TV Survivor

Neferet

Emekli
Reaksiyon puanı
17
Puanı
259
İnternet paso kesilse de genel bir yorum yapmaya çalışacağım:

Merve,kendisine Hakan'ın elendiği hafta "asıl şu yarışmaya göster şu primatlara günlerini" gibilerinden bir şey söylemiştim,işte onu hatırladım şimdi.Bu kadarını da beklememiştim ama,kendisi bunu başardı.Evlenilir ki bununla.

Aydın,çok önceden yemeliydi bu tokatları ama geç oldu temiz oldu.Kendisinin konumunda ben olsam o adaya geri döner inziva hayatı yaşardım.Şayet artık pek insan içine çıkabilecek konumda değilimdir.

İhsan ya da iiisan,her ne ise,işte tarikat kursa milyon mürit toplar bu adam.Adama hiç yapmayacağı şeyleri çatır çatır yaptırabilir.Ama elbette ki en sonunda adalet yerini bulacaktı.Zor kurtuldu,az kalsın gidiyordu çocuk.

Ertan,Merve ile ilgili tutumunu beğenmesem de Aydın'dan da İhsan'dan da iyi bir çocuk çıktı.Gerçi en sonunda bir yerde bir delikanlılık yapacaktı,Bursalı sonuçta. :D

Oğuzhan,tamam adın Oğuzhan,kimse sana Nizamettin diye hitap etmedi.Etmiyor da.Muhtemelen de etmeyecek.Bırak şu huyunu lütfen.

Başak,geçen hafta elenme falan filan demişti ya,işte onu kimse yemedi.Tekrar söylüyorum,"dilim sürçtü" desen yeterdi.Gerçekleri görebiliyor olman da güzel,bıyıksız halin de...

Seda,adadan kurtulunca adama benzemiş.Biraz Türkçesini geliştirse daha nitelikli bir insan olacak.Merve seviyor diye seviyorum.Dostumun dostu dostumdur hesabı.

Kemal,gözlemlemeyi beceremedi.

Emin,hadi git sen siviline,ortam seni sarmadı burada.

Hakan,çok pis laf soktu.Oturttu resmen.Kim ne derse desin burada Merve'den sonra en adam gibi adam bu.

Gizem,keşke miyavlamadan konuşsa.Gerçi o da her haliyle çok iyi.

Kütleli Metin,seninle Merve'nin samimiyeti hakkında saatlerce tartışırım,bir 5 saat sonra sıkılır tartışmayı keserim.Sonra müsait vaktimde tartışmayı devam ettiririm.

Berke,Berke erkek ismi değil mi lan?Şaka maka bu da baya ayar verdi modifiye yaptı.Kutluyoruz.

Ezgi,böyle bir güzellik nasıl bu kadar erken elenir de haftalarca kıl yumağı primatları izleriz?Yazık...

Furkan,elenmek çok koymuş bu adama.İki programdır içindeki bütün ukteleri döktü.

Seda,sarışın olmayanı yani,ona da ayıp edildi.Kalsa kendini rahatlıkla izlettirirdi.

Tuğçe,eğer Var Mısın Yok Musun ilk başladığı günlerde yarışan İzmirli Tuğçe ise,bunu eleyen herkese (içlerindeyse Merve ve kankaları hariç) İzmir'de çok pis dayak var.

Nilgün,kendisi hakkında fazla yorum yapamayacağım ama genel olarak uzaktan gözlemleri doğru.

Metin,rahatlıkla ilk 10'da olabilmeliydi.Hakkı yendi.

Hicran,onlar nasıl gözlerdir öyle.Bir de tanıdık birilerine çok benzettim bunu ben,dur bakalım.

Merve'ye elleriniz patlayana kadar oy atmayı unutmayın.Saygılar...

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Finali saçma bir zamanda yapandır. (Bu akşam) Yarışmayı unuttuk artık neredeyse, şimdi final yapılıyor. Yakışmayan bir final olacak bu yarışmaya.
Keşke zamanında yapılsaydı da tadında izleseydik.

Merve'ye başarılar.

Neferet

Emekli
Reaksiyon puanı
17
Puanı
259
panpa o değil de geçen hafta saçma sapan bir bölüm yapmıştı kadın kılığındaki şişman metin kılığında biriyle,o çok kötü prestij kaybı.ne gerek vardı?

Neferet

Emekli
Reaksiyon puanı
17
Puanı
259
Demire asılıp sayı ezberleme yarışması adaletsizlikten başka şey değil.Belki Merve toplamda daha az hata yaptı?Zırvalık.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Biten yarışma. Akıllarda kalacak efsane bir yarışma. Büyük ihtimal tekrarı olacaktır ama asla bu tadı vermeyecektir.

Merve kazandı.

İhsan'ın acındırma konuşması yersizdi. Sanki adada gruplaşıp sırayla herkesi eleten kendileri değildi.

Seda'nın videoları süperdi (ciddi anlamda) :D

Ve ve Emin Reyis tabiiki :D Finalde Merve'nin kazanmasına en çok sevinenlerdendi. Ben İhsan'ı desteklediğini düşünmüştüm, yanıldığımı anlayıp sevindim :D

Yayında ve yapımda emeği geçen herkese teşekkürler :D (Arjantinlilere sevgiler: 5-0 :D)

Neferet

Emekli
Reaksiyon puanı
17
Puanı
259
Bitendir.Yarışmayı bir bayanın kazanması güzel,Merve'nin kazanması ise süperin ötesinde...Kafasına göre format yaratan zihniyetler,yarışmayı deney tahtasına çeviren primatlar ve 10 tane "erkek" (!) kişisi arasından sıyrılarak kazanmak süperin ötesinde...Şimdi ilk olarak final bölümünü yorumlayalım.

Şampiyonla başlayalım,Galatasaray'ın CL almasına eşdeğer bir sevinç yaşattı kendisi b(ize)ana.Ve "hayatta kalabilmek için adamlık da gerekir" dersi verdi tüm izleyicilere...

Runner-up İhsan,oylamayı etkilemek istemedim ayakları bana biraz yapmacık gelse de doğru ise kendisini de bu erdemli davranıştan ve şerefli ikincilikten ötürü tebrik ediyoruz.

Başak,3. yorum sana gitsin: "Merve için daha kolaydı o yarışma,Merve ile İhsan'ın kilosu bir mi?" Mantıklı.İhsan'ın kollarını gözüne sokmak istiyorum.Bu arada Merve'nin başarısı kutlanırken erkeklere doğru kaçışın spotted.

Oğuzhan,vtr'leriyle gözümde Merve'den sonra günün kahramanıdır.

Aydın,"ilahi adalet"...and justice for all...

Hicran,İhsan oy aldıkça çılgın attığı halde nasıl Merve kazandıktan sonra kızlar kazandı diye sevinebildi anlamıyorum...

Emin reis,vtr'siyle annemi yarım yarım yardı.

Neyse,olması gereken oldu.Teka Ankastre'ye,televizyonumun mutfakta olduğunu nereden bildiniz?

Gündüz daha uzun bir şeyler yazacağım.