelen kadından kesinlikle nefret ediyorum. Çok itici. :(

8/10

gundix123

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,284
Puanı
459
5x1

Güzel bölümdü bence.

Özellikle Creed'in "Bağırsak kurdu değildi." lafına çok güldüm. :D

Bu arada ben bu sezonu hızlı bir şekilde izleyemeyeceğim. O yüzden aksilik çıkmazsa 6. sezonu tam manasıyla beraber izleriz artık. :D

Puanım: 8/10