Temmuz 2020 Fav10 Yönetici Değerlendirmeleri / Başvuruları Başladı!

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,000
Puanı
1,060
Bakacağım, belki canım ister belki istemez. :A Ne kadar yoğun olsam da foruma uğramayı hiç bırakmıyorum sonuçta. Yeniden yetkiyi ele almak hoş olabilir... :A
Konu açma kotası nedeniyle çıkmıştımin, sen gittin o zorunlulukta kalkmıştı :A şansına :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Konu açma kotası nedeniyle çıkmıştımin, sen gittin o zorunlulukta kalkmıştı :A şansına :A
Evet biraz garip olmuştu, benden sonra konu açma kotasını kaldırdılar. :A Neyse ben bunu MEnes mind palace'ta bir düşünüp karara bağlarım. :A Ya üşenip hiç bir şey yapmam ya da bir hamle yaparım, göreceğiz... :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,630
Puanı
1,061
Forumdaki son editörlerden biri olarak yönetime başvurmayı düşünebilirim ama aktiflik konusu biraz düşündürücü :F

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,000
Puanı
1,060
Sen de var mıydın ya editörler arasında hiç hatırlamıyorum editör olduğunu. :A
Yok ben hiç olmadım. Ne yani olmadım diye alınmama olmaz herhalde :eek: Sonuçta editör olmadan giren baya kişi oldu 2017'de.
Rütbesiz, favori üye olarak 2018 Ocak sonundan bu yana fazlasıyla katkı sağladığımı düşünüyorum. Şu son 1 sene etkinlik ve müziğe yoğunlaştım ama öncesinde teknolojiden güncel habere, film konuları hatta sporda bile konu açıyordum :A

• Beğendim
Reactions: Angelica

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Emeklilikte huzurum çok yerinde ama forumu ele geçirme adına tekrar geri mi dönsem yönetime, hazır konu açma kotası da kaldırılmışken... :A İki adaş bu işi rahatlıkla hallederiz bence... :A @Sherlock
Şaka yapmıyorum, gerçekten sıranı bekle. :A @Bully şu an kayıt işlemlerimi tamamlamak üzere, yeşillenmeme az kaldı. :A

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,764
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Yok ben hiç olmadım. Ne yani olmadım diye alınmama olmaz herhalde :eek: Sonuçta editör olmadan giren baya kişi oldu 2017'de.
Rütbesiz, favori üye olarak 2018 Ocak sonundan bu yana fazlasıyla katkı sağladığımı düşünüyorum. Şu son 1 sene etkinlik ve müziğe yoğunlaştım ama öncesinde teknolojiden güncel habere, film konuları hatta sporda bile konu açıyordum :A
Bu alımlarla ilgili bir şey söylemedim, sadece konuya hakim olduğun için (konu sayısı vs) merak ettim. :A

• Güldürdün
Reactions: xdragxx and Dosi