CW The Flash 1. Sezon Yorumları

çizgi romanda ters flası başkası öldürüyordu barry yenememişti yanı
cnm şimdi brryı annesini flashgibi şerit öldürdü diye görmüştük ben ters flashı tahmin ediyordum zaten ama bölümde gösterilmesini bekliyordum sizlere spoi olmasın diye
ters flashın dizide kim olduğunu galiba biliyorum öğrenmek sitiyorsan söyliyim spoi olmasın diyorsan söylemiyim 🙂🙂🙂
Kızzzzz bana soyle merak ettim simdi insan diziyi izlemese bile senin konusmalarini okurken meraklaniyor hemen söyle ozelden söyle burdan söyle ama söyle :)

hahaha ayoll sen diziyimi izliyorsun desem bile söylediğim kişiyi tanımıyorsundur zaten:F
Sanki keyfimden takip etmiyorum yazililarim var odevlerim var var oğlu var cuma günü karadayi reaksiyon kara para ask ve medceziri izliyorum mesela çünkü baska zamanim yok :(

Hem merak ettim söyle kız [emoji57] [emoji57] [emoji57]

çizgi romanda ters flası başkası öldürüyordu barry yenememişti yanı
cnm şimdi brryı annesini flashgibi şerit öldürdü diye görmüştük ben ters flashı tahmin ediyordum zaten ama bölümde gösterilmesini bekliyordum sizlere spoi olmasın diye
ters flashın dizide kim olduğunu galiba biliyorum öğrenmek sitiyorsan söyliyim spoi olmasın diyorsan söylemiyim 🙂🙂🙂
Normalde yazarken elinde bir bilgi varsa bile yanlış söyle bana. :D Bölüme gelirsek dedektif inandı ya orada bende inanmamalıydı kesin bu adam daha öncede böyle bir iş yaptı, allen'in olayda onun ustalık eseriydi bence. :D

10623347_10152563646501633_2651674790444742294_o.jpg

Güzel günler bizi bekliyor. :D Bu ikiliden nasıl bir ekip çıkabilir merak ediyorum. :D

10623347_10152563646501633_2651674790444742294_o.jpg

Güzel günler bizi bekliyor. :D Bu ikiliden nasıl bir ekip çıkabilir merak ediyorum. :D
cnm ben ileriye dönükspoi hiçbir zaman vermedim bölümde olan şeyleri konusuyorum ben ters flash zaten son bölümde göründü sizde izleyip okuyorsunuzdur yorumları bölümde olmayan birşey söylemiyorum ben 🙂🙂🙂
bu arada haftaya arrow yok diğer hafta var ve fotoda göründüğü gibi flas arrowa konuk oluyor
oliver ve barry kavga sahnesi var cnm framanda arrow ve flash kavga ediyor harika bir bölüm olucak :Z:Z:Z

cnm ben ileriye dönükspoi hiçbir zaman vermedim bölümde olan şeyleri konusuyorum ben ters flash zaten son bölümde göründü sizde izleyip okuyorsunuzdur yorumları bölümde olmayan birşey söylemiyorum ben 🙂🙂🙂
bu arada haftaya arrow yok diğer hafta var ve fotoda göründüğü gibi flas arrowa konuk oluyor
oliver ve barry kavga sahnesi var cnm framanda arrow ve flash kavga ediyor harika bir bölüm olucak :Z:Z:Z
Böyle birşey olacağına ihtimal vermiyorum, videonun hepsini izlemedim ama sadece versus yazıyordu ikilinin temasını görmedim. :D Kavga etseler nasıl göreceği sankide. :D

Böyle birşey olacağına ihtimal vermiyorum, videonun hepsini izlemedim ama sadece versus yazıyordu ikilinin temasını görmedim. :D Kavga etseler nasıl göreceği sankide. :D
fragman bakılsın diye veriliyor baksanıza yaaa :kiki::kiki::kiki:
arrow ve the flash kavga ediyor cnm birbirlerine girmişler harika bir bölüm olucak:Z:Z:Z

Fragmanı izlemedim hala ama belki Flash Oliver'dan dövüş dersleri alıyordur @Çiğdem- @kaan955 :F Bizim de böyle bi beklentimiz var idi zaten(gerçi ben istiyordum:X)

Fragmanı izlemedim hala ama belki Flash Oliver'dan dövüş dersleri alıyordur @Çiğdem- @kaan955 :F Bizim de böyle bi beklentimiz var idi zaten(gerçi ben istiyordum:X)
Ya arkadaş dayanamadım izledim, 20sn bişidi zaten. :D O videoya bakarak anca eğitim alıyor diyebiliriz. Versus yazıp gaza getirmişler. :A [Bir dahada forumda Arrow-Flash-SN konularına girmeyi düşünmüyorum, bu sondu] :D

