Son İzlediğiniz Yabancı Dizi Bölümü ve Yorumu

-potterhead-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,769
Puanı
460
House of Cards 1x1

Yoğun ısrarla tarzım olmayan bir diziye başladım, Kevin Spacey harika bir aktör ve tabiki diğer oyunculuk peroformansları da çok iyiydi. Francis'in seyirciyle konuşması en sevdiğim sahneler oldu. Diziye gelirsek çok yavaş ve karanlık geldi bana. Olay örgüsünü dikkatli izlemediğim için kaçırdığım yerler oldu. Gerçekten iyi bir dizi olduğunu düşünüyorum ama ben almayayım. Daha basit işler izlemeye devam etmeliyim :D

@OzaN Temposuna orta derece demiştin, ama Nuri Bilge Ceylan filmi gibiydi :F

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
House of Cards 1x1

Yoğun ısrarla tarzım olmayan bir diziye başladım, Kevin Spacey harika bir aktör ve tabiki diğer oyunculuk peroformansları da çok iyiydi. Francis'in seyirciyle konuşması en sevdiğim sahneler oldu. Diziye gelirsek çok yavaş ve karanlık geldi bana. Olay örgüsünü dikkatli izlemediğim için kaçırdığım yerler oldu. Gerçekten iyi bir dizi olduğunu düşünüyorum ama ben almayayım. Daha basit işler izlemeye devam etmeliyim :D

@OzaN Temposuna orta derece demiştin, ama Nuri Bilge Ceylan filmi gibiydi :F
O kadar da ağır değil ya ilk bölüm diye karakterlere alışma aşaması olduğu için sıkıcı gelmiş olabilir. Ama ilk bölümü bu kadar ağır bulduysan başka dizilerle devam etmen daha doğru olur. :):)

-potterhead-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,769
Puanı
460
O kadar da ağır değil ya ilk bölüm diye karakterlere alışma aşaması olduğu için sıkıcı gelmiş olabilir. Ama ilk bölümü bu kadar ağır bulduysan başka dizilerle devam etmen daha doğru olur. :):)
Aynı tarzda Scandal var, o daha tempolu diyorlar ona da bakarım. Beğenmezsem kendi sevdiğim tarzdan(marvel-dc comics/fantastik) devam ederim :)

-potterhead-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,769
Puanı
460
The Flash 1x1
İzlenecek akıcı bir şey arıyordum, ve sonunda buldum!
Dizi yeni sezonda yayınlanacak ama pilot bölümünü tanıtım olsun diye yayınlamış The CW.
Öncelikle hastası olduğumuz Arrow'dan tanıdığımız Barry Allen baş karakterimiz. Kendisi Arrow gibi odun değil daha saf ve eğlenceli bir insan. Bana böyle kahramanlarla gelin (Diğeri için bkz; Peter Parker)
Bölüm kurgu olarak çok güçlü değildi ve karakterleri yeterince benimseyemedim ama hızlı ve eğlenceli gitti tüm bölüm boyunca. Oliver Queen'in görünmesi hoş oldu. Bir de sonunu anlayamadım adam kötü mü çıktı yani? 2024 falan? (b)
Puanım; 7,3/10

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,461
Puanı
1,061
last ship 8.bölüm

sonu duygusal bitti :(
rachelın yardımcısı adam karısına ve kızına kavuştu
cosetti ölmmeiştir umarım
rus amirali öyle bir yapmışlar ki insan ruslardan nefret edecek :F

-potterhead-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,769
Puanı
460
Believe | 01x01

Çok heyecanlı bir ilk bölümdü ama, diğer bilim-kurgulara nazaran çok basit bir kurguyla harcanmış bence. 13 bölüm yayınlandığı için başlayayım dedim kaçış-kovalama işleri bayağı devam edecek gibi görünüyor. Devam edeceğim.

Puanım; 6,8/10

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Spartacus: Blood and Sand 2*2
ben de bu ashur nerde diyordum.ss yine çıktı bir yerlerden. nereden bulduysa doctore yi :(
9/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Coupling 2x7

Dizi iyi devam ediyor da bu bölümün ilk 8-10 dakikasında erkekler olmayınca sıkıcıydı. Sonrası ise baya iyiydi.

En sondaki oyuncak elbise :D

8/10

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,461
Puanı
1,061
bizim portakaldan gelen kız hangisi :)
şekil a
hemlock-grove.jpg