Klasik The Office - Dizi Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
3x22

Bence bu bölüm çok iyiydi. Konusu çok eğlenceliydi. :D

Andy'nin olayı güldürdü. :D

Pam fena coştu sonda ama Karen için üzülüyorum, sezon finalinde ayrılmaz inşallah. :(

9/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
3x23 (Sezon Finali)

Bu bölümün yorumuna geçmeden önce geçen bölümde unuttuğum bir noktaya deyineyim. Sonda hep birlikte söyledikleri Taş Devri şarkısı mükemmeldi. Nereden akıllarına gelmiş ya inanılmaz zevk aldım oradan. Açıp Taş Devri izleyesim geldi. :D

Bu bölüme gelecek olursak...

Bu bölüm de çok iyiydi. Dizinin en iyi bölümlerinden biri denebilir. :)

İlk kısımda Michael'ın slikonları görünce 180 derece dönüşü çok iyiydi. :D

İkinci kısımda Dwight patronluğa çok çabuk geçti orası bence saçmaydı ama eğlenceli olduğu bir gerçek. :D Andy de maşallah hemen Dwight'ın baş yalakası oldu. :D

Mülakat sonucu olarak Karen'ın seçilmesini bekledim. Böylece en azından diziden karakteri zirvedeyken ayrılmış olacaktı ama olmadı. Jim & Pam buluşacaklar nihayet ama Karen'ı harcayacaklar matmazel. :(

9+ /10

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
3x23 (Sezon Finali)

İyi bir sezon finaliydi.

Michael'ın silikonları görünce geri vites yapması iyiydi. :D Röportajdaki kıvırma çabaları komikti.

Dwight'ın patron olduğu sahneler de iyiydi.:D

Ryan'ın son sahnede terfi alınca Kelly'e seninle işim bitti demesi de süperdi. :D

4. sezonda nihayet Jim ve Pam'i birlikte göreceğiz. Karen'a yazık oldu.

9/10

gundix123

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,284
Puanı
459
2x1

İlk bölümleri ben de pek beğenmedim ama devamında sevdim diziyi. Michael nasıl adam ya her seferinde onun yerine ben utanıyorum. :D Başlarda gıcık gibi gelse de Steve Carell'ın da etkisiyle alıştım ve sevdim diyebilirim.

Dwight da çok enteresan bir karakter. Henüz 7 bölüm oldu ama bunu anlamak çok zor olmadı. :D Dizide gördüğüm kadarıyla şu anlık komedi potansiyeli en yüksek olan karakter o.

Diğer karakterler de iyi ya genel olarak. Yavaş yavaş alışıyoruz. :)

Puanım: 8/10

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
2x1

İlk bölümleri ben de pek beğenmedim ama devamında sevdim diziyi. Michael nasıl adam ya her seferinde onun yerine ben utanıyorum. :D Başlarda gıcık gibi gelse de Steve Carell'ın da etkisiyle alıştım ve sevdim diyebilirim.

Dwight da çok enteresan bir karakter. Henüz 7 bölüm oldu ama bunu anlamak çok zor olmadı. :D Dizide gördüğüm kadarıyla şu anlık komedi potansiyeli en yüksek olan karakter o.

Diğer karakterler de iyi ya genel olarak. Yavaş yavaş alışıyoruz. :)

Puanım: 8/10
Başlamana sevindim. Biz de ara verdik yetişirsin biraz. Michael gerçekten bazen öyle mallıklar yapıyor ki ben de utanıyorum onun yerine. :D

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Ben de özledim, Seinfeld biter yakında. Şu an izlediğim bölümü izleyince 6 bölüm kalıyor. Pazartesi diyelim başlangıç tarihine? :):)
Olur, seni de acele ettirmek istemem sana uygun olmazsa birkaç hafta daha erteleyebiliriz.

gundix123

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,284
Puanı
459
2x15

Dizi çok güzel gidiyor. Dwight gerçekten harika. :D

Ofistekilerin depoya indiği sahnede Dwight'ın kameraya attığı bakış çok iyiydi. Ara ara o bakışı yapıyor ve o bakış gerçekten başka bir şey. :D O bakışı attıktan sonra yaptığı Lost benzetmesi de çok iyiydi. :D

