Klasik The Office - Dizi Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
3x10

İlginçtir benim indirdiğim sürümde 3x10 ve 3x11 birleştirmişler. Yani 42 dakika ama iki bölüm bir arada gibi demişler. Bundan sonra 3x12 var yani bende. İnşallah karıştırmam bölüm numaralarını birbirine ilerleyen bölümlerde. :)

Yine güzel bölümdü. :D Tam da @Danger UA!'nın dediği yerler komikti. :D

Karen ve Pam'in Angela'ya karşı birlik oluşturması iyiydi. :D

Michael'ın Asyalı kıza işaret koyduğu yer sesli güldürdü. :D

Dwight'in restaurantta herkesten uzak kalması ve sondaki CIA olayı da bombaydı. :D

9/10

Bu arada hep bahsedeceğim unutuyorum şu adama da yani Toby'ye de bayılıyorum. :D Adam gerçek hayatta nasıl bilmiyorum ama gerçek hayatta böyle değilse çok iyi oynuyor.

5-standout-characters-from-the-office-543353.jpg

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
@OzaN Ben de seninle aynı sürümü izliyorum. IMDB'ye göre 10. bölüm 42 dakika zaten. Birleşme gibi bir durum yok.

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
3x11 3x12 3x13

Bu gece The Office gecesi yaptım kendimce. :D

Üç bölüm de 8 ile 9 arasındaydı ama daha iyi bölümler vardı ben 8 diyeceğim üçü için de. :)

Andy 13'te uyuz etti beni de tıpkı Michael gibi. :D Jim'in ona şakası iyiydi ama. :D

12'de ikili sahnelerde Ryan'ın sahnesi çok iyiydi. Jim - Dwight sahneleri de öyle. :D

8/10

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
3x14

Bu bölüm biraz zayıftı. Son bölümler çok iyi gidiyordu onun da biraz etkisi vardır.

Striptiz kısımlarını beğenmedim. Dwight'ın Benjamin Franklin'le olan konuşmaları iyiydi.:D"]

7/10

3x15

Güzel bir bölümdü. Michael yine salaklığıyla damga vurdu. Bazen deli ediyor adamı.

"Michael'ın yine sürekli kendine pay çıkarma çabaları deli etti.:D Dwight'ın yanlışıkla akıl sağlığı bozuk adamı düğünden kovması da güldürdü.:D"]

8/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
3x14

Evet bölüm biraz zayıftı ama Jim'in yeni bir Dwight şakası bölümü kurtarmaya yetti. Dwight muhteşem karakter ya. :D

Gerçek Benjamin Franklin olmadığına %99 eminim. :D

8/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
3x15

Ben bu bölümü pek sevmedim. Bütün bölüm Michael'ın salaklığıyla geçti, bu bölüm çok sinir etti gerçekten. :D

7/10

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
9x1

Son sezonu 1 ay sonra izlicektim ama daha fazla dayanamadım :D Diziyi bitirdikten sonra 2.kez başlamam kesin olduğu için şimdiden izlemeye karar verdim :D

Çok iyi bir bölümdü. Dwight bölümün yıldızıydı özellikle en sonda sesli güldürdü :D

Ayrıca Pam nası bi taşsın sen be offffffff :D

Son düzenleme:

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
3x16

Güzel bölümdü ama çok özel bir an yoktu.

Jim'in Dwight üzerinde denediği deney güzeldi.:D

8/10

3x17

Önceki bölüme nispeten daha iyi bir bölümdü.

Dwight yine çok iyiydi. Sürekli evin bir yerlerini incelemesi güldürdü.:D Ayrıca şu repliği de çok iyiydi:

-Hiç Battlestar Galactica izledin mi?
-Hayır
-Hayır mı? O zaman gerizekalısın. :D

8.5/10

3x18

Dwight yine mükemmeldi. Dizideki en iyi karakter sanırım.:D

"Roy'a aniden biber gazı sıkarak Jim'i kurtarması süperdi.:D Bölümün sonunda Andy'e de sıktı.:D Michael'ın Jan ile olan sahneleri de iyiydi."]

8.5/10

@cevaa Bence senin dediğin gibi değil de böyle çok tatlı şirin bir kadın.:D

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
Tatlılık ve şirinlik kısmı doğru ona katılıyorum ama bi tarafında taşlıkda var be :D

Spoiler vermek istemiyorum ama 6. ve 7.sezonda bi sahne aklımda o sahneyi gördüğün an aşık olcaksın Pam'e :D

@Danger UA!