10458950_485363651601672_6304280794857971834_o.jpg

Ve bir edit daha geçeyim. Oliver'in ders verdiği kesinleşti. Set resimlerini görmüş bulundum, umarım girmem bu konuya bir daha. :T:

Neden bakarsın :( Nefsine hakim ol azcık, facebook twitter filan takip etme bişeycik görmezsin:X
Neyse de yorumlarını eksik etme sen yinede:)
Çiğdem gaza getirdi. :D

Normalde emindim izlediğim kesitten bakmıyacaktım yok Arrow ile kavga edicekler vs dedi. :D Tüm olay orada sadece vs yazmasıydı. Eğitim alıyorlardı sadece. :T:

Çiğdem gaza getirdi. :D

Normalde emindim izlediğim kesitten bakmıyacaktım yok Arrow ile kavga edicekler vs dedi. :D Tüm olay orada sadece vs yazmasıydı. Eğitim alıyorlardı sadece. :T:
kaan yorumlarını esirgeme cnm zaten sadece @Forumdash izliyor koca forumda benim dizilerimi bizden başka sen izliyorsun yorumların kıymetli cnm zaten ben bölümde gördüğüm şeyleri yazıyorum ve kavga ettiler dediysemde fragman yayınlanmıs onun spoilik bir tarafı kalmamış aslında bende yabancı dizilerde fragman bakmıyordum ama belki atomu görürüm diye bakmıstım sırf atom merakımdan :kiki::kiki::kiki:
7.bölüm izledim bu arada sadece bölümle alakalı şeyler vardır tabi bölümü izleyipte bakın😉
@-potterhead- @Forumdash @kaan955 @BesaleT
acaba ters flash doktor olabilirmi @Forumdash ters flash flashın özellikelrine sahip birisi bu bölümün sonunda o elektirik özelliği olan adamdan doktor şırıngayla flashın güclerini aldı kendisine aktarabilirmi acaba (b)(b)(b)
bölüm çok güzeldi her bölüm çizgi romandan karakterler görüyoruz buda bölümü güzelleştiriyor bence ben çok beğendim bu bölümüde :Z:Z:Z

1x5

Bölüm güzeldi o patlayan kıza üzüldüm güzeldi de yakışmıştı da diziye sanki ama o da tek bölümlük oyunculardanmış. :( Onun dışında aynıydı tipik The Flash işte yardıma ihtiyacı olanlara yardım ediyor. :D

8/10

S01B07 izledim
Güzel bölümdü yine;
Flash'ın gücü emilince dizinin de tadı azcık kaçıyor gibi :X Şu demir adam ne haltsa işte öldü mü? Cesedi de gösterilmedi. Öbür elektrik /enerji emen adamın öldüğü gösterildi. Eğer Demir adam ölmediyse Dr.Wells'in yürüdüğünü gördü ve şaşirmadı bile (b)

İris'in sevgilisi ters Flash diyordun geçenlerde @Çiğdem- ben de araştirmiştim öyle deniyor gibi ama Dr ile bağlantısı nerden nasıl hala anlamadım (b)

8/10

S01B07 izledim
Güzel bölümdü yine;
Flash'ın gücü emilince dizinin de tadı azcık kaçıyor gibi :X Şu demir adam ne haltsa işte öldü mü? Cesedi de gösterilmedi. Öbür elektrik /enerji emen adamın öldüğü gösterildi. Eğer Demir adam ölmediyse Dr.Wells'in yürüdüğünü gördü ve şaşirmadı bile (b)

İris'in sevgilisi ters Flash diyordun geçenlerde @Çiğdem- ben de araştirmiştim öyle deniyor gibi ama Dr ile bağlantısı nerden nasıl hala anlamadım (b)

8/10
çizgi romana göre giderse eğer dizi orada iris'in sevgilisi olan sarısınd edektif oluyormus ters flash cnm ama bu bölüm aklım karıştı braz doktor elektirik gücü olan adamdan the flashın güclerini çekti şırıngayla
acaba o gücleri kendisinemi aktarıcak dedim ozaman doktor ters flash olur:F:F:F
ama çizgi romana göre gidiliyorsa eğer sarısın dedektif ters flash olması gerekiyor inş o olr dizide daha ön pilanda olmasını isterim ben 🙂🙂🙂