CW The Flash 1. Sezon Yorumları

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,615
Puanı
1,061
felicty arrow dizisinde 35 yaslarında bir kadın barry ise 20 yaslarına yeni girmiş bir çocuk cnm hiç oluyormu yanı oliver gibi 35 yaslarında olgun bir adam varken barry gibi bir çocukla
süpermandakı adamda var felicity bu üçünüde idare edicek gibi hahah :F:F:F
aa bu arada kaptan cold çizgi romanda buz güçlerine sahip birisiydi yanı kollarından buz atabiliyordu ama bu dizide kaptan cold sadece buz silahı var kendisinin özel gücü yok ama çizgi romandakı kaptan coldun buz güçleri vardı @Forumdash (b)(b)(b)
The_Flash_Vol_4-6_Cover-1_Teaser.jpg
35 motuzbeş kadın taş gibi seni cebinden çıkarır :F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
felicty arrow dizisinde 35 yaslarında bir kadın barry ise 20 yaslarına yeni girmiş bir çocuk cnm hiç oluyormu yanı oliver gibi 35 yaslarında olgun bir adam varken barry gibi bir çocukla
süpermandakı adamda var felicity bu üçünüde idare edicek gibi hahah :F:F:F
aa bu arada kaptan cold çizgi romanda buz güçlerine sahip birisiydi yanı kollarından buz atabiliyordu ama bu dizide kaptan cold sadece buz silahı var kendisinin özel gücü yok ama çizgi romandakı kaptan coldun buz güçleri vardı @Forumdash (b)(b)(b)
The_Flash_Vol_4-6_Cover-1_Teaser.jpg

sonda bi adamla görüştü belki o adam geliştirir?

Felicty 35 mi yok rtık :X 25+ gibi görünmesine evet derim ama 35 nedir :F Feli 25-27 hadi olmadı 28 Oli 30-32 gibi bişey gayet ideal :X Oli ve Feli her zaman favorim oldu :X

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
sonda bi adamla görüştü belki o adam geliştirir?

Felicty 35 mi yok rtık :X 25+ gibi görünmesine evet derim ama 35 nedir :F Feli 25-27 hadi olmadı 28 Oli 30-32 gibi bişey gayet ideal :X Oli ve Feli her zaman favorim oldu :X
ben şunu demeye çalısıyorum barrıy feriticyın yanında çocuk kalıyor demek istediğim o:-):-)
captan cold 10.bölümde görünücekmiş önemli bir rolu olucak dizide yazıyordu haberlerde buz güçlerine ulaşmalı bence çizgi romandakı gibi ama eğer buz güçleri olmazsa o karaktere yazı ederler bence normal bir insan değildi çünkü o :-):-)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
ben şunu demeye çalısıyorum barrıy feriticyın yanında çocuk kalıyor demek istediğim o:-):-)
captan cold 10.bölümde görünücekmiş önemli bir rolu olucak dizide yazıyordu haberlerde buz güçlerine ulaşmalı bence çizgi romandakı gibi ama eğer buz güçleri olmazsa o karaktere yazı ederler bence normal bir insan değildi çünkü o :-):-)
Çocuck gibi kalma konusunda hem fikiriz zaten :X Sadece yaşlarda anlaşamadık :X
Bence o görüştüğü adam silahı insan vucuda uyumlu yapar(örümcek adamki 4 kollu gibi) yada Barry'nin çaliştiği labrovatuarındaki adam gibi geliştirir insan vucudunda etkili bi hal altırırttır(b) 10.bölümde gelicekse ara sezon finali onla olur(b)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@-potterhead- @Forumdash @kaan955 @BesaleT
5.bölümü izledim
ayyy çok güzel bir bölümdü 1 hafta beklemeye deymiş bence bu seferki düşmanları olan bombalı kadına çok üzüldüm ayrıca pompy kadın hali bence o kadın hahaha:F
sandalyadakı adam yüzünden öldü o kadın o adamı hiç sevmiyorum:ppp::ppp:
@Forumdash bu arada captan gold tan sonra bir çizgi roman karakteri daha geliyor son sahnede görünen kafeste olan the flasın korkulu rüyası olan büyük bir goril çok renk katıcak diziye dizi gittikçe güzelleşiyor :love1::love1::love1:
Grodd_PostFlashPoint.jpg

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S01B05 izledim

Normal bi bölümdü ama güzeldi:)
Dr.Wells'in az daha gerçek yüzü ortaya çıkıyordu ki kız öldü :( Kız güzeldi ama :A
Flash hızı sayesinde düz duvarada tırmanabiliyor su üstünde de yürüyebiliyor :F Bi uçmadiği kaldı bakalım ona ne yapacaklar? Acaba kollarını hızlı çırparak uçabilir mi????