Puanım: 9/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
4x1

Bu sezonki bölümler birleşik gidecek herhalde, biz de birleşik izleyeceğiz artık ne yapalım. :)

Özlemişim diziyi, ilk yarısı gayet güzeldi. Michael başkan ateizmi tek soruyla çökertti. :D

Madem tanrı yok o zaman niye bir sürü klise var? :D

Kedi olayı çok uzadı, Pam ve Jim'in sahnelerini de sevmedim. :(

8/10

Son düzenleme:

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
4x2

Geçen bölüm için başta 4x1 4x2 diye yazmıştım indirdiğim sürümde öyle diye ama imdb birleştirmiş. Zaten bölümlerin belirgin bir ayrılma noktası da yok o yüzden imdb'ye göre gideceğim ben de.

Bölüm güzeldi genel olarak. Ryan bölüme damgasını vurdu. :D Fakat bölümün 40 dakika olması ciddi sıkıntı. Konu yer yer uzadı. Özellikle Michael ve Dwight'ın birlikte olduğu sahneler iyi değildi ne yazık ki. :(

8- /10

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
@OzaN bazı bölümler tek bölüm 40 dk. 2 bölüm birleşik olanlar 43 dk. oluyor.

Dizinin final bölümü kaldı bu hafta sonu izlerim heralde.

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
9x24-25

En sevdiğim ilk 3 komedi dizisi içine giren müthiş bir diziydi. 1.sezondan sonra bırakıcaktım ama vazgeçip izledim ve iyi ki de izlemişim. Dizide en sevdiğim karakterler Michael, Andy Dwight'tı :D Böyle çoklu gruplarda filan vardır böyleleri sürekli iş dışında başka işlerle uğraşırlar, diğerlerine sataşırlar filan bu üçüde aynı öyleydi :D Michael müthiş bi karakterdi o ayrıldıktan sonra dizi biraz düşüş yaşadı ama iyi idare ettiler. Son sezon biraz vasattı ama. Jim'in Dwight'a yaptığı şakalar, Michael'in durup dururken millete şataşması filan dizinin en güldüren yanlarıydı :DAndy ilk girdiği zamanlar daha iyiydi, zaman geçtikçe biraz daha yumuşak hallere soktular adamı :D Çoğu dizide olduğu gibi bunuda 1-2 yıl içinde tekrar izlicem diyerek kendimi avutuyorum yine :D

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
4x3

Zayıf bölümdü. Bölümleri 40 dakika yapmak kimin fikriyse iyi halt etmiş. :):) Konular yayıldıkça uzuyor sıkıcı hale geliyor.

@Danger UA! hani başlıyorduk yoksun ortalarda? :D

6/10

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
4x3

Zayıf bölümdü. Bölümleri 40 dakika yapmak kimin fikriyse iyi halt etmiş. :):) Konular yayıldıkça uzuyor sıkıcı hale geliyor.

@Danger UA! hani başlıyorduk yoksun ortalarda? :D

6/10
Dürüst olmak gerekirse ben ara verdikten sonra dayanamayıp bu sezonun ilk 3 bölümünü izlemiştim. :D Ama şimdi hatırlamadığım için yorum yapamıyorum. :D

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
İyi hadi devamına gel o zaman. :D

Nasıl dayanamadın anlamadım. :D Bulamadın mı başka dizi? :):)
Tamam, yarın başlıyorum. O aralar sanırım Oscar filmleri yeni bitmişti. Dizi falan da yoktu ortalıkta. Zaten hepi topu 2-3 bölüm izledim. :)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
4x4

Bir önceki bölümden daha iyiydi. Genel olarak durgun olsa da birkaç yerde kahkaha attırdı. :D

Dwight bu sefer üzdü. :(

Jim & Pam çiftinin Dwight'a destek oluşu güzeldi, Dwight'ın çiftlik de acayipti. :):)

Michael nasıl o kadar az kazanıyor anlamıyorum. İşçi olarak çok beceriksizmiş. :D

7/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
4x5

Aynı düzeyde bölümdü ama tabii sürenin normale dönmesi iyi oldu. :)

Michael'ın hazırladığı reklam daha iyiydi cidden. :D

7/10