TV Survivor

AnaKin

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
5
Puanı
159
Biri açar diye bekledim kimse açmadı :D Tekrar ekranlara gelen Var mısın Yok musun daki elemanların yarıştığı adada geçen bir yarışma.Başka kişiler olsaydı izleyebilirdim ama yüzlerine aşina olduğum kişilerin tekrar suratlarını görmek beni mutlu etmedi.Önceki yarışmada birbirlerine o kadar güzel şeyler söyleyen can ciğer kuzu sarması olanlar bu yarışmada birbirlerini ekiyorlar.Bu tip işler bana göre değil...

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Gerekli24

Neferian

Emekli
Reaksiyon puanı
25
Puanı
169
bence var mısın yok musun? programındaki kişilerin yarışması hoş değil ve birde birbirlerini satmalar laf atmalar hiç hoşlanmam benlik bir yapım değil.

King08

Emekli
Reaksiyon puanı
0
Puanı
157
Eskisi kadar güzel değil erkeklerle kızların karşılaştırlması yanlış bi kere erkeklerin koşulları varklı kızların ki farklı :(

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Acun'un boş durmamak adına yaptığını düşünüyorum bu yarışmayı.
Yeni dönemde Yetenek Sizsiniz'e devam edecek nasıl olsa. Arada boş durmayım eğleniriz biraz diye düşündü sanırım :D
İzlenebilecek farklı bir program işte daha ne olsun.

Neferet

Emekli
Reaksiyon puanı
17
Puanı
259
Var Mısın Yok Musun?'daki insanların artık baymaya başlaması ve "kutundan iyi çıksın noluur" diyen kişilerin birbirine deyyus demeleri yüzünden gerçekçiliği 0 program.Bu programın tekrar başlamasını beklemiştim ama bu şekilde değil.

AnaKin

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
5
Puanı
159
Entrika bakımından Arjantin dizilerini geçmektedir.Julyo onlarda bizde Hakan,Oğuzhan vardır.İzlemeyeceğim dediğim ama baktığım saçma programdır.

Neferet

Emekli
Reaksiyon puanı
17
Puanı
259
ihsan çok dolap kurdu lan,şampi olacak o.

survivor sayısal-sözel böyle bir program farzdır xD

AnaKin

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
5
Puanı
159
Adayı tümden temizlemek lazım :D Ada ada olalı (daha önce neydi bilmiyorum ) böyle zulüm görmedi :D

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Var mısın Yok musun da Hakan'a gıcık olurdum ama burda karşısındaki tipleri görünce Hakancı oldum :D Ama kazanma ihtimali çok düşük bence. Eninde sonunda bir oyunu kaybedecek.