CW The Flash 1. Sezon Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
CW'de yayınlanan ve büyük ilgi gören DC Comics yapımı Arrow'un bir anlamda spin-off'u olarak değerlendirilebilecek The Flash, şüphesiz yeni sezonun en çok ilgi gören yapımlarından biri olacak.

Dizinin ilk bölümü geçtiğimiz haftalarda online olarak yayınlandı ve şu anda izlenebilmekte.

Dizinin asıl tv premier'i ise 7 Ekim'de yayınlanacak. Diziyle ilgili bölüm yorumlarını sezon boyunca bu başlık altında paylaşabilirsiniz...

tf.jpg

@Forumdash @kaan955 @Çiğdem-

-potterhead-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,768
Puanı
460
İzledim bende ilk bölümü fena değildi. DC Comics işlerini çok seviyorum ben, Gotham ve Flash'i takip edeceğim inşallah. Marvel'ı da severim ama 'Agents of SHIELD'ın pilotunu beğenmemiştim.

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
İzledim bende ilk bölümü fena değildi. DC Comics işlerini çok seviyorum ben, Gotham ve Flash'i takip edeceğim inşallah. Marvel'ı da severim ama 'Agents of SHIELD'ın pilotunu beğenmemiştim.
Agent Of Shield sağlam dizi bence kaçırma, ilk bölüm daha ekibi toplama işiydi. :D Gotham'ı ben takip etmeyi düşünmüyorumda bakarım yine. :(

Sende dizi hakkında yorum yapmışsın
https://fav10.net/forum/threads/son...-bölümü-ve-yorumu.213220/page-35#post-2027700

Sen kopyala sonra bende kopyalayaım konuda kalsınlar. :D

-potterhead-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,768
Puanı
460
The Flash 1x1
İzlenecek akıcı bir şey arıyordum, ve sonunda buldum!
Dizi yeni sezonda yayınlanacak ama pilot bölümünü tanıtım olsun diye yayınlamış The CW.
Öncelikle hastası olduğumuz Arrow'dan tanıdığımız Barry Allen baş karakterimiz. Kendisi Arrow gibi odun değil daha saf ve eğlenceli bir insan. Bana böyle kahramanlarla gelin (Diğeri için bkz; Peter Parker)
Bölüm kurgu olarak çok güçlü değildi ve karakterleri yeterince benimseyemedim ama hızlı ve eğlenceli gitti tüm bölüm boyunca. Oliver Queen'in görünmesi hoş oldu. Bir de sonunu anlayamadım adam kötü mü çıktı yani? 2024 falan? (b)
Puanım; 7

Agent Of Shield sağlam dizi bence kaçırma, ilk bölüm daha ekibi toplama işiydi. :D Gotham'ı ben takip etmeyi düşünmüyorumda bakarım yine. :(

Sende dizi hakkında yorum yapmışsın
https://fav10.net/forum/threads/son-İzlediğiniz-yabancı-dizi-bölümü-ve-yorumu.213220/page-35#post-2027700

Sen kopyala sonra bende kopyalayaım konuda kalsınlar. :D
Gotham'ı neden izlemiyorsun, başrol oyuncusu çok iyi ve hikaye güçlü, yılın en iddialı yeni dizisi ayrıca :oley:

Son düzenleme:

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
The Flash 1x1

Konusu itibariyle saçmalığa çok yakın biz diziydi ama ilk bölüm itibariyle görüyorum ki başarmışlar, umarım bu çizgide devam eder.

Arrow'da 3-4 bölüm oynamıştı ekipten olacak diye düşünürken bir olay sonrası komaya girmişti, dizide burada böyle başlıyor. Oliver'dan tavsiye almak için geldi ufak bir kesit oradanda starling city.

Bu dizilerde mantık daha bir saçmalandığı için metinlerin sağlam tutulması gerekiyor ve bu şekilde beğendirtti kendini bana. Kesinlik için 1-2 bölümde izlemeliyim. :)

Gotham'ı neden izlemiyorsun, başrol oyuncusu çok iyi ve hikaye güçlü, yılın en iddialı yeni dizisi ayrıca :oley:

Yapamayacaklarmış gibi hissediyorum, illa ki şans vereceğim tabiki. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
staphan amell ve arrow hayranı olarak yandizisi the flash büyük bir zevkle takip edicem
ilk bölüm çok hoşuma gitti sinama tadındaydı ben 1 saatlik süresi olan yabancı dizileri sevmeyen birisiydim ama the flash 1 saat olmasına rağmen dakikasını ileriye sarmadan izledim vlla :love1::love1::love1:
oliveri görmek çok hoş bir duyguydu ara sıra birbirlerine yardım ederseler o bölümler harika olur bence bu arada bu diziye stephen amelin kuzeni olan the tomorrow people dizisinden
robbie amell dahil olmuş galiba bu diziye hayranlığım dahada artmış durumda :A:A
ilk bölümü görüntü kalitesinden çekimlerden beğenmeyen oldu ama o internete sızmış bir videoydu orjinal bölümleri daha kaliteli olucak tabikide :-):-)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Evet. :)

