CW The 100 - 6. Sezon Yorumları

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,722
Puanı
710
6x9

Dizi son iki bölümdür baya baya toparladı...

Sanırım gruplar ayrıldığı için veya bir-iki haftalık verdiğim aradan dolayı da bana böyle gelmiş olabilir. :D

Benim merak ettiğim şu anda Diyoza. Anomaliden nasıl çıkacak (henüz çıkmadı ama çıkcağını düşüyorum) merak içerisindeyim ve diğer sezonun bu şeye odaklanacağını düşünüyorum. Keşke bilimsel bir dayanak da sunsalardı izleyiciye. :(

Kane son anda kendisini boşluğa atmalarını istedi. Ve Abby ikinci kez aynı şeyi yaşamış oldu, güzel sahneydi. Kane’in diziden çıkışı şaşırttı, önemli bir karakterdi ne olursa olsun. Her şeyden önce ilk sezondan beri kadroya dahildi.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Ergen dizisi şeklinde nitelendirilen dizinin her bölüm, her sezon daha da üstüne koyması ne kadar da acıtıcı. :D

10. bölüm

"Adına hürmetler olsun."

Clarke'ın kafasının içinde geçen zihin sahnelerine bayılıyorum. Oradaki çatışma, sözsel kavgalar beni acayip yükseltiyor. Popom ile değil de gözlerim ile izlediğimi düşünüyorum diziyi ve yanlış anlamadıysam Josephine ölmedi. Ölmesini de istemem. Bakalım kimin bedenine girecek? (Madi??? Of, çık aklımdan lanet düşünce)

Diğer olaylar da güzel. Sezon finaline eksiksiz ve dolu dolu gidiyoruz.

9.2/10

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
12. bölüm

Sanırım en iyi sezonu izlemiş olacağız. Sadece 1 tane daha kusursuz bir bölüm çıkarttıkları an sezon sıralaması 6'dan dümdüz bir şekilde 1'e doğru gidecek. İnanılmaz. Fakat 6-5-4'ü tekrar izlemek lazım çünkü aralarında kapışırlar.

10/10

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,474
Puanı
1,061
Çiğdem'in 5. sezon etiket listesinde sizler bulunuyordunuz, başka izleyenler varsa halledersiniz artık. :A

@mrt-06 @turkuazz @xemrexxx @dreamy @Çiğdem
@DarkLegenD in FTWD'si de başladı, bayram ediyor şu an kendisi müthiş kaliteli dizileri geldi diye :A
Yeni sezon fevkalade gidiyor, annemle bayıldık yeni hikayeye. Çip olayına bağladılar bu sezonu, o yüzden geçmiş sezonlardan farklı senaryo sınıflandı diye yorumlar doğru değil. En son 6x5'i izledim bugün yeni bölüm çıkmıştır. Clarke'ın içine giren kadın daha iyi oldu bence, bir tek siyahi kadına üzüldüm ne güzel aşk yaşıyordu. :A

@Çiğdem @xemrexxx @Mr.At @DarkLegenD @turkuazz @MasacRE
Spoiler kusmuşsun resmen. Düzenle çabuk.
5.bölümdeyim daha bakamadım :D
Haftaya başlayacağım şu anda vaktim yok. :A
6x9

Dizi son iki bölümdür baya baya toparladı...

Sanırım gruplar ayrıldığı için veya bir-iki haftalık verdiğim aradan dolayı da bana böyle gelmiş olabilir. :D

Benim merak ettiğim şu anda Diyoza. Anomaliden nasıl çıkacak (henüz çıkmadı ama çıkcağını düşüyorum) merak içerisindeyim ve diğer sezonun bu şeye odaklanacağını düşünüyorum. Keşke bilimsel bir dayanak da sunsalardı izleyiciye. :(

Kane son anda kendisini boşluğa atmalarını istedi. Ve Abby ikinci kez aynı şeyi yaşamış oldu, güzel sahneydi. Kane’in diziden çıkışı şaşırttı, önemli bir karakterdi ne olursa olsun. Her şeyden önce ilk sezondan beri kadroya dahildi.
kız bu hafta sırasıyla meryoşum elçin dçfsrah ve cherylcığım doğmuş ama haftayı Çiğdem in yeni gözdesi Murphy nin doğum günüyle kapatıyoriz 27 olmuş hogathanın oğlu yaşında. Sayılır ??@Serhatt @Harunnn60 @turkuazz
images (1).jpeg
images (3).jpeg
images (2).jpeg
FB_IMG_1566158600422.jpg
FB_IMG_1566159020098.jpg

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
kız bu hafta sırasıyla meryoşum elçin dçfsrah ve cherylcığım doğmuş ama haftayı Çiğdem in yeni gözdesi Murphy nin doğum günüyle kapatıyoriz 27 olmuş hogathanın oğlu yaşında. Sayılır ??@Serhatt @Harunnn60 @turkuazz Ekli dosyayı görüntüle 70554Ekli dosyayı görüntüle 70555Ekli dosyayı görüntüle 70556Ekli dosyayı görüntüle 70558Ekli dosyayı görüntüle 70557
1 Yaş olacak aramızda 1 ay sonra hem şuan yaşıtız bile bee :A :A :A

• İlginç
Reactions: xemrexxx

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
6x13
Bu sezonu pek beğenmedim, önceki sezonların gerisindeydi... Çoğu önemli karakter de diziden ayrıldı, gelecek sezon daha farklı bir konu devam edecek anlaşılan..

Abby'nin ölümü hiç olmadı, böylesine önemli bir karaktere bu ölüm yakışmadı.. Clarck daha fazla üzülmeliydi. :(