CW The 100 - 6. Sezon Yorumları

BİZ RACON KESMEYİZ KAFA KESERİZ!!! FAV10’UN SEFİRİ SAYIN GS’Lİ DOSTUMDUR!!! BİAT ET!!! @Maskeli Fedai
Sizin kafanızı kestik biz zamanında BİHTER ZİYAGİL olarak :F
68455

Sen yokken @serhatt intihar ediyordu hiç parlakci kalmayınca seni sevdiğini farketmiş ; :A
Vallaha çok mutluyum içim içime sığmıyor, keyfimden sigara yaktım o derece :A @Çiğdem @xemrexxx
Parlakçılar geri mi dönüyor sayın Gs'li dostum..
Gümbür gümbür geliyoruz, biz ecünnü düşmanları can sisterlar olaraktan :A @Sherlock @Çiğdem @xemrexxx
Buradaki tek parlakçının sen olduğu gerçeği ve can sisterlarının seni habire sattığı gerçeği. :A Kudur. :A
Çiğdem... 2 ay boyunca sattı seni, @xemrexxx için Hande Erçel ve Meryem Uzerli’li teklifler hazırladım. Ortaklarımdan birisi olacak. :A
Çiğdemi ben gönderdim ben getirdim kızdırmayın beni hepinizi gönderirim :A
Serhatin şerlok üzerinde altlı üstlü planları varmış neler oluyor burada 😱
Tane tane anlatıyorum, son kez anlatıyorum. :A

Sherlock - @serhatt diye bir çift yok, @Maskeli Fedai ve @xBUGRAx diye bir çift de yok. :A Sayın Gs’li dostum @Maskeli Fedai ve ben yalnız takılırız...

Öldün, hortladın parlakçı mı oldun? ?
Hhaha @serhatt ın vucuduyla dönünce biraz ayarlarım bozuldu diyecemde yok ayoll :F En doğru vucutla döndüm oda parlak seviyor ve ecünnü sevmiyor :F Yanı dönebilceğim en uygun erkek vucuduydu belkide tektir :A :A :A

@xemrexxx Anladım kadarıyla yoklumda Sherlocka sarmış :F Bildirimleri toparlarkan detayları öğrenirim :A :A :A

Hhaha @serhatt ın vucuduyla dönünce biraz ayarlarım bozuldu diyecemde yok ayoll :F En doğru vucutla döndüm oda parlak seviyor ve ecünnü sevmiyor :F Yanı dönebilceğim en uygun erkek vucuduydu belkide tektir :A :A :A

@xemrexxx Anladım kadarıyla yoklumda Sherlocka sarmış :F Bildirimleri toparlarkan detayları öğrenirim :A :A :A
uyucam ben rahatsız etmeyin plizzz:X
D8I-mlcW4AAj_5K.jpg

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem
  • Güldürdün
Aaa @serhatt ın bir fotosu geçmişti elime kafasına şirinlerden azmanı koymuştum :A :A :A @xemrexxx in bu mesajını görünce baktım foto hala avşimimde mi diye :F @serhatt ın vucudunda döndüm :A :A :A

@destere de dönebilmesi için @Sherlock un da bir fotosu lazım en azından vucudu lazım :F Kafasına fok koyar desterede döner bu görevi @xemrexxx e veriyorum fotosunu bulamasada gizlice çeker :A :A :A @DarkLegenD @MasacRE @Harunnn60 @Yiğitt @sokak sanati @dreamy @xBUGRAx @Aserat @MEnes

:F :F :F
6ff4613a5ba.png
Hoşgeldin 😱 :Z

• Harika

Girl power :bhr: kıskananlar çatlasın aramızı kimse bozamaz :A @xemrexxx @Sherlock