CW The 100 - 6. Sezon Yorumları

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Siz kaçıncı bölümlerdesiniz? Güncel gidiyor gibi bir haliniz var. :A

Sen 4. sezonu da unutmuşsundur, bir de tam zamanında izlemişsen bölümleri hatırlamana imkan yok. :A Bende bile geç izlememe rağmen çoğu şey uçmuş :A
Evet, güncelim. :D

• Beğendim
Reactions: dreamy

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Siz kaçıncı bölümlerdesiniz? Güncel gidiyor gibi bir haliniz var. :A

Sen 4. sezonu da unutmuşsundur, bir de tam zamanında izlemişsen bölümleri hatırlamana imkan yok. :A Bende bile geç izlememe rağmen çoğu şey uçmuş :A
Bölümü izleyip unutuyorsun zaten ben metin belgesine kopyalıyorum yorumumu unutmamak için forumda yorum yaparkan :F :F :F

4.Sezonun sonu hoşuma gidicek şekilde bitmişti aslında sarısın ecünnü bellamıden uzaklaşmıştı ama gerçek hayatta :( :( :( @xemrexxx

• Güldürdün
  • İlginç
Reactions: dreamy and xemrexxx

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,580
Puanı
1,061
Bölümü izleyip unutuyorsun zaten ben metin belgesine kopyalıyorum yorumumu unutmamak için forumda yorum yaparkan :F :F :F

4.Sezonun sonu hoşuma gidicek şekilde bitmişti aslında sarısın ecünnü bellamıden uzaklaşmıştı ama gerçek hayatta :( :( :( @xemrexxx
Hakikaten unutuluyor :A
7. bölüm ile birlikte hızlıca üstüne koymaya başladı dizi. Yine çok güzel bir sezon izleyeceğiz.

6x07 Clarke in beyninin içinde geçiyor iyi ki @Çiğdem @Forumdash @serhatt @xBUGRAx @Maskeli Fedai beyninin içini görmüyoruz :A

@vadikızı @Yiğitt @Aserat @mrt-06 @dreamy @turkuazz @ozmoturk

Moderatörün son düzenlenenleri:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,580
Puanı
1,061
Ne saçma bir savunma bu? Hatanı kabul etmek bu kadar mı zor?
Ne anatmak istediğini anlamadım ama sonucunda spoi verdiği için mesajı düzenlenmiş köftenin:A @xemrexxx
Ben izlemedim henüz ama ne dediğini anlamadım için bana sıkıntı olmadı :A :A :A @xemrexxx
sorun darklegendde demek ki sizin gibi safoz olsa anlamayacak o da ama fazla zeka zararlı demek ki :A

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,731
Puanı
710
6x3 - 6x4

Dördüncü bölümün son sahnesi neydi öyle? Şimdi şu isim alma muhabbeti Yerlilerin Kumandan sistemine benziyor sanırım, ama ruhu tamamen transfer oluyor. (b) Şu Konak, Asal gibi kavramları güzelce anlatacakları bölümü bekliyorum hala açıklığa kavuşmadı çünkü.

Dizi daha iyi gidiyor ama hala istediğim tempoya kavuşmuş değil. :(