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
3x16

Dizinin ortalamasının altındaydı. Michael'ın öğretmenliği de şova dökmeye çalışması başta iyi gibiydi de sonu pek olmadı. :D

Jim'in bu seferki şakası fazla abartıydı ya Dwight'ın bu kadarına da inanması fazla oldu. :D (Vampir) (Gerçi nelere inanmadı ki niye şaşırıyorsam ben de. :D)

7/10

-------------

3x17

Yine dizinin ortalamasının altındaydı.

Bu Jan de tuhaf kadın, Michael gibi bir adamla ciddi ciddi birlikte. :D

7/10

Bu arada @Danger UA! benim 7'lemeye başlamam biraz da mola vakti geldiğinin alarmini veriyor gibi. :):) Normalde komedi dizilerini 1 sezon izleyip ardından ara veriyorum, şimdi iki sezon üst üste devirmek üzereyim ve üçüncüsü fazla gelecek gibi. Sana uyar mı o tarz bir izleme planı? 1 ay kadar ara versek ve ondan sonra 4. ve 5. sezonu izlesek mesela? O arada da bir sezon Seinfeld ve yeni bakmak istediğim 1-2 diziye göz atsam. :) (Sen de onlara katılabilirsin. :)) Eğer olmaz dersen sabredip 4. sezonu da senle izlerim ve sezon sonunda yollarımız ayrılır, çünkü 9 sezonu bir çırpıda bitirmek benlik bir olay değil. :D

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Belki de sorun aşırı programlanmadır. :D Sıkıcı mı geliyor yoksa güldürmüyor mu sadece? :)
Yok yani beklenti anlamında demedim onu. Sıkıcı değil ama mesela diyelim ki gülmem gereken bir yer oluyor ve ben o sahneye gülemiyorum nedense.

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
3x18

Bu bölüm iyiydi işte, Dwight süperdi. Biber gazını kendine de sıkması ve kahramanlık konuşmaları efsaneydi. :D

9/10

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
3x19

Bu bölüm de biraz zayıftı. Michael'ın takıntıları üzerine olan bölümler biraz sıkıyor.

"Stanley ve karpuz mükemmeldi ama.:D"]

8/10

3x20

Müthişti bu bölüm. Sadece ilk ve son sahneler bile yeter.:D

"Jim'in Dwight taklidi ve Dwight'ın Jim taklidi mükemmeldi.:D Onun dışında Creed'in parayı kovulan adama vereceğim diye toplayıp kendi aldığı sahne çok iyiydi.:D"]

9.5/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
3x19

Zayıf bölümdü, akşam izledim pek bir şey de kalmadı aklımda. Michael'ın mızmızlanmasını izlemek sıkıcıydı. :)

7/10

--------------------

3x20

Bölümün başı ve sonu yani Jim'in Dwight oluşu ve tam tersi efsaneydi. Yalnız ortalarda çok sıkıldım. Hiçbir yerinden keyif almadım. :(

7/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
3x21

Eh, biraz daha iyiydi sanki. Michael'ın kız takımıyla konuşması falan. :):)

Özellikle hepsi için iyi dileklerde bulunduğu kısım iyiydi. Angela için kalp, Kelly için beyin. :D

Michael'ın Jan'den ayrılması da ilginç oldu ama barışırlar yine başkalarını bulamayıp. :D

8/10

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
3x21

Komik bölümdü. En iyi sahneler Michael'ındı.

"Michael'in Kelly'e beyin dilediği sahnede yarıldım resmen.:D Arka planda da Kelly'nin gerizekalıca hareketlerini de gösterince sahne çok daha anlamlı oldu. Ayrıca Michael'ın Pyhllis'e yapılan tacize şaşırıp gülmesi de baya komikti.:D Özellikle adam Pam'i hiç görmüş mü? Ya da Karen'ı arkadan görmüş mü dediği yer kahkaha attırdı.:D Ha bir de Pam'in tacizcinin fotosu olarak Dwight'ı çizmesi ve Dwight'ın fark etmemesi de iyiydi.:D"]

9/10

3x22

Eh işte bir bölüm.

"Pam'in sondaki konuşması güzeldi. Bir de Andy'nin gölde kalması.:D"]

8/10