Temmuz 2020 Fav10 Yönetici Değerlendirmeleri / Başvuruları Başladı!

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,925
Puanı
1,060
Bu alımlarla ilgili bir şey söylemedim, sadece konuya hakim olduğun için (konu sayısı vs) merak ettim. :A
Benim foruma çok hakim olmama şaşırmaman gerekir :A detaycılık ve gözlemleme konusunda iyiyim :A zamanında yöneticiler içindi bu kota. Onlar kendisi belirtiyorlardı ay bitmek üzere doldurmalıyız diye:A alım sonuçlarında da kural konuda yazıyordu. Ben XanTier kotasını dolsursun diye ona özellikle Aleyna Tilki ile alakalı haberler bulmaya çalışıyordum :A

• Güldürdün
Reactions: bazinga and xdragxx

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Benim foruma çok hakim olmama şaşırmaman gerekir :A detaycılık ve gözlemleme konusunda iyiyim :A zamanında yöneticiler içindi bu kota. Onlar kendisi belirtiyorlardı ay bitmek üzere doldurmalıyız diye:A alım sonuçlarında da kural konuda yazıyordu. Ben XanTier kotasını dolsursun diye ona özellikle Aleyna Tilki ile alakalı haberler bulmaya çalışıyordum :A
@XanTier nerelerde sahi üşengeçlikte @Araf'la yarışabilecek düzeyde ender kişiliklerdendi. :A

• Güldürdün
  • İlginç
Reactions: Araf and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,925
Puanı
1,060
@XanTier nerelerde sahi üşengeçlikte @Araf'la yarışabilecek düzeyde ender kişiliklerdendi. :A
2018'te son dersini vermek için çabalıyordu. Arada hayalet gibi takılıyor foruma ama pek yazmıyor. En son Aylar önce ona Yakamoz Asi'nin selamını iletmiştim forumda. Ogün bugündür benimde iletişimim yok :A
Aşırı üşengeçti o, @Araf sadece film izleme ve oy atmada üşeniyor:A

• Beğendim
  • İlginç
Reactions: Araf and bazinga

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,335
Puanı
1,060
Neden ankette olmadığımı soruyorsan, şu anda admin olmamdan dolayı. Zamanında ben de fazlasıyla yer aldım anketlerde. :D
Ankette olmadığını sorgulamadım, yönetici olmaktan sıkıldın mı ki başvuru alımlarına başladın.Merakım bundan 😂

• Güldürdün
Reactions: Bully

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Şaka yapmıyorum, gerçekten sıranı bekle. :A @Bully şu an kayıt işlemlerimi tamamlamak üzere, yeşillenmeme az kaldı. :A
Benim olduğum yerde sen anca yedek ele geçirici olursun... :A Dahi işi planlarım var, geleceği de görüyorum zaten, ele geçirme için her şeyi hazırladım bile... :A

• Güldürdün
Reactions: DarkLegenD

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,270
Puanı
1,060
Akşam geç geleceğim eve o nedenle boşlukta anketi doldurdum.
Detaylı açıklamamıda yaptım @Bully

Forum adına hayırlısı olsun...

Değişimin şart olduğu ve bu yönde kararların alınacağı sonuçlar diliyorum.

Sevgilerimle,Kolay gelsin.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
1593707315797.png

Değerlendirmelerimi yaptım, oylarımı kullandım. Genel olarak oylarımı aktifliği baz alarak verdim. Aktif değilse forumda düşük, az konu açıyor ve mesaj yazıyorsa düşük. Moderasyon anlamında kendini göstermiyorsa düşük verdim. Ne kadar objektif olduğumu bilmiyorum da, olduğu kadar.