Bu arada imdb oylaması da açıldı ve şu an için puanı 9.3 (Tabii bu normal Arrow da böyle uçuk rakamlarla başlamıştı ama şu an 8.2 :))
9.3 olmaz Arrow'u da geçemez bence ya da aynı o civarlarda olur. :)
Arrow'dan yüksek giderse şaşmam :F Ama başka dizinin fanatikleri yükselişe dur demek için düşük oy kulanabilirler :A

Neyse reytingini bekliyorum :X CW'da görülmemiş rakamları yakalar mı acaba(b) 5milyon filan

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x1

Beklediğim gibi vasat bir diziydi. CW dizilerinde hep güzel kızlar, yakışıklı erkeklerle dolduralım nasıl olsa izlerler mantığı var. Bir de çoğu kişinin neden hala bayıldığını anlayamadığım süper kahraman hikayesi olunca reytingleri götürdüler ilk bölümden.

Dizide farklı olan hiçbir şey yok. Tüm süper kahramanlık klişeleri var. Yapmacık, sıkıcı bir dizi olmuş. İlk üç dört bölümünü izler en azından Prison Break'ten gelecekleri görürüm diyordum ama ilk bölüme bile zor sabrettim ve bırakıyorum bu bölüm sonrası. :)

Umarım bu sezon sevebileceğimi düşündüğüm tek CW dizisi olan Jane the Virgin iyi çıkar. :)

4/10

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S01B01 izledim

tek kelimeliyle harikaydı :X [HASHTAG]#Glee[/HASHTAG] 'de çok uyuz oluyordum oğlana bu dizide resmen evimizin oğlu imajını yaratmişlar :X

Efektler kötü değildi. Özellikle;
Flash'ın Mardon'un arabasına binme sahnesi güzeldi:X

Barry haricinde dizide hiçbi karaktere ısınamadım o da Arrow'dan karakter oldugu için heralde(b)

Arrow demişken;
Arrow'un sahnesi çok azdı yahu:bağır: Biraz daha öğüt verir sanıyordum. Birbirlerinin yeteneklerine bakıp "cool" demeleri de güzel sahneydi:X

Bu arada dizide birşey ilgimi çekti dizi 10 sene sürecek heralde:F
Sonunda 25 Nisan 2024 yazıyor:F Flash'ın sonunu mu getirdi adam acaba?? O gün de çarşambaya denk geliyor :A

@OzaN dizide kim yakışıklı :X hepsi birbirinden tipsizler:F

8/10 vereyim fazla abartmayayım daha diğer bölümleri görmedik:X

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x1 . bölüm

zaten bana hitap eden bir konusu yoktu yinede sonra acaba ne çıkar ne kaçırdım diye hayıflanmamak için bir 45 dakikamı çöpe attım

bilindik tırıvırı süper kahraman hikayesi yeni hiç bir şey yok benzerlerinden ayıran ne var! hiçbişey ?

başroldeki kızda cılk çıkınca ben kendime yandım :)

duygusal sorunları olan bizim başyuvarlağın güçükken anasına yıldırım adam uğramış, anası öldürülünce kabahati babasına atmışlar, bu tarz bir giriş yaptı dizi.. bizim baş yuvarlak kendisini büyüten adamın zenci beyaz karşımı gri tonlu kızına yanık ama kız başkasına gösteriyor :)
sonra bizim başyuvarlağa bir gün, süper bilimoğlanının yaptığı deneydeki patlama sonucu yıldırım kaçıyor ve bizim başyuvarlak yıldırım hızına kavuşuyor sonrası bilindik hikaye kötü süper kahramanlar ve başroldeki içine yıldırım kaçan süper iyi oğlan her bölüm bir kötüyle sevişecek

tam @Çiğdem- lik dizi :)

konusu muhteşem herkese tavsiye ederim :)

ben çektim çileyi sizde çekin :)

puanım = 5

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
1x1 . bölüm

zaten bana hitap eden bir konusu yoktu yinede sonra acaba ne çıkar ne kaçırdım diye hayıflanmamak için bir 45 dakikamı çöpe attım

bilindik tırıvırı süper kahraman hikayesi yeni hiç bir şey yok benzerlerinden ayıran ne var! hiçbişey ?