Bölüm sonu yine harikaydı:X O gorili ben de merak ettim, Goril acaba filmide olan King Kong mu??? Hiç bi fikrim yok bu konuda @Çiğdem-

Berry ile Irısn ayrılmaları iyi oldu. Irıs'ın babası da hemen kızını Berry'e yamıyor:F

Kararsızım bölüme puan yok :X

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
S01B05 izledim

Normal bi bölümdü ama güzeldi:)
Dr.Wells'in az daha gerçek yüzü ortaya çıkıyordu ki kız öldü :( Kız güzeldi ama :A
Flash hızı sayesinde düz duvarada tırmanabiliyor su üstünde de yürüyebiliyor :F Bi uçmadiği kaldı bakalım ona ne yapacaklar? Acaba kollarını hızlı çırparak uçabilir mi????

Bölüm sonu yine harikaydı:X O gorili ben de merak ettim, Goril acaba filmide olan King Kong mu??? Hiç bi fikrim yok bu konuda @Çiğdem-

Berry ile Irısn ayrılmaları iyi oldu. Irıs'ın babası da hemen kızını Berry'e yamıyor:F

Kararsızım bölüme puan yok :X
ben braz araştırdım bu başka goril cnm king grood adı :F:F
çizgi romandan karakterlerin diziye dahil olması çok güzel bence :-):-):-)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
diziye greg finley'de katılıcakmış girder rolunde olucakmıs çizgi romandakı tüm kötü karakterler hemen ilk sezondan gelicek galiba :F:F:F
Screenshot-2014-08-20-at-2.38.40-PM.png
Patlamadan etkilenen karakter olarak gelicektir (b) Çizgi romandaki karakterin tipine bakarsak pek düzenli karakter olacak değil gibi :X

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@-potterhead- @Forumdash @kaan955 @BesaleT
6.bölümü izledim

@Forumdash sana dediğim bir adam vardı bu bölümde görünen metal adam oydu galiba :-):-):-)

ters flash sonunda göründü son sahnede joenin evine geliyor video bitmeden kapatmayın sakın:-)
2 bölüm sonra yanı 9.bölümümde ters flash barryle kavga sahneleri olucak fotoları nete düşmüş
rXxgeAm.jpg

0pUImcL.jpg

iqai5f5.jpg

5QUqJG6.jpg

Son düzenleme:

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
Çiğdem senin yüzünden konuya girmeyeceğim. :D Ters flash'tan sonrasını okumadım ama çizgi olayını gördük, umarım değildir. :D

Ben yorumlayayım, bu hafta kaçtı tüm konular, uplanmışken yazayım.

1x6
Şuana kadar tüm metalalar öldü, bu sefer ki neredeyse tüm gerçeği berry'e anlatıcaktı gibi oldu, gerçi ne biliyordu diye sormak lazım adam sadece git intikamını al dedi. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Çiğdem senin yüzünden konuya girmeyeceğim. :D Ters flash'tan sonrasını okumadım ama çizgi olayını gördük, umarım değildir. :D

Ben yorumlayayım, bu hafta kaçtı tüm konular, uplanmışken yazayım.

1x6
Şuana kadar tüm metalalar öldü, bu sefer ki neredeyse tüm gerçeği berry'e anlatıcaktı gibi oldu, gerçi ne biliyordu diye sormak lazım adam sadece git intikamını al dedi. :D
bölümün son sahnesinde görüyoruz kendisini zaten cnm ben bölümde olan şeyleri anlattım ileriye dönük spoi vermedim :-):-):-)

Son düzenleme:

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S01B06 izledim

@Çiğdem- senin Greg tek bölümde kaldı iyi de oldu:X Çok saçma bi karakterdi kötülük bakımından keşke iyi niyet elçisinden birisi olsaydı:X
Bu arada patlamadan etkilenenlerden bir tek Flash mı iyi niyetli:X Diğerleri hep kötü mü? Birisi de çıksın Flash'la birlik olsun(b)