başroldeki kızda cılk çıkınca ben kendime yandım :)

duygusal sorunları olan bizim başyuvarlağın güçükken anasına yıldırım adam uğramış, anası öldürülünce kabahati babasına atmışlar, bu tarz bir giriş yaptı dizi.. bizim baş yuvarlak kendisini büyüten adamın zenci beyaz karşımı gri tonlu kızına yanık ama kız başkasına gösteriyor :)
sonra bizim başyuvarlağa bir gün, süper bilimoğlanının yaptığı deneydeki patlama sonucu yıldırım kaçıyor ve bizim başyuvarlak yıldırım hızına kavuşuyor sonrası bilindik hikaye kötü süper kahramanlar ve başroldeki içine yıldırım kaçan süper iyi oğlan her bölüm bir kötüyle sevişecek

tam @Çiğdem- lik dizi :)

konusu muhteşem herkese tavsiye ederim :)

ben çektim çileyi sizde çekin :)

puanım = 5
hadii oradannn sen ne anlarsın diziden ayolll
reyting rekorlarıyla başladı bu dizi yayın hayatına ve çok kaliteli bir dizi :-):-)
ama bencede sana göre değil yanı senin dizi anlayışını az çok biliyoruz artık şeyli meyli şeyler öyle birşeyler :kiki::kiki::kiki:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
hadii oradannn sen ne anlarsın diziden ayolll
reyting rekorlarıyla başladı bu dizi yayın hayatına ve çok kaliteli bir dizi :-):-)
ama bencede sana göre değil yanı senin dizi anlayışını az çok biliyoruz artık şeyli meyli şeyler öyle birşeyler :kiki::kiki::kiki:
anca sinirden izleyicilere çanak çömlek kırdırtır bu diziden bir rekor gelmez dekor gelir:)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@-potterhead- @OzaN @destere @Forumdash @kaan955 @BesaleT
2.bölümü izledim sabahın köründe alt yazıyı çıkarmışlar ayy çok sevindim :Z:Z:Z
barry allen bu bölüm çok sempatikti bence işi hiç kolay değil o çoğalabilen adamlar neydi öyle karınca sürüsü gibi :kiki::kiki::kiki: barry oliverden braz dövüş dersleri lmalı bence çünkü dövüşmeyi beceremiyor gerçi kendiside farkında sadece koşmayla olucak bir iş dğeil gibi görünüyor oliver eğitmeli bence barryi :-):-) aaa o son sahnede sandalyeden kalkan adam onda birşeyler olduğunu seziyordum ben o adama hiç güvenmiyorum barryın koruduğu bir adamı öldürdü o çoğalana damdan ne farkı kaldıkı yanı ayrıca yürüyebiliyormuş kesin bu dizinin kötü karakteri o sandalyedeki adam olucak barry çok dikkat et cnm :kizgin::kizgin::kizgin:
aa bu arada arrowun ilk bölümünde barry oliveri görüşmek için çağırmıştı yarın barry karakterini arrowda görebiliriz oliver görüşmesi olucak yine inşşş ikisinin sık sık sahnelerinin olmasını umuyorum :Z:Z:Z

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
@-potterhead- @OzaN @destere @Forumdash @kaan955 @BesaleT
2.bölümü izledim sabahın köründe alt yazıyı çıkarmışlar ayy çok sevindim :Z:Z:Z
barry allen bu bölüm çok sempatikti bence işi hiç kolay değil o çoğalabilen adamlar neydi öyle karınca sürüsü gibi :kiki::kiki::kiki: barry oliverden braz dövüş dersleri lmalı bence çünkü dövüşmeyi beceremiyor gerçi kendiside farkında sadece koşmayla olucak bir iş dğeil gibi görünüyor oliver eğitmeli bence barryi :-):-) aaa o son sahnede sandalyeden kalkan adam onda birşeyler olduğunu seziyordum ben o adama hiç güvenmiyorum barryın koruduğu bir adamı öldürdü o çoğalana damdan ne farkı kaldıkı yanı ayrıca yürüyebiliyormuş kesin bu dizinin kötü karakteri o sandalyedeki adam olucak barry çok dikkat et cnm :kizgin::kizgin::kizgin:
aa bu arada arrowun ilk bölümünde barry oliveri görüşmek için çağırmıştı yarın barry karakterini arrowda görebiliriz oliver görüşmesi olucak yine inşşş ikisinin sık sık sahnelerinin olmasını umuyorum :Z:Z:Z
bana ilk bölüm yetmişti bir daha bu diziye uğramam size kolay gelsin :)