Şu ters Flash olayı nedir (isim olarak :X) Bölüm sonu güzel bitti heycanla haftayı bekliyoruz.Neyse bölüm bence zayıftı 7/10 vereyim CW hatrına:X

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
S01B06 izledim

@Çiğdem- senin Greg tek bölümde kaldı iyi de oldu:X Çok saçma bi karakterdi kötülük bakımından keşke iyi niyet elçisinden birisi olsaydı:X
Bu arada patlamadan etkilenenlerden bir tek Flash mı iyi niyetli:X Diğerleri hep kötü mü? Birisi de çıksın Flash'la birlik olsun(b)

Şu ters Flash olayı nedir (isim olarak :X) Bölüm sonu güzel bitti heycanla haftayı bekliyoruz.Neyse bölüm bence zayıftı 7/10 vereyim CW hatrına:X
cnm ters flash ismindende anlaşıldığı gibi flashın tamamen zıttı tersi bir karekter yanı barrıy nekadar iyiyse bu ters flash okadar acımasız birisi barrıyın kötü ruhuda denebilir
örümcek adam 3 hatırlarmısın bilmem örümcek adamın tersi olan bir yaratık çıkmıstı hanı ortaya onu örnek verebilirim :-):-) ters flash çizgi romanda en güçlü olan karekterdi hatta barrydanda güçlü bunu spoi içine alayım
barry annesini öldüren ters flashtı
ters flashın dizide kim olucağını biliyorum galiba ama öğrenmek istiyorsan bak spoiye yoksa bakma
joe doktorun olmasından şüphelendi ama o değil bence, joenin yardımcısı vardı sarısın bir dedektif barrıyle boks yapmıslardı adını unuttum ters flash onun olması gerekiyor çizgi romanda öyleydi
9.bölümde tamamen ortaya çıkıcakmıs barryı dövüyor galiba pylastığım fotolarda öyle:F
iqai5f5.jpg

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
10x6

Sonunda Flash ismi resmiyet kazandı. :D

Bence alley'in annesini öldüren kişi ya o doktor yada onun yarattığı birşey bence. Flash'ın yanına ortak lazım, -@Çiğdem bence o sarı adamda berry'e benziyor. :D Çift kişilikli olabilir mi acaba. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
10x6

Sonunda Flash ismi resmiyet kazandı. :D

Bence alley'in annesini öldüren kişi ya o doktor yada onun yarattığı birşey bence. Flash'ın yanına ortak lazım, -@Çiğdem bence o sarı adamda berry'e benziyor. :D Çift kişilikli olabilir mi acaba. :D
cnmmm ters flash barryın çizgi romanda en güçlü düşmanıydı ondan daha güçlüsü yoktu barryın yeteneklerine sahip onun kötü ruhu gibi birşey barryın annesinide ters flash öldürdü
2 bölüm sonra karşımıza çıkıcak barrıyle kavga sahneleri var 9.bölümde :-):-)

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
cnmmm ters flash barryın çizgi romanda en güçlü düşmanıydı ondan daha güçlüsü yoktu barryın yeteneklerine sahip onun kötü ruhu gibi birşey barryın annesinide ters flash öldürdü
2 bölüm sonra karşımıza çıkıcak barrıyle kavga sahneleri var 9.bölümde :-):-)
Çizgi romanı takip ederek niye diziyi öldürdüğünü sorabilirmiyim? :D

Durum şu ki flash her türlü kazanıcak. :D Asıl mesaj iyiler daha güçsüz olsalar dahi hep kazanırlar. Batman hesabı

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060

Durum şu ki flash her türlü kazanıcak. :D Asıl mesaj iyiler daha güçsüz olsalar dahi hep kazanırlar. Batman hesabı
Zaten hep iyiler kazaniyor bi defada kötüler kazansin yani :(

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

çizgi romanda ters flası başkası öldürüyordu barry yenememişti yanı
cnm şimdi brryı annesini flashgibi şerit öldürdü diye görmüştük ben ters flashı tahmin ediyordum zaten ama bölümde gösterilmesini bekliyordum sizlere spoi olmasın diye
ters flashın dizide kim olduğunu galiba biliyorum öğrenmek sitiyorsan söyliyim spoi olmasın diyorsan söylemiyim :-):-